Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vozík Sun Mountain Combo

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Skočilo to na mě na FB z Golfových slev (kde to prodávali za 7.490 Kč). Tak jsem se po tom pídil, tady je video:


Jak se vám líbí?
 
Upraveno:
Kdyby za to chtěli 3000, tak bych o tom možná i uvažoval. Hrozně mě obtěžuje zdlouhavé rozbalení z auta a zpětné ukládání do auta. Možná to je nějaká nemoc nebo úchylka ale prostě to tak mám. Vyrobil jsem si tedy begovozík z novýho stand bagu za 1990 a hliníkovýho dvoukoláku z bazaru za 300. "Bulhaři" a někteří další z jamky ho viděli. Zborka i rozborka včetně vyndání z či zandání do kufru auta zabere max 5 sekund. A to se mi líbí ...;)
 
Vypadá, to báječně, ještě tam namontovat sadu na elektriku, myslím prodává i Zuzi, bylo by to k zamyšlení a vyzkoušení, SM JE DOBRÁ KVALITA. Samotné bagy jsou Top .
 
Juká na mě z golfových slev co chvíli, no...nějak se mi to moc nelíbí. :oops: I když asi je to rychlejší než vyndat bag, vyndat vozík, rozložit vozík, připnout bag...a cena se zdá v pohodě, vždyť je to bag s vozíkem dohromady.
 
Mně se to docela líbí. Geum to sice není, ale taky je cena úplně jiná. Vypadá to hezky kompaktní. Problém zase v tom je, že přes hrb to nehodíte. Za mě to vypadá docela prakticky.
 
... a neni to na zada tezke? :D
 
a když jdeš trenovat, tak to taky musíš celé tahat sebou? nebo když máš tuhle věc, na driving už nechodíš????
 
Složené se to do většiny aut nemůže nějak normálně vejít...
 
Já si to kupovat nebudu. Ale přijde mi to pěkné jako gadget. Do auta (nějaké osobní dodávky) jako Berlingo a spol by se to asi na stojáka vešlo. Jinak pravé zkušenost s Geum říká... na hristi super, ale na šířku do auta k tomu potřebujete proste velké auto. Driver vyndat nebude u mnoha aut stačit určitě.
 
To se pleteš. @requo si koupil vozík a bag zvlášť, pak ten geum cosi a stejně to vláčí na zádech..
To je jeste dobry... ani bag, ani vozik jeste nerozmlatil kladivem :D
 
Ať je to jak je to, docela se mi líbí. Na MyGolfSpy je možné nalézt podrobnější recenzi v angličtině i s podrobnými fotkami (pár jich ukradnu). Detaily vypadají podle mého názoru moc pěkně. K tomu, jak se to vejde do auta, tak v článku se testuje Honda Accord Coupé...

zdroj: https://mygolfspy.com/sun-mountain-combo-cart-review/

DSC_0032.jpg Sun-Mountain-Combo-Cart-02.jpg Sun-Mountain-Combo-Cart-06.jpg Sun-Mountain-Combo-Cart-17.jpg Sun-Mountain-Combo-Cart-32.jpg
 
Ať je to jak je to, docela se mi líbí. Na MyGolfSpy je možné nalézt podrobnější recenzi v angličtině i s podrobnými fotkami (pár jich ukradnu). Detaily vypadají podle mého názoru moc pěkně. K tomu, jak se to vejde do auta, tak v článku se testuje Honda Accord Coupé...

zdroj: https://mygolfspy.com/sun-mountain-combo-cart-review/

Zobrazit přílohu 5689Zobrazit přílohu 5690Zobrazit přílohu 5691Zobrazit přílohu 5692Zobrazit přílohu 5693
Já pořád přemýšlím, jestli je to tak ošklivé, nebo tak zvláštní...takový hranatý to je...jediný se mi na tom líbí ta stolička, ovšem jestli to není jen pro nějaké křehké golfisty, jestli kdybych si na to hrcla já, jestli z toho nebude osmička.:eek: Tři takové vozíko-bagy bychom asi do auta nenaskládali, tak nějak se vždycky počítá s tím, že jezdí asi golfista sám v autě.
Nedivím se, že se ti to líbí, když jsi hrdý vlastník toho Geum, to je taky taková zvláštní podivnost.;)
 
Já bych hlavně musel řešit “čistotu uložení”, neb bag s holemi “parkuji” hezky v teple v pracovně. Takže bych vždy musel pucovat kolečka nebo to strkat do nějakého pytle.
Nechávat bag s holemi v garážovém stání by nebylo asi to pravé ořechové :rolleyes:
 
Tak u mě je to jednoduchý.. nelíbí a nepraktické.. Accord není malý a všechny dlouhé hole ven..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom