Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ViTurnaj: 19.jamka IndoorCup 2017/18 - jamkovka!

Stav
Uzamčeno.
Velmi zjednodušeně včerejší jamkovka:

(+11) RobertSlajs 4:8 doktordee
JanKostalCZE 0:3 (K) MilanU (+7)
Ati 0:3 (K) Marklar (+9)

(K)=kontumační výhra

Celková tabulka bude aktualizována později.
No, ale potrápil jsem tě, co:p?
Vím, že jsi mě nechal dýchat za kus buchty... [emoji6]
 
Tady mám jeden restík a šup s tím do archivu.

První testovací virtuální jamkovka, která se hrála v souvislosti s letošním indoorcupem, dopadla takto:

1. místo - @doktordee
2. místo - @MilanU
3. místo - @Jerry

viz celková tabulka

Jamkovka.PNG


kompletní včetně jednotlivých kol: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ageJiozOYKuj-goecipf74AKvXyALruGnJv-lBccJJQ/edit?usp=sharing

Díky všem z divize REAL, kteří se této testovací soutěže účastnili, tímto nultým ročníkem se přišlo na mnoho chyb, které se pro další kola "ostrá" budou muset dělat jinak - aby výsledky byly reprezentativní a skutečně odpovídaly hrané hře.

Povinná gratulace vítězům!

PS: Vlákno během pár dnů uzamknu a přesunu do archivu.
 
Upraveno:
Tady mám jeden restík a šup s tím do archivu.

První testovací virtuální jamkovka, která se hrála v souvislosti s letošním indoorcupem, dopadla takto:

1. místo - @doktordee
2. místo - @MilanU
3. místo - @Jerry

viz celková tabulka

Zobrazit přílohu 4031

kompletní včetně jednotlivých kol: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ageJiozOYKuj-goecipf74AKvXyALruGnJv-lBccJJQ/edit?usp=sharing

Díky všem z divize REAL, kteří se této testovací soutěže účastnili, tímto nultým ročníkem se přišlo na mnoho chyb, které se pro další kola "ostrá" budou muset dělat jinak - aby výsledky byly reprezentativní a skutečně odpovídali hrané hře.

Povinná gratulace vítězům!

PS: Vlákno během pár dnů uzamknu a přesunu do archivu.
DĚKUJI. Bylo příjemné zpestření. Občas bylo těžší nezapomenout, že při vyhrané jamce je potřeba stále uhrát dobré skóre do indooru túry. [emoji23]
 
No vidíte to, my to hráli a nijak jsem se tím nestresoval a najednou je nějaký celkový výsledek :)
 
:-D

Uzamčeno. A přesunuto do archivu.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom