Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vyndavání míčku - opatření „Covid 19”

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Zajímavá vychytávka ;)
Co na to @mkopcak ?

 
Tady bych měl obavu, že to už odporuje regulernosti hry. Resp. ta tyčka kolem mění vlastnosti praporku jako takového, mluvím hlavně o tom výstupku, za který se to zvedá. Nebude někde definováno, jak může být "upravena/obohacena" vlajka?

Nápad je to ale prima. I když ty vložky, co jsou teď na hřištích (trubky, molitany atd) mi vůbec nevadí a fakt jsou pohodlné.
 
Tady bych měl obavu, že to už odporuje regulernosti hry. Resp. ta tyčka kolem mění vlastnosti praporku jako takového, mluvím hlavně o tom výstupku, za který se to zvedá. Nebude někde definováno, jak může být "upravena/obohacena" vlajka?

Nápad je to ale prima. I když ty vložky, co jsou teď na hřištích (trubky, molitany atd) mi vůbec nevadí a fakt jsou pohodlné.
Je jen otázka času, kdy někdo to „táhlo” zabuduje dovnitř praporkové tyče (sakra - neměl jsem si to nechat patentovat 🤔), pak nebude to táhlo ničemu vadit.
Podle mne je to táhlo venku spíš nevýhoda, zmenšuje to prostor mezi tyčí a okrajem jamky. I když - záleží na úhlu patu - někdy by to naopak mohlo pomoc míček zastavit - takže táhlo dovnitř a bude to OK:up:
 
Zajímavá vychytávka ;)
Co na to @mkopcak ?


Ja vam nevim. Na jednu stranu je to hezka vychytavka, ktera asi zaujme. A lidem majicim problem ohnout se, to asi i muze pomoci. Ale zaroven je to dalsi hejblatko, ktery se driv nebo pozdejc rozbije a zakonite se jeho porizeni a udrzba musi promitnout do fee nebo jineho poplatku.

A co to udela s greenem, kdyz to nekdo vynda a flakne s tim jak jsou lidi zvykly?
 
Ja vam nevim. Na jednu stranu je to hezka vychytavka, ktera asi zaujme. A lidem majicim problem ohnout se, to asi i muze pomoci. Ale zaroven je to dalsi hejblatko, ktery se driv nebo pozdejc rozbije a zakonite se jeho porizeni a udrzba musi promitnout do fee nebo jineho poplatku.

A co to udela s greenem, kdyz to nekdo vynda a flakne s tim jak jsou lidi zvykly?
Mě se nejvíc líbilo to, co měli v Poděbradech, tedy obyčejnou tlustostěnou izolaci na instalatérský trubky danou kolem vlajky v části uvnitř samotné jamky tak, aby míček spadl max lehce pod úroveň povrchu greenu. Jednoduché, levné, pro mě prostě geniální.
 
Mě se nejvíc líbilo to, co měli v Poděbradech, tedy obyčejnou tlustostěnou izolaci na instalatérský trubky danou kolem vlajky v části uvnitř samotné jamky tak, aby míček spadl max lehce pod úroveň povrchu greenu. Jednoduché, levné, pro mě prostě geniální.

Jj, já našel u garáží kus uřízlé hadice a chráničku, navlík to na sebe a nařezal. Trvalo mi to 20 min a je to vyřešený, nestálo to ani korunu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom