Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vlastní devítka na hodinu aneb WreeGolf

Já si nedokážu moct představit, jak tohle může fungovat, tzn. v podstatě si pronajmu pro jeden flajt čtvercové hřiště 500 metrů na 500 metrů? Protože víc flajtů tam dohromady být nemůže. To bude pěkná raketka.
 
To je soukroma vec. Je to jen pro vlastnika. Takze neresis zadny lidi, krom sebe
 
To je soukroma vec. Je to jen pro vlastnika. Takze neresis zadny lidi, krom sebe

Jj, jasný, už jsem si to přečetl pořádně. Myslím, že to bude fungovat blbě, docela bych to rád viděl, podle mě to bude pro orientaci dost těžké, kam vlastně máš hrát. Mno a bohužel, asi si to neověřím, protože tak velký pozemek jen sám pro sebe bohužel nikdy mít nejspíš nebudu.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jj, jasný, už jsem si to přečetl pořádně. Myslím, že to bude fungovat blbě, docela bych to rád viděl, podle mě to bude pro orientaci dost těžké, kam vlastně máš hrát. Mno a bohužel, asi si to neověřím, protože tak velký pozemek jen sám pro sebe bohužel nikdy mít nejspíš nebudu.
Na vlastnim hristi nebudes mit problem s orientaci, ne? :)

Pozemek by se asi poridit dal, ten zbytek bych ale videl blede :D
 
Na vlastnim hristi nebudes mit problem s orientaci, ne? :)

Pozemek by se asi poridit dal, ten zbytek bych ale videl blede :D

Hele, nevím. Jsem pro každou špatnost, ale tak nějak si nedokážu představit, že by na tom někdo hrál trvale, i když, jsou i takoví cvoci mezi námi. Musí se to okoukat, jak nejsou jasně loženy hranice, tak pro návštěvy (tzn. na předvádění) to bude možná zmatečné a horší orientace... Ale jako studie supr. :)
 
Hele, nevím. Jsem pro každou špatnost, ale tak nějak si nedokážu představit, že by na tom někdo hrál trvale, i když, jsou i takoví cvoci mezi námi. Musí se to okoukat, jak nejsou jasně loženy hranice, tak pro návštěvy (tzn. na předvádění) to bude možná zmatečné a horší orientace... Ale jako studie supr. :)
Ja bych to bral vsemi deseti. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom