Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Vozík nebo bag na záda?

Vozík, bag nebo bugina na plných 18j?

  • Mám dvoukolák, tak ho vytáhnu, když je třeba...

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    54
Ja bych to napsal asi takhle (v tomhle poradi):
- Kdyz uz je v cene bugina, tak beru buginu
- kdyz by mi jezisek dal elektriku, tak beru elektriku
- manualni vozik uz nejak utlacim
- kdyz by nebyl dovolen vozik, tak holt musim vzit nejakeho dobrovolnika jako caddyho :D

Jsem liny? Ano jsem a lezim si za tim. Ale na golfu mi jde hlavne o hru. Na horach taky nebudu mit lepsi pocit kdyz nepouziju vlek, ale vyslapu si to pesky (jestli to ma nekdo opacne, tak mu to preji). Ale uprimne, kdyz jsem nosil bag na zadech, tak me potom bolela hlava, protoze proste mam krcni pater zcivilizovanou a tohle pretezovani ji nedela dobre. Stejne jako jsem presel z tasek na rameno na batoh. Nevypada to tak cool, ale clovek by neveril kolik bolesti to vyresi.

Jo a pokud chci tuzit svalstvo, tak na to mam permanentnku do fitka :)
 
Ja bych to napsal asi takhle (v tomhle poradi):
- Kdyz uz je v cene bugina, tak beru buginu
- kdyz by mi jezisek dal elektriku, tak beru elektriku
- manualni vozik uz nejak utlacim
- kdyz by nebyl dovolen vozik, tak holt musim vzit nejakeho dobrovolnika jako caddyho :D

Jsem liny? Ano jsem a lezim si za tim. Ale na golfu mi jde hlavne o hru. Na horach taky nebudu mit lepsi pocit kdyz nepouziju vlek, ale vyslapu si to pesky (jestli to ma nekdo opacne, tak mu to preji). Ale uprimne, kdyz jsem nosil bag na zadech, tak me potom bolela hlava, protoze proste mam krcni pater zcivilizovanou a tohle pretezovani ji nedela dobre. Stejne jako jsem presel z tasek na rameno na batoh. Nevypada to tak cool, ale clovek by neveril kolik bolesti to vyresi.

Jo a pokud chci tuzit svalstvo, tak na to mam permanentnku do fitka :)
jenze tu mas tuzeni svalstva v cene ... neco jako 2 v 1 :)
 
Bag nosím většinou na zádech, ale při turnajích používám elektriku Kiffe, bag mám JuCad ten střední černý nepromokavý, je 14 komorový a má ploché dno, které dobře drží na vozíku. Když jdu hrát a nosím, tak vytahuji, když si vzpomenu 4i. Jinak vozík samozřejmě v dešti, a jinak blbém počasí, nevyhnutelný parťák.
 
Celkem jednoduchá odpověď.Domácí treningová devítka je absolvována většinou s menším bagem na zádech a na velké hřiště,turnaj nebo výlet použiji el.vozík motocaddy s větším a vybavenějším bagem.;)
 
Tak sem vzal tento, ale v bíle barvě, ten už na webu není, koupil sem poslední kus.
14 komor po celé délce, lehký, tak uvidíme, po 5 letech s cart bagem začnu opět nosit, osvědčilo se mi to.



Tak nevím jak to mají dělené ale stejně se ty gripy dole zasekávají jeden o druhý často ta hůl skoro nejde vyndat/zasunout, celkem zklamání z jinak pěknýho bagu.
 
Tak přidám svoje zkušenosti s tímhle "bagem".

Ač měl být delen po celé délce, tak hole se stejně na dně sekaji jedna o druhou.
Zipy jsou peklo, neuvěřitelně řežou do rukou, 2x dokonce do krve, takze cokoliv vyndavat opakovaně ven, treba dalkomer, je peklo.
Sam uz nestojí, myslím tím bez nohou, je tak rozklizeny, ze padá. Je mi jasny, ze za 3k nejde cekat zazraky ale tohle se hodne nepovedlo, kdybych si nechal Top Flite ktery stál 1/3 tohoto, udelal bych lip.

Berte to spis jako varovani pred timhle konkretnim bagem.
 
Tak přidám svoje zkušenosti s tímhle "bagem".

Ač měl být delen po celé délce, tak hole se stejně na dně sekaji jedna o druhou.
Zipy jsou peklo, neuvěřitelně řežou do rukou, 2x dokonce do krve, takze cokoliv vyndavat opakovaně ven, treba dalkomer, je peklo.
Sam uz nestojí, myslím tím bez nohou, je tak rozklizeny, ze padá. Je mi jasny, ze za 3k nejde cekat zazraky ale tohle se hodne nepovedlo, kdybych si nechal Top Flite ktery stál 1/3 tohoto, udelal bych lip.

Berte to spis jako varovani pred timhle konkretnim bagem.
Mě to na odkaze nic neukáže, možná ho už nemají. Asi by stalo za to napsat přímo sem co to je za bag..
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom