Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Volby ČGF 2021 – Kandidáti na prezidenta ČGF – Pavel Vidura

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Volby ČGF 2021 – Kandidáti na prezidenta ČGF – Pavel Vidura (Golf.cz)

Pavel Vidura, prezident Park Golf Clubu Ostrava, předseda Rozhodčí komise ČGF a člen Právní komise ČGF.

Základ mého volebního programu tvoří nacházení rovnováhy mezi tradicí, značící kontinuitu, a budoucností, představující změnu.

Hlavním úkolem ČGF a jejího budoucího prezidenta bude v nadcházejících měsících a letech podle mého názoru především flexibilně reagovat na úplně novou situaci, která zde vznikla v souvislosti s pandemií covidu-19. Jsem velmi rád, že se nám (ČGF a její právní komisi) letos na jaře podařilo s pomocí Národní sportovní agentury (NSA) prosadit golf mezi aktivity, které byly od 7. dubna povoleny.

V období 2021-2025 bude nezbytné, abychom se důkladně věnovali pomoci všem, které současná mimořádná situace zasáhla.

Jsou to v první řadě kluby. Navrhnu změnit systém placení členských příspěvků takovým způsobem, aby kluby (např. po dobu dvou let) platily na příspěvcích méně, a tím jim zůstalo více peněz na jejich potřeby. Navíc bych chtěl prosadit, aby se golfovým klubům od ČGF dostávalo daleko větší podpory a zastání. Čímž nemám na mysli jenom podporu materiální, ale celý poradenský komplex, např. pomoc s dotačními agendami, bez kterých se již dnes sport prakticky neobejde. Nové možnosti pro pomoc i rozvoj klubů vidím také v pokračování a rozvoji spolupráce s Národní sportovní agenturou.

Samozřejmě velká pomoc musí také směřovat golfovým hřištím. Chci být garantem legislativních aktivit zejména v dlouhodobě tíživých i aktuálních agendách, jako je např. problematika odnětí půdy pro golfová hřiště ze zemědělského půdního fondu, hospodaření s vodou i jiné důležité oblasti.

Další oblast, v které vidím pro další období mnoho úkolů, je rozvoj ČGF jako moderního sportovního svazu. Díky v posledních deseti letech zcela zásadně přepracovanému právnímu rámci a přijetí nových stanov ČGF se podařilo vybudovat z ČGF instituci, kde jsou procesy řízení, spolupráce a komunikace na vysoké úrovni. Je však stále na mnohém pracovat, zejména směrem k okolnímu prostředí, proto bych chtěl vyvíjet silný tlak na zlepšení pozice ČGF nejenom v rámci sportovního prostředí, ale ve společnosti vůbec. Zaměřím se také na myšlenku pořízení vlastního sídla ČGF.

Sportovní golf bude potřebovat vzhledem k několika nuceným pauzám naši velkou pozornost. Myslím, že nastal čas znovu obnovit záměr vybudovat Tréninkové centrum ČGF, které by mohlo zahrnovat i možnost zřízení integrovaného Výukového centra. To je téma k diskuzi s trenéry, s českou PGA, s amatérskými i profesionálními hráči. Dětský a juniorský golf, který je mojí srdcovou záležitostí a kde jsem byl u individuálních, klubových i mezinárodních úspěchů už několika golfových generací, je oblastí, kterou chci zvláště sledovat a nepodceňovat. V dosavadním systému výchovy, vzdělávání a sportovního růstu mladých hráčů postrádám především důsledné podchycení přechodu z juniorské věkové kategorie do kategorie dospělých. S tím úzce souvisí také to, že bych se rád zaměřil na rozvoj akademického golfu, u jehož zrodu jsem před 25 lety stál.





The post Volby ČGF 2021 – Kandidáti na prezidenta ČGF – Pavel Vidura appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Tak , toto je program mající hlavu i patu. Kontinuitu své dosavadní práce chce povýšit na další úroveň a pomoci klubům, hlavně mládeži . Tak toto jde ruku v ruce k rozvoji nejen členské základny , ale především golfu v Čechách , Moravě a Slezsku .
Za mne je to kandidát s velkým ”K”.
 
Tak , toto je program mající hlavu i patu. Kontinuitu své dosavadní práce chce povýšit na další úroveň a pomoci klubům, hlavně mládeži . Tak toto jde ruku v ruce k rozvoji nejen členské základny , ale především golfu v Čechách , Moravě a Slezsku .
Za mne je to kandidát s velkým ”K”.
Asi jsem četl něco jiného 🙈
 
Možná to čtete pozpátku, ano neslibuje megaturnaje , ale jen pomoc pro správný chod resortů , klubů , tréninkových středisek.
Jsou to jen obecné kecy. A slibovat něco, co je vlastně „normální pracovní povinností” tak vysoko postaveného bafuňáře mi přijde na kandidaturu trošku málo.
Vyberu jen jednu z proklamací „nastal čas znovu obnovit záměr vybudovat...” - obnovit záměr je co??? Proč nenapsal, že se zasadí o vybudování?

A obdobně je to i se zbytkem „programu” - slovy básníka „cíle jsou neurčité, zdroje neznámé, výsledky neměřitelné” 🙈

Ale třeba tím nějaké volitele osloví (čti zblbne).
 
Pokud něco zmrzlo na záměru , tak musíš nejdříve rozmrazit zmrzlé abys mohl pokračovat až do vybudování . Básníci jen básní , ale nic nebudují ani nevybudují, žijí jen v oblacích myšlenek.
Raději zůstat na zemi a vychovávat nástupce , než ojediněle obdivovat nedosažitelné bez výchovy mladých nástupců.
 
Jsou to jen obecné kecy. A slibovat něco, co je vlastně „normální pracovní povinností” tak vysoko postaveného bafuňáře mi přijde na kandidaturu trošku málo.
Vyberu jen jednu z proklamací „nastal čas znovu obnovit záměr vybudovat...” - obnovit záměr je co??? Proč nenapsal, že se zasadí o vybudování?

A obdobně je to i se zbytkem „programu” - slovy básníka „cíle jsou neurčité, zdroje neznámé, výsledky neměřitelné” 🙈

Ale třeba tím nějaké volitele osloví (čti zblbne).

Tak ono je potřeba být populista, jinak nebudeš zvolen. Funguje to tak napříč společností a jakmile přijdeš s konkrétní vizí a plány, tak logicky o určitou část voličů přijdeš...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom