Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Všudehrálové slaví pětiletku a chystají turnaj

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Všudehrálové slaví pětiletku a chystají turnaj (GolfDigest.cz)

DOMÁCÍ > Před pěti lety vznikl v českém golfovém prostředí spolek Všudehrálů - www.vsudehralove.cz. Ten sdružuje hráče, kteří mají rádi česká hřiště a také na nich hrají ve zvýšené míře. Limitem pro vstup k Všudehrálům je šedesát odehraných českých golfových hřišť. Česká republika má přitom podle České golfové federace v současnosti 107 znormovaných areálů.

Pokračovat ve čtení...
 
Gratulace ke krásnému číslu (Spolek Všudehrálů čítá k březnu 2019 už 182 golfistů)!

Jedním z nich je i "náš" @JanKostalCZE na 9.místě žebříčku se 106 odehranými českými hřišťmi.
 
Gratulace ke krásnému číslu (Spolek Všudehrálů čítá k březnu 2019 už 182 golfistů)!

Jedním z nich je i "náš" @JanKostalCZE na 9.místě žebříčku se 106 odehranými českými hřišťmi.
smutne je, ze 1. nikdy byt nemuzu, jelikoz na prvnich mistech maji hraci odehrana 2 hriste, ktera se zavrela jeste nez jsem zacal hrat, takze je nemohu dohnat :cry::cry:
nebo kdyby zacali pocitat i slovensko :D
 
smutne je, ze 1. nikdy byt nemuzu, jelikoz na prvnich mistech maji hraci odehrana 2 hriste, ktera se zavrela jeste nez jsem zacal hrat, takze je nemohu dohnat :cry::cry:
nebo kdyby zacali pocitat i slovensko :D
Trošku “černého humoru” - šanci máš, pokud je přežiješ a otevřou se nová hřiště ;)
 
Trošku “černého humoru” - šanci máš, pokud je přežiješ a otevřou se nová hřiště ;)
to vim, ale nechtel jsme to psat :D a pokud si prectes clanek, tak vetsina je nad 50 let a jen 5 vsudehralu, vcetne me, je pod 30 let, takze sance je :D
 
No já mám, zatím odehráno něvo kolem 50 hřišť, i s někerými už zrušenými. Teď už mi to moc nepřibývá :(
 
No já mám, zatím odehráno něvo kolem 50 hřišť, i s někerými už zrušenými. Teď už mi to moc nepřibývá :(
uz musis cilene tam jezdit, jinak to nepribude moc rychle :)
 
smutne je, ze 1. nikdy byt nemuzu, jelikoz na prvnich mistech maji hraci odehrana 2 hriste, ktera se zavrela jeste nez jsem zacal hrat, takze je nemohu dohnat :cry::cry:
nebo kdyby zacali pocitat i slovensko :D
Prvni je muj soused a ten tuto disciplinu mel jako konicka, jeste nez vsudehralove vubec vznikli. Navic objizdi hriste i po jejich prenormovani. S tim se tezko bojuje:confused:.

Ve svete ale jednoznacne vedes a v souctu CR se Slovenskem podle me taky!!!
Je to ale drina bejt tak dobrej, co?
 
Prvni je muj soused a ten tuto disciplinu mel jako konicka, jeste nez vsudehralove vubec vznikli. Navic objizdi hriste i po jejich prenormovani. S tim se tezko bojuje:confused:.

Ve svete ale jednoznacne vedes a v souctu CR se Slovenskem podle me taky!!!
Je to ale drina bejt tak dobrej, co?
presne, a kdyz k tomu proctu svych 205 v cizine :D ale jakykoliv anglan nebo amik me strci do kapsy behem roku :cry::cry:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom