Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vylepšení pozice ve směru hry

alda

Guru fóra
Precetl jsem si clanekna golfextra.cz o poruseni pravidel a zustal jsem dost prekvapeny ze za toto dostal 2 rany.

"Dostal jsem dvě rány za to, že jsem si odkrokoval vzdálenost skrz bunker. Pak jsem v něm uhrabal své stopy, vrátil se zpět k míčku a odehrál ho na green. Nevědomky jsem tak udělal chybu, která se klasifikuje jako zlepšení pozice ve směru hry," napsal Petrozzi.

Jeste, ze pouzivam jen hodinky a merak.
 
Precetl jsem si clanekna golfextra.cz o poruseni pravidel a zustal jsem dost prekvapeny ze za toto dostal 2 rany.

"Dostal jsem dvě rány za to, že jsem si odkrokoval vzdálenost skrz bunker. Pak jsem v něm uhrabal své stopy, vrátil se zpět k míčku a odehrál ho na green. Nevědomky jsem tak udělal chybu, která se klasifikuje jako zlepšení pozice ve směru hry," napsal Petrozzi.

Jeste, ze pouzivam jen hodinky a merak.
Dle mého nejde o kroky. To můžeš a dle mého to není ani zjišťování stavu překážky. Uhrabat bunker před odehráním nesmíš a za to má trest správně.
 
to, ze zadupal travu je trosku vetsi problem nez uhrabat bunker :)
Podle pravidel golfu je to stejné. Stejně jako zašlápnout špatně vrácený řízek byť 2 m před míčkem. Ve směru hry. Prostě si vylepšil pozici.
 
Stejně jako zašlápnout špatně vrácený řízek byť 2 m před míčkem. Ve směru hry. Prostě si vylepšil pozici.
Nerad rejpu, ale když si odmyslíte dikci pravidel, vám někomu to přijde v souladu se zdravym selskym rozumem (i ten bunker i ten řízek?) o_O Přestože to terazky vím, tak by mě ani v nejmenším a ani na turnaji nenapadlo někoho za takový zásah šikanovat a vynucovat si jeho potrestání. Zrovna tak mi přijde naprosto nesmyslná nutnost hrát z vyseklé díry po řízku na fairway-i. Proč se netrestá ten , co ten řízek nevrátil ale ten, co se mu náhodou povedla luxusní rána?o_O
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom