Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Vozík nebo bag na záda?

Vozík, bag nebo bugina na plných 18j?

  • Mám dvoukolák, tak ho vytáhnu, když je třeba...

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    54
Mám elektriku, troj i dvoukolák nosící i tourbag , ale přesto nejraději chodím s “puškou” tj nejmenší bag od niklause s jedním popruhem a v něm 3w 7,9i 56 a patr, ruce v kapsách a jdu si pískajíc na procházku . Má dvě kapsy a jednu dlouhou vše se mi tam vleze a do kufru auta jich dám i dvacet
To mě zaujalo, často si jdu projít večer na hřiště jen pár jamek. Se svojí sklerózou si neumím představit, že pořád přendavám hole z bagu do bagu. Asi bych často zjistil, že jsem někam přijel "s plnou polní" a hole zůstaly doma v malém bagu. Nebo to mám vyřešit druhými holemi? To bych zase musel koupit druhou stejnou sadu (tedy vybrané kusy), asi bych nedokázal hrát s různými holemi.
Jak to řešíš?
 
To mě zaujalo, často si jdu projít večer na hřiště jen pár jamek. Se svojí sklerózou si neumím představit, že pořád přendavám hole z bagu do bagu. Asi bych často zjistil, že jsem někam přijel "s plnou polní" a hole zůstaly doma v malém bagu. Nebo to mám vyřešit druhými holemi? To bych zase musel koupit druhou stejnou sadu (tedy vybrané kusy), asi bych nedokázal hrát s různými holemi.
Jak to řešíš?
Jednoduše, v malém bagu mám staré hole Niklaus tzv hybridní hlava dřívko TM taky dřívější a puter takže jsem s nimi hrál a já to neřeším, jaké hole jen , když jdu někam, kde bych potřeboval5i tak ji tam přidám, oboje jsou ocel shaft. Posledně jsem šel a odpaliště s 3w průměr cca
 

Přílohy

  • DFE81DBA-3A71-4D1E-A0F6-DD08973F7CFE.jpeg
    DFE81DBA-3A71-4D1E-A0F6-DD08973F7CFE.jpeg
    292,1 KB · Zobrazení: 288
Upraveno:
Každej, kdo to netahá na zádech je ubrečenej invalida!
ať si každej vozí, nosí a tahá co chce ... klidně 2 bagy

pravda ale je, že v dešti je 3kolák nezastupitelný, do držáku dám deštník a pod deštník rukavice (pokud mám bag na nošení tak su hned mokrej)

další pravda je to, že v létě tahat všechny věci na zádech včetně 2,5 litru pití není značka ideál, člověk si vyndá nepotřebné věci, aby bag moc nevážil a pak mu ty věci na hřišti třeba chybí
 
To mě zaujalo, často si jdu projít večer na hřiště jen pár jamek. Se svojí sklerózou si neumím představit, že pořád přendavám hole z bagu do bagu. Asi bych často zjistil, že jsem někam přijel "s plnou polní" a hole zůstaly doma v malém bagu. Nebo to mám vyřešit druhými holemi? To bych zase musel koupit druhou stejnou sadu (tedy vybrané kusy), asi bych nedokázal hrát s různými holemi.
Jak to řešíš?

Podle mě řešením je druhy bag s pulsetem, klidně i jinými holemi. Když jdeš na par jamek v podvečer, tak asi nečekas od sebe stejný top výkon a výsledek jako na plnohodnotném turnaji . A pro mě třeba ten pocit rychlého vyndani bagu z auta a po hře zase neblativeho uklizeni je proste paráda a mám to proste moc rad. Ten light golf. :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jaký je problém mít jeden stejný bag na každou hru - na plnohodnotný turnaj v dešti nebo na pár jamek sám v letním podvečeru? Na každou hru hodím bag, vozík a boty do auta a jedu. Nepřemýšlím, jestli si nemám ještě přidat z nějakého druhého setu nějakou hůl nebo si od někud vyndat deštník a pod. Nandání bagu na vozík je asi tak stejně náročné, jako si hodit malý bag na záda. A nošení bagu na zádech je jako nějak pohodlnější? V čem? Že je to jako lehčí? Na vozíku mě váha vůbec nevadí. Už cestou k míči si vyndám hůl a rovnou můžu hrát. U bagu na zádech se zastavím, sundám bag, vezmu hůl a pak teprve hraju. Z mého pohledu ještě komplikovanější než s vozíkem. K čemu je vlastně ten druhý set? Aby to mělo smysl, tak by to měly být stejné hole. Já chci hrát pořád stejně dobré rány a ne sám v podvečer nějaké jiné starými holemi. Proč? Nikdo mě nevidí? Nebo by mi mělo být jedno, že ta rána bude kratší nebo netvarovaná? To je přeci úplná blbost a vůbec nechápu tyhle řeči o druhé sadě holí v malém bagu a nesnažte se mě tady přesvědčit, že je to jako nějak cool.
 
Jaký je problém mít jeden stejný bag na každou hru - na plnohodnotný turnaj v dešti nebo na pár jamek sám v letním podvečeru? Na každou hru hodím bag, vozík a boty do auta a jedu. Nepřemýšlím, jestli si nemám ještě přidat z nějakého druhého setu nějakou hůl nebo si od někud vyndat deštník a pod. Nandání bagu na vozík je asi tak stejně náročné, jako si hodit malý bag na záda. A nošení bagu na zádech je jako nějak pohodlnější? V čem? Že je to jako lehčí? Na vozíku mě váha vůbec nevadí. Už cestou k míči si vyndám hůl a rovnou můžu hrát. U bagu na zádech se zastavím, sundám bag, vezmu hůl a pak teprve hraju. Z mého pohledu ještě komplikovanější než s vozíkem. K čemu je vlastně ten druhý set? Aby to mělo smysl, tak by to měly být stejné hole. Já chci hrát pořád stejně dobré rány a ne sám v podvečer nějaké jiné starými holemi. Proč? Nikdo mě nevidí? Nebo by mi mělo být jedno, že ta rána bude kratší nebo netvarovaná? To je přeci úplná blbost a vůbec nechápu tyhle řeči o druhé sadě holí v malém bagu a nesnažte se mě tady přesvědčit, že je to jako nějak cool.
Druhý nosící malý lehký jednopopruhový bag jsem si pořídil na zimu. Foto výše . Chodím s kolegy mající plnou zbroj a jsou udiveni, že dokáži s nimi držet krok.já na rozdíl od tebe po odehrání jednu zasunu a druhou vytáhnu a jdu k míči, hůl nesu na rameni. Nízké teploty a tvrdý podklad, nevím jestli prospívají holím? Když mám míň holí musím stupně mezi holemi nahradit jiným , ale to by tady měli vysvětlit jiní a tady jsou minimálně dva. 56i, 9i, 7i, 5i 3w by dle všeho měli stačit na dobrou hru a minimálně se zamyslet nad tím jak to zahrát.
 
Upraveno:
Jaký je problém mít jeden stejný bag na každou hru - na plnohodnotný turnaj v dešti nebo na pár jamek sám v letním podvečeru? Na každou hru hodím bag, vozík a boty do auta a jedu. Nepřemýšlím, jestli si nemám ještě přidat z nějakého druhého setu nějakou hůl nebo si od někud vyndat deštník a pod. Nandání bagu na vozík je asi tak stejně náročné, jako si hodit malý bag na záda. A nošení bagu na zádech je jako nějak pohodlnější? V čem? Že je to jako lehčí? Na vozíku mě váha vůbec nevadí. Už cestou k míči si vyndám hůl a rovnou můžu hrát. U bagu na zádech se zastavím, sundám bag, vezmu hůl a pak teprve hraju. Z mého pohledu ještě komplikovanější než s vozíkem. K čemu je vlastně ten druhý set? Aby to mělo smysl, tak by to měly být stejné hole. Já chci hrát pořád stejně dobré rány a ne sám v podvečer nějaké jiné starými holemi. Proč? Nikdo mě nevidí? Nebo by mi mělo být jedno, že ta rána bude kratší nebo netvarovaná? To je přeci úplná blbost a vůbec nechápu tyhle řeči o druhé sadě holí v malém bagu a nesnažte se mě tady přesvědčit, že je to jako nějak cool.
Tady nejde o to jestli je to cool nebo ne, ale minulý týden na Molitorově po první jamce kola vozíku obalená vlhkou lepivou hlínou, pohyb manuálního vozíku na h...o.. Proto na jarní a podzimní vlhké hry chápu lehký nosící bag i když to extra rád nemám.. Takže asi tak, není to žádný machrování..
 
Letos zatím beru pouze pencilku a pár holí, ale protože se má výška nezpečně přibližuje mé váze tak na plnohodnotný golf vždy vozík. Mám bag plnej náhradního oblečení a dalších krámů a ještě k tomu jsem líný jako prase. Pokud se zasviním, nebezpečně zvlhnu, mám žížu, potřebuji cokoli rád jsem připraven. Když jsem na Kácově musel skákat do vody byl jsem rád že mám vše náhradní. Prostě ty kapsy na bagu jsou plné a těžké.
 
A jak řešíte bag a vozík? Nechávate na klubu v boxech nebo auto. Ja preferuji auto neboť chodím trénovat po různých hřištích
Garáž, nechci to mít v autě furt..
 
A jak řešíte bag a vozík? Nechávate na klubu v boxech nebo auto. Ja preferuji auto neboť chodím trénovat po různých hřištích
V autě nechávám pouze výjimečně, .. pár korun to stojí
 
Vozík. Mám čtyřkolák, protože je superskladnej, ale od tý doby, co jsem na podzim zkusil Clickgear, tak mi zas tak super nepřijde :-D
 
Ještě mi tu odpovídáte, že malý pencil bag na záda proto, protože je bláto. Ale jak potom odkládáte tento bag? Do bláta, nebo hledáte místo pro odložení? Připadá mi jednodušší umýt si kolečka, než čistit celý bag.
 
Vozík. Mám čtyřkolák, protože je superskladnej, ale od tý doby, co jsem na podzim zkusil Clickgear, tak mi zas tak super nepřijde :-D
Co na těch Clickgearech všichni mají že? ;) Pochopila jsem, až když jsem si ho pořídila.
 
A jak řešíte bag a vozík? Nechávate na klubu v boxech nebo auto. Ja preferuji auto neboť chodím trénovat po různých hřištích
Vozík s bagem si nechám v klubu, když bezpečně vím, že druhý den jdu hrát, třeba že je turnaj a tak, tak abych to netahala sem a tam. Ale jinak všechno pořád skládáme a nakládáme do auta a doma vykládáme. Jezdíme v různé sestavě a když jedeme všichni, je toho plný kufr, dost blbé na to, abych to tak vozila stále.
 
Ještě mi tu odpovídáte, že malý pencil bag na záda proto, protože je bláto. Ale jak potom odkládáte tento bag? Do bláta, nebo hledáte místo pro odložení? Připadá mi jednodušší umýt si kolečka, než čistit celý bag.
To ti odpovím, poblíž odpaliště je tabule jamky tak si to na něj pověsím, na ferveji bláto nebývá a když tak ne všude a patuji i s pencilem na zádech. Jen ty přechody , kde není odvodnění a vydlážděné pro bugyny se blátu vyhneš. Vozík ti neklouže po šikmině. ..... a když tak očistíš dvě nožky a růžek podstavy.
 
Sháním bag na záda, něco lehkýho, buď 14 komor nebo alespoň 6 ale dělené po celé délce, nemá někdo kdo nosí nějaký tip? Příští sezonu chci nosit, je to pohodlnější než vozík, jak z hlediska přepravy, tahání doma do patra a zpět do auta a vůbec.

Přemýšlím o:


Líbil by se mi od Mizuna ale podle reakcí na zahraničních webem je kvalita zpracování mizerná, konkrétně u tohoto:


Na značce nezáleží, preferuji kvalitu.
 
Sháním bag na záda, něco lehkýho, buď 14 komor nebo alespoň 6 ale dělené po celé délce, nemá někdo kdo nosí nějaký tip? Příští sezonu chci nosit, je to pohodlnější než vozík, jak z hlediska přepravy, tahání doma do patra a zpět do auta a vůbec.

Přemýšlím o:


Líbil by se mi od Mizuna ale podle reakcí na zahraničních webem je kvalita zpracování mizerná, konkrétně u tohoto:


Na značce nezáleží, preferuji kvalitu.
Objednala jsem staršímu synkovi k vánocům Ogio - tento (jen v jiných barvách) https://www.golfuk.cz/detail/ogio-cirrus-stand-bag-brust-blue-18/ , je fakt lehoučký. A Golf.UK je osvědčený a spolehlivý obchod.
 
Tak sem vzal tento, ale v bíle barvě, ten už na webu není, koupil sem poslední kus.
14 komor po celé délce, lehký, tak uvidíme, po 5 letech s cart bagem začnu opět nosit, osvědčilo se mi to.

 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom