Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

VYBRANÉ MURPHYHO ZÁKONY

alda

Guru fóra
VYBRANÉ MURPHYHO ZÁKONY (videl jsem na FB)

  • Pokud zasáhnete green v regulaci, míč se zastaví vždy tam, kde byla jamka navrtána včera
  • Míč, který je vidět už z 50 metrů, není váš.
  • Aby byla zachována rovnováha vesmíru, je potřeba každé birdie vyrovnat alespoň dvěma triple-bogeys.
  • Připravte se na to, že 30metrovou fervej zasáhnete sotva z 10 %, zatímco 3centimetrovou větev trefíte z 90 %.
  • Hranice hřiště – pokud jste pravoruký hráč – bude ležet vždy vpravo.
  • Cvičný green je vždy buď jen z polovice, nebo naopak dvojnásobně rychlejší než všechny ostatní greeny na hřišti.
  • Jediná věc, kterou se můžete naučit z instruktážních knih je to, že se z knih nic naučit nejde. Abyste ale tuto věc pochopili, je potřeba koupit a přečíst velké množství knih.
 
Upraveno moderátorem:
VYBRANÉ MURPHYHO ZÁKONY (videl jsem na FB)

Cvičný green je vždy buď jen z polovice, nebo naopak dvojnásobně rychlejší než všechny ostatní greeny na hřišti.

Dnes v Beřovicích pravda na 200% :mad:
A aby to nebylo tak jednoduché, tak grýny na 2. devítce jiné než na první :down:
 
VYBRANÉ MURPHYHO ZÁKONY (videl jsem na FB)

  • Pokud zasáhnete green v regulaci, míč se zastaví vždy tam, kde byla jamka navrtána včera
  • Míč, který je vidět už z 50 metrů, není váš.
  • Aby byla zachována rovnováha vesmíru, je potřeba každé birdie vyrovnat alespoň dvěma triple-bogeys.
  • Připravte se na to, že 30metrovou fervej zasáhnete sotva z 10 %, zatímco 3centimetrovou větev trefíte z 90 %.
  • Hranice hřiště – pokud jste pravoruký hráč – bude ležet vždy vpravo.
  • Cvičný green je vždy buď jen z polovice, nebo naopak dvojnásobně rychlejší než všechny ostatní greeny na hřišti.
  • Jediná věc, kterou se můžete naučit z instruktážních knih je to, že se z knih nic naučit nejde. Abyste ale tuto věc pochopili, je potřeba koupit a přečíst velké množství knih.
Ještě bych měl další - vítr vždy fouká proti vám :eek:
 
Ještě bych měl další - vítr vždy fouká proti vám :eek:
To znám hlavně z kola....."ať jedu kam jedu, vždycky šlapu proti větru"......Ale je fakt, že jsem to zažil i při golfu, vítr se během hry otočil a jamky které jsem si na druhé devítce chtěl po větru vychutnat si pak vychutnaly mě:(....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom