Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ViTurnaj: 19.jamka IndoorCup 2017/18 - jamkovka!

Stav
Uzamčeno.
@requo

Abych shrnul to bodování:

P - celkem body (za vítězsví á 3 + za remízu á 1)
W - počet vítezství (á 3 body)
L - počet proher (bez bodů, byť mínusových)
T - počet remíz (á 1 bod)
+/- - celkový počet vyhraných - prohraných jamek

Barvičky - Zelená / Červená - tam jsem souvislost nenašel. Myslel jsem, že ZELENÁ bude značit vátězství a ČERVENÁ prohru. Ale to nesedí. Takže v tom bude něco jiného... Co? Ani jednou jsem neprohrál a přesto u sebe mám čísla v obou barvách... :(
A možná tam zas jen zlobí ta dvouciferná hodnota.
 
@requo

Abych shrnul to bodování:

P - celkem body (za vítězsví á 3 + za remízu á 1)
W - počet vítezství (á 3 body)
L - počet proher (bez bodů, byť mínusových)
T - počet remíz (á 1 bod)
+/- - celkový počet vyhraných - prohraných jamek

Barvičky - Zelená / Červená - tam jsem souvislost nenašel. Myslel jsem, že ZELENÁ bude značit vátězství a ČERVENÁ prohru. Ale to nesedí. Takže v tom bude něco jiného... Co? Ani jednou jsem neprohrál a přesto u sebe mám čísla v obou barvách... :(
A možná tam zas jen zlobí ta dvouciferná hodnota.

Je to tak jak říkáš. Barvy jsem psal někdy dříve tady, opraveno je to pouze v tabulce, barvy vývojáři modulu opraví v následující verzi - prý to není stejná chyba, což jsme se neshodli, ale nepovažuji to úplně za kritické, na rozdíl od tabulky, tak jsem na to v rámci podpory netlačil, snad bude běžná nová verze modulu brzy. Zelená má značit vítězství.
 
Kdy bude doplněna tabulka?

Měla by být doplněna. Prozatím se hrála 4 kola, tzn. 4x4 = 16 výsledků, což odpovídá počtu v tabulce. To, že některé výsledky jsou na přeskáčku je způsobeno tím, že se skládaly zpočátku dvojice tak, aby pokud možno byli hráči na místě.

Kde co chybí?
 
Round 7 doktordee vs Koštál. Že tys mě napsal ke špatnému Janovi?! [emoji16] teď na to koukám.
 
Round 7 doktordee vs Koštál. Že tys mě napsal ke špatnému Janovi?! [emoji16] teď na to koukám.

Máš pravdu, výsledek jsem už napsal ke správné dvojici.

Což ale bohužel objevilo další chybu modulu, jednou zadaný výsledek nejde "odebrat", resp. musí se nahradit jiným výsledkem, nejde to nechat prázdné. Prozatím jsem tam tedy napsal 999:999, abychom na to nezapomněli a předávám k řešení výrobcům modulu. :(
 
Upraveno:
Za tohle testování už by ti ale měli platit!!! [emoji23]

Co chceš za modul, který stojí 35 liber? Aby fungoval na všechny varianty? Jo, to já bych chtěl taky, já to beru tak, že na západě se nechybuje (to znamená nemusí mazat výsledky), hrají fér, tzn. nemají dvouciferné výhry atp. :-D
 
Hrací hcp jamkovky pro dnešek - Firestone (v závorce jamky, kde má hráč rány k dobru):

@RobertSlajs (4,8,12,16) vs @MilanU
@doktordee vs @Marklar (2,4,6,8,9,10,12,14,16,18)
@jan (3,6,9,12,15,18) vs @Jerry

Jen tři zápasy, ati vs jankoštál už hráli, tak upřednostním oproti takovému kolu šanci, aby hrálo o dvojici víc, než aby se dva výsledky stornovaly.
 
Tak ručně je to masakr... :( Jen prosím opravit - z 5 kol mám 4 vítězství a 1 plichtu. Ne 2. Jestli si to dobře pamatuji. I v jednotlivých výsledcích je to vidět.
 
Tak ručně je to masakr... :( Jen prosím opravit - z 5 kol mám 4 vítězství a 1 plichtu. Ne 2. Jestli si to dobře pamatuji. I v jednotlivých výsledcích je to vidět.

Opraveno. Sorry. :) Překopíroval jsem to z té online verze, a zapomněl, že tam nešel jeden výsledek smazat.
Ručně to fakt je otrava, ale dá se na to udělat/sehnat automatická šablona, jen jsem to ještě nestihl.
 
Velmi zjednodušeně včerejší jamkovka:

(+11) RobertSlajs 4:8 doktordee
JanKostalCZE 0:3 (K) MilanU (+7)
Ati 0:3 (K) Marklar (+9)

(K)=kontumační výhra

Celková tabulka bude aktualizována později.
 
Velmi zjednodušeně včerejší jamkovka:

(+11) RobertSlajs 4:8 doktordee
JanKostalCZE 0:3 (K) MilanU (+7)
Ati 0:3 (K) Marklar (+9)

(K)=kontumační výhra

Celková tabulka bude aktualizována později.
No, ale potrápil jsem tě, co:p?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom