Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Vyplatilo se vám finančně letošní členství (2021)?

Vyplatilo se vám finančně letošní členství? (2021)

  • Jiné... (upřesním v textu)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    43

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
letosniClenstvi.png


Pomaličku se blíží konec letošní aktivní golfové sezóny a je dobré se ohlédnout zpět - jestli se každému z nás jeho golfové členství vyplatilo - především po finanční stránce. I třeba kvůli úvaze, že se blíží čas, kdy si můžeme pořídit členství na příští rok, někdy i za výhodnějších podmínek. Jak jste na tom vy?
 
Členství Play na Zbraslavi za 4.990,- obsahující 5 her. Z těchto pěti her jsem na Zbraslavi odehrál přesně 0 her. A úplně si nemyslím, že se to změní...
 
Upraveno moderátorem:
Rozhodně. Oboje.
ČGK - 10 her (z toho 6 na prémiovejch hřištích) za 8400,- 2x víkendovej Karlštejn, 1x Albatros a je to doma. A zbývá 7 her. 😜. A to nezmiňuji dokupy.
Bítozeves - už při 20 hrách za rok se členství vyplatí. Zatím jich mám letos 32 a myslím, že na 40 to dotáhnu. 😉👍
 
Členství Play na Zbraslavi za 4.990,- obsahující 5 her. Z těchto pěti her jsem na Zbraslavi odehrál přesně 0 her. A úplně si nemyslím, že se to znění...
Já 4x a dvě devítky, který sem platil hotově. Himalaye a akademii v ceně sem nevyužil vůbec. Kdo tohle členství odehraje celý a hry si dá o víkendu, tak si myslím, že se to vyplatí, hřiště je výborný. Za mě příští rok už asi ne, když jde jít sunset za myslím 800.
 
Obvykle clenstvi na Cernem Moste, do konce roku s 3 hrami za 3,000. Dalo se vyuzit na devitky, chodil jsem na jare po praci. Ted koukam, ze nabizi za 8,400 clenstvi na rok 2022 a 7 her k tomu….
 
Rozhodně. Oboje.
ČGK - 10 her (z toho 6 na prémiovejch hřištích) za 8400,- 2x víkendovej Karlštejn, 1x Albatros a je to doma. A zbývá 7 her. 😜. A to nezmiňuji dokupy.
Bítozeves - už při 20 hrách za rok se členství vyplatí. Zatím jich mám letos 32 a myslím, že na 40 to dotáhnu. 😉👍
Mám to s ČGK velmi podobný - 10 her (z toho 4 na prémiových hřištích) za 7.800,-......a za 2x Albatros + 1x Penati je to taky skoro doma:D.
 
Když to takhle nespočítám, chodím pravidelně denně letní i zimní jamky a hracích dnů bývá cca 250 takže ročně cca 200x jsem na domovském hřišti . Jestli se to vyplatí, proto jsem členem abych tam hrál.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom