Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ViTurnaj: 19.jamka IndoorCup 2017/18 - jamkovka!

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
První virtuální turnaj na 19.jamce, vážný (a testovací).
Pro reálné účastníky 19.jamky IndoorCup 2017/18. Jamkovka s vyrovnáním.

Navázáno na kola divize REAL, pravidla jednoduchá:
  • možnost se přihlásit, pro prvních 8 z přihlášených indoor túry
  • hraje každý s každým
  • vždy se počítá z daného dne výsledek pouze té dvojice která může hrát, řadě, pokud není soupeř, bere se další zápas v pořadí, pokud nelze, kontumačně vyhrává ten, kdo je na místě 3:0 (na jamky).
  • započítává se jak celkový počet vítězství, tak i počet celkově vyhraných jamek, tedy skore dle skutečně vyhraných jamek
  • rány k dobru - budou připraveny skorky, kde budou vyznačeny pro dané hřiště a pro daného hráče dle aktuálního hcp
Celé je to především pilot, aby se to dalo použít vhodně pro další sezónu, prosím o spolupráci. :)

Průběžné pořadí viz soubor: https://goo.gl/pgdu7b
 
Upraveno:
Diskuse tu, notifikace k turnaji a přihlášení jsem zaslal účastníkům divize REAL - klikněte v daném řádku u divize na takové "rozbité" tlačítko REGISTER, ono vás to tam pak přihlásí. Pro ostatní: určitě sledujte, co se děje, podněty vítány.

---
Celý modul umožňuje online pořádání turnajů ve dvou stylech, buď vyřazovací způsob ala pavouk, nebo hru na jednotlivá kola, kam se zaznamená výsledek a dělá to online tabulku. Turnajů může být neomezeně, každý má vlastní diskusi, vlákno. Skvěle se hodí k pořádání jamkovek a vzájemnému soupeření. Akorát je potřeba to trochu odladit a otestovat před další sezónou, na což se hodí právě začínající indoorcup.
 
Upraveno:
Oslovil jsem pro daný ViTurnaj tyto přihlášené hráče (dle tabulky):

@doktordee, @RobertSlajs, @MilanU, @Marklar , @Jerry, @JanKostalCZE, @jan, @ati

Přihlašte se prosím k tomu všichni, to že někdy nebudete, vůbec nevadí, snahou je právě nalézt optimální systém do budoucna a tohle je vhodná příležitost, jak to reálně vyzkoušet. S @JanKostalCZE jsem domluven, že nám vždy připraví skorky s ránami k dobru, abychom to následně mohli zaznamenat do toho alternativního turnaje.

Proč takhle? Protože na začátek odpadá domlouvání stejných podmínek a pravidel, všichni budeme na jednom místě a dá se to ošahat.
 
Přestože jen mlhavě tuším, o co vlastně jde, neváhal jsem a zmáčkl tlačítko registrovat:up:

V poradku. Jsi v dobrych rukou! :devil::D
 
no to vypadá, že nezaregistruji :eek:.... pomoooooct. Nemáš to rozbité tlačítko register i v Braillově písmu? třeba bych tak ho na monitoru našel lépe ...........
 
Já to zmáčl, hned po té co jsem tlačítko našel, a změnilo se na Unregistred. Tedy předpokládám, že jem zaregistrovnaý. Byť se nic jiného nezměnilo. :)

Nějaké další testovací pokyny?
 
no to vypadá, že nezaregistruji :eek:.... pomoooooct. Nemáš to rozbité tlačítko register i v Braillově písmu? třeba bych tak ho na monitoru našel lépe ...........

Už se zadařilo, koukám?

Já to zmáčl, hned po té co jsem tlačítko našel, a změnilo se na Unregistred. Tedy předpokládám, že jem zaregistrovnaý. Byť se nic jiného nezměnilo. :)

Nějaké další testovací pokyny?

Takhle zatím stačí, až tam bude osm lidí, tak to rozlosuju, a @JanKostalCZE připraví skorku, pro zápis. Ono i kdy bychom se nesešli tak jak máme, tak s počtem ran na jamku se to případně dá vypočítat i den poté dle skóre jednotlivých jamek.
 
Je rozlosovano, osm lidi, prvni dvojice automatem urceny. Prosom @JanKostalCZE o pripravu ran k dobru. Diky, jsem zvedav, jak prvni kolo v tomto dopadne.
 
plays, win, lose, tie?? :D asi snad to tak je

Přesně. :) Skládá se to především dle získaných bodů, proto potřebuji skore psát na vyhrané jamky, ale měří to i počet vyhraných zápasů atp. Tak uvidíme, jak to bude vycházet a ukazovat. Za kravatu žádný bod navíc není. :)
 
Jamkove vyrovnani na dnesek.
Zactvereckovany ma rany k dobru na jamkach uvedenych na konci radku
3B723B6A-0519-44DD-BDCD-464C740FA259.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom