Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Všudehrálové

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
vsudehralove.cz je skupina nadšenců, kteří si počítají odehraná hřiště v ČR. Každý rok probíhá i hodnocení hřišť ve 4 kategoriích. Do žebřícku se můžete dostat přes počítání hřišť na stránkách, podmínkou je minimálně 60 odehraných hřišť na našem území. Zkuste, zda se dostanete do žebřícku. :)

Officiální dopis všudehrálů:

Spolek všudehrálů je volným sdružením přátel golfu, kteří již hráli na velkém počtu hřišť v České republice. Úkolem Spolku je šířit dobré jméno golfu, zobecňovat a zveřejňovat zkušenosti hráčů/členů s golfovými hřišti a zprostředkovávat komunikaci mezi nimi. Podmínkou ke vstupu je hra na minimálně 60 znormovaných hřištích  v Česku, resp. vedených v databázi ČGF. Jak to zjistit? Klikněte si v liště na Počítání hřišť a tam si označte ta hřiště, na kterých jste již hráli. Máte-li jich více než 60, budete vyzváni ke vstupu do spolku.
Členství ve Spolku má tři úrovně: ZLATÉ je spojeno se hrou na minimálně 100 hřištích, STŘÍBRNÉ s hrou na minimálně 80 hřištích, BRONZOVÉ s hrou na minimálně 60 hřištích. Při dosažení jednotlivých úrovní získává člen zároveň Fučíkův golfový odznak dané hodnoty, kterým se může libovolně prokazovat. Anebo nemusí…
Všudehrálové si doplňují hřiště, kde ještě nehráli, ať ta nově nově vzniklá, či hřiště, která jim v seznamu chybí. Každým doplněním stoupají pak v spolkovém žebříčku, který najdete po kliknutí na Žebříček Spolku v liště.
Stalo se dobrou tradicí, že své dojmy z hřišť kvantifikují v hodnocení hřišť, které sestavuje žebříčky v absolutní kategorii, kategorii osmnáctek a větších hřišť a naopak devítek a menších. Také sestavujeme tabulky ve čtyřech hodnocených kategoriích: Sportovní hodnota, Zázemí a vybavení hřiště, Přírodní a estetický dojem, Atmosféra.
 
To je moc pěkná aktivita, už jsem si to dříve pročítal. Škoda, že tam není možnost něčeho jako "všudehrál kraje", to bych v dohledné době mohl dosáhnout. :) 
 
ja mam odehrano v CR 85 hrist (podle vsudehralu 86, pocitaji mnich a novou bystrici jako 2, ja ne) mam vsechny 18+j hriste, letos budu muset dohanet kacov a ceskou lipu :)
 
Taky jsem o tom už kdysi četl. Do téhle společnosti bych rád, ale jde to pomalu..
 
Jak jste na tom?? kdo uz se pridal?? vim o @ati ,který má 62, je jeste nekdo uz v parte??
 
Ja uz mam 95 podle vsudehralu, 94 podle me, (vysvetleni v prvnim prispevku) a to me radi az na 15. misto :(
3 zanikla hriste uz neodehraju, a na sestky nejezdim :(
ale v jednom z clanku jsem se docetl, ze jsem nejmladsi vsudehral :D
 
3 zanikla hriste uz neodehraju, a na sestky nejezdim :(
Tak Yard resort bude brzo devítka, tam už můžeš a přibyde ti další hřiště;) V pondělí Č.Lípa a jsi na 97 (podle všudehrálů) a tím pádem už na T13! Co ti vlastně z ČR chybí a dá se ještě odehrát?
 
Tak Yard resort bude brzo devítka, tam už můžeš a přibyde ti další hřiště;) V pondělí Č.Lípa a jsi na 97 (podle všudehrálů) a tím pádem už na T13! Co ti vlastně z ČR chybí a dá se ještě odehrát?
Lipu daaaavno mam, byl jsem tam nekolikrat.
chybi mi:
Kacov (snad stihnu jeste v dubnu)
a 4x9 na morave: Radikov, Burov, Komarno, Hukvaldy, to chci dat v kvetnu,
pak yard az se otevre a mam 100 podle me, 101 podle vsudehralu a mam hotovo :D
pak mozna zacnu jezdit i sestky?? :D
 
jinak odehrat se uz neda:
Lipno
Odersky park (Ova)
Trhovy stepanov, s tim me stve @ati , protoze ho ma :D :(
 
ale i odehrani meho planu, u me 100, u vsudehralu 101, me nedostane zpet do top10 :( asi fakt budu muset na ty sestky :/ :( to jsou 4 hriste navic
 
Aha, já právě myslel, že nemáš v Lípě komplet osmnáctku. To už pak opravdu ty šestky :)
proc neudelaj i svetove vsudehral?? :D kazdy american nebo brit by me strcil do kapsy za rok :D ale u nas to co mam je podle me dost :D
 
Je to uz definitivum, ze nikdy neotevrou?
asi jo, nikdo do toho nechce dat finance, je to zavrene uz 3-4 roky :(
 
Ještě ho můžeš koupit a tím zařídit znovuotevření [emoji13]
good idea :D
Je to uz definitivum, ze nikdy neotevrou?
to bych spis radsi, aby otevreli Lipno :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom