Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vykašlat se na dřeva (zatím)?

Helldriver řekl:
karlos řekl:
Moje nejlepší číslo na 9 Štiřín je 9 páč je to par9. :mrgreen: Na omluvu jsem tam hrál jen dvakrát přátelskou hru, ale pětipar je to úděsnej.
Já tam hraji častěji a vytvořil jsem si taktiku jak se dostat na  jednoduché double bogey  a jednou se povedl se štěstím i par.
1W voda, stačí rovná rána , nebo mírně na levou stranu a spolehlivě do vody doběhne. :evil:  Drop a 3H,  při dobře trefené ráně, mírně na levou stranu je míč za cestou a zbývá cca 140m rovně    do mírného kopce. Potom už záleží jestli to tam ten den padá nebo né. :lol:

Opravdu smart reseni! Nac se snazit o nemoznou pozici pro druhou ranu. :)
Pro me zatim scifi, neb tam nedostrelim, takze se snazim alespon zasahnout protejsi breh zabickou, tedy mit drop na druhe strane. Double uz jsem tam dal tez, ale jinak se drzim paru 9. :)))
Btw. kolik je potreba carry na to, to dostat do te vody? Predpokladam, ze cil je zasahnou to nekde v tom kopci a nechat do do rybnika dokutalet...
 
Carry do vody asi 220m, ale jestli se dobře pamatuju tak z mírného kopce a před vodou ještě taková mez dolů. Jinak přes tu vodu to není zas tak daleko, na suchu s prstem v nose, ale ta hlava  :D
 
Ten rybnik ma 90m, ale stejne to vzdy zhnojim :)
 
Pamatuješ si to dobře Karlos ,  já mám vyzkoušené, že stačí cca 185 carry a díky převýšení a doběhu se spolehlivě koupeš   ;)
 
Stirin 9 je ma oblibena, pod 7 jsem se jeste nedostal, ale zato v poslednich 4 kolech 3x za sedm.
A taktika sedi, lehky svih driverem, nebo 3-drevem k te silnici dole, pak 3 hybridem pres ocean do kopce, vraceni zpatky na fairway z praveho lesa nebo spod leveho stromu :), jedna do kopce, jedna na green a pak 2x pat.
Vzhledem na HCP lehce pod 25, je to docela fajn :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom