Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Všední den nebo víkend pro spolhry?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Začnu dávat dohromady kalendář akcí 19.jamky na příští rok. Součástí by měly být:
  • Jednodenní spolhry
  • Cca 2-4 víkendovê spolhry
  • Vikend requocup
  • Cca 3 klasické plnohodnotné turnaje v rámci Tour 19
  • Hcp dny (lokalne a pravidelne)
Jde mi teđ v dotazu především o ty jednodenni spolhry. Jasné je, ze každému vyhovuje jiny den, zalezi i na hřišti, vzdálenosti, nicmene kdyby byla jedna předem plánovaná spolhra v měsíci, od brezna do rijna, tzn cca 8x, ktery den by vam vyhovoval? Ktereho byste se mohli plus minus pravidelne ucastnit? Rozdil bude vzdy v cene i. Samozrejme do toho spadnou i ty vikendove akce, vice cestovatelske od Prahy.
 
Upraveno:
Za mne je mi to vcelku jedno, jestli víkend, nebo všední den. Asi nejlepší by byl mix všední den a víkend....
 
když to bude dopředu naplánované, je mi to jedno, zařídím si podle toho pracovní dobu :p
 
Mix je dobrej nápad, ne každý má 12 týdnů dovolené jako já;)
Jen 12 :vomit: ... :D:D:D

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Mě zas ani tak netrápí den v týdnu, jako spíš vzdálenost. Takže jsem pro mix. Když to bude daleko a navíc ve všední den, prostě se nezůčastním. Chápu, že budete smutní až zoufalí, ale nemůžu vám být furt za prdelí. ;):cool::D:D:D
 
Já se urvu asi spíš ve všední den. Prostě svému šéfovi (sobě) to postavím jako hotovou věc. Ale je pro mne opět určující vzdálenost. Takže se pak budu rozhodovat podle toho.
 
Já se urvu asi spíš ve všední den. Prostě svému šéfovi (sobě) to postavím jako hotovou věc. Ale je pro mne opět určující vzdálenost. Takže se pak budu rozhodovat podle toho.
Když to bude někam daleko směrem přes Hradec, tak tě můžu cestou nabrat;)
 
Když to bude někam daleko směrem přes Hradec, tak tě můžu cestou nabrat;)
Díky, to by byla hned i veselejší cesta!
 
@requo Hledám, hledám, nemůžu najít ( tady), ale v diáři mám už u několika pátků napsáno 19.jamka spolhra....
A první 6.4. - a protože mám 7.4. něco služebního v Pardubicích, tak se ptám: nebude spolhra někde v okolí Pardubic?
 
Za mě spíš víkendy, všední den jen odpoledne.
 
@requo Hledám, hledám, nemůžu najít ( tady), ale v diáři mám už u několika pátků napsáno 19.jamka spolhra....
A první 6.4. - a protože mám 7.4. něco služebního v Pardubicích, tak se ptám: nebude spolhra někde v okolí Pardubic?
Teda 6.4. mám zrovna školení a pak od půl druhé poradu v Hradci. Ta bude končit tak v půl čtvrté (eventuálně bych se z ní zkusila vyvlíknout, bych řekla, že mám DŮLEŽITOU schůzku), tak kdyby nebylo nic jiného "hromadného" můžeme se domluvit spolu - buď na Roudničku (Hradec) a nebo k nám Na Vrše, což je kousek od Hradce a nebo kdybys chtěla, tak třeba i Bohdaneč.
 
Teda 6.4. mám zrovna školení a pak od půl druhé poradu v Hradci. Ta bude končit tak v půl čtvrté (eventuálně bych se z ní zkusila vyvlíknout, bych řekla, že mám DŮLEŽITOU schůzku), tak kdyby nebylo nic jiného "hromadného" můžeme se domluvit spolu - buď na Roudničku (Hradec) a nebo k nám Na Vrše, což je kousek od Hradce a nebo kdybys chtěla, tak třeba i Bohdaneč.
Nebo aspoň s tebou na kafe.
 
@requo Hledám, hledám, nemůžu najít ( tady), ale v diáři mám už u několika pátků napsáno 19.jamka spolhra....
A první 6.4. - a protože mám 7.4. něco služebního v Pardubicích, tak se ptám: nebude spolhra někde v okolí Pardubic?


To by se mi také hodilo. Dokud jsem ještě v Hradci.
 
To by se mi také hodilo. Dokud jsem ještě v Hradci.
No vida, to jsem si říkala, že by se ti to mohlo hodit a hned bychom byli tři do flajtu ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom