VYBRANÉ MURPHYHO ZÁKONY

alda

Mazák fóra
Autor vlákna
29.2.2016
832
421
73
Wien
Jméno
Ales Dana
VYBRANÉ MURPHYHO ZÁKONY (videl jsem na FB)

• Pokud zasáhnete green v regulaci, míč se zastaví vždy tam, kde byla jamka navrtána včera
  • Míč, který je vidět už z 50 metrů, není váš.
  • Aby byla zachována rovnováha vesmíru, je potřeba každé birdie vyrovnat alespoň dvěma triple-bogeys.
  • Připravte se na to, že 30metrovou fervej zasáhnete sotva z 10 %, zatímco 3centimetrovou větev trefíte z 90 %.
  • Hranice hřiště – pokud jste pravoruký hráč – bude ležet vždy vpravo.
  • Cvičný green je vždy buď jen z polovice, nebo naopak dvojnásobně rychlejší než všechny ostatní greeny na hřišti.
  • Jediná věc, kterou se můžete naučit z instruktážních knih je to, že se z knih nic naučit nejde. Abyste ale tuto věc pochopili, je potřeba koupit a přečíst velké množství knih.

Upraveno moderátorem:

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
800
546
93
KHGCS

Cvičný green je vždy buď jen z polovice, nebo naopak dvojnásobně rychlejší než všechny ostatní greeny na hřišti.
Dnes v Beřovicích pravda na 200% :mad:
A aby to nebylo tak jednoduché, tak grýny na 2. devítce jiné než na první :down:

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
800
546
93
KHGCS

• Pokud zasáhnete green v regulaci, míč se zastaví vždy tam, kde byla jamka navrtána včera
  • Míč, který je vidět už z 50 metrů, není váš.
  • Aby byla zachována rovnováha vesmíru, je potřeba každé birdie vyrovnat alespoň dvěma triple-bogeys.
  • Připravte se na to, že 30metrovou fervej zasáhnete sotva z 10 %, zatímco 3centimetrovou větev trefíte z 90 %.
  • Hranice hřiště – pokud jste pravoruký hráč – bude ležet vždy vpravo.
  • Cvičný green je vždy buď jen z polovice, nebo naopak dvojnásobně rychlejší než všechny ostatní greeny na hřišti.
  • Jediná věc, kterou se můžete naučit z instruktážních knih je to, že se z knih nic naučit nejde. Abyste ale tuto věc pochopili, je potřeba koupit a přečíst velké množství knih.
Ještě bych měl další - vítr vždy fouká proti vám :eek:

ligi

Aktivní člen
23.2.2017
140
115
53
Jméno
Libor Klus
Ještě bych měl další - vítr vždy fouká proti vám :eek:
To znám hlavně z kola....."ať jedu kam jedu, vždycky šlapu proti větru"......Ale je fakt, že jsem to zažil i při golfu, vítr se během hry otočil a jamky které jsem si na druhé devítce chtěl po větru vychutnat si pak vychutnaly mě:(....

• Pobavilo, díky!
Reactions: bohumil.koval