Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Virtuální kluby - členství

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
 Letos jsem se rozhodoval, jaké členství si pořídím a po určitém zvažování jsem se rozhodl pro virtuála BestGolf. Sympatický je mi docela model, jakým způsobem to funguje. Nakonec jsem zvolil tzv. "Ekonomické členství" (http://bestgolfklub.cz/golfove-clenstvi ... e-clenstvi) s garantovanou hrou na šesti hřištích za 3.333,-. Čím víc o tom ale přemýšlím, tak jsem si vlastně nakonec říkal, že pokud mít virtuální členství, případně členství v klubu bez možnosti neomezené hry na daném hřišti, tak je asi nejrozumnější i ekonomicky vzít úplný základ (tzn. registrace cgf + reciprocity na hřištích) a pak sledovat dlouhodobé akce typu 1fee2hráči... atp. Vzhledem k tomu, co utratím kolem golfu za blbosti jinde... 

Co vy a virtuálové nebo jen klasické kluby/členství? 
 
Já měl na začátku členství s reciprocitama v Krumlově, byla tam i jedna volná hra.
Další rok jsem si zvolil plné členství v klubu, kde rád hraju (a samozřejmě je pro mě ekonomicky snesitelné) a hru jinde řeším 1fee2hráči, reciprocity, balíčky s ubytkem a neomezeným golfem nebo když se zadaří vyhranými vouchery:)
Jsem spokojen takhle.
 
ja minuly rok to same, co ma ted Michal, ted dilema, jestli to zopakovat, nebo jit napriklad do full clenstvi v Benatkach, kde to ted nevychazi uplne spatne ... jestli spravne pocitam, tak spolu i se vstupnim poplatkem 15k. Jen nevim, jak to bude dal, predtim to melo CZ.golf, ted to spravuji snad sami, neznam pozadi ... nemate nekdo insider info?
 
Byl jsem CGK 2 roky, ale hodne me nastvali (zrusili jednu kategorii, vice mene me narvali do vyssi s tim, ze jinak nelze... nasledne mesic pote najdu sve clenstvi na slevomatu za 50% -> to je odmena za vcasne uhrazeni v prosinci jak vysita...). 
Premyslel jsem o best golfu (radne), ale nebyl jsem sto si z informaci od nich poskladat, jak moc pujde ono plne clenstvi uzivat. Trosku me mrzelo i to, ze se musi clovek registrovat u nich v aplikaci a nasledne jeste volat. Takze jsem to nakonec nevzal. 

Jelikoz vim, kolik me to vsechno stalo minuly rok, a ze chci chodit na vice hrist, tak jsem sel do maleho clenstvi na Lorete s tim, ze ostatni budu resit pres pobidky teetimu, kupony a nebo za plnou. Minuly rok jsem mel dobre nabidky na feecka od banky (pres golfcut). 
 
Toams řekl:
ja minuly rok to same, co ma ted Michal, ted dilema, jestli to zopakovat, nebo jit napriklad do full clenstvi v Benatkach, kde to ted nevychazi uplne spatne ... jestli spravne pocitam, tak spolu i se vstupnim poplatkem 15k. Jen nevim, jak to bude dal, predtim to melo CZ.golf, ted to spravuji snad sami, neznam pozadi ... nemate nekdo insider info?
Benátky můžu doporučit. Nový vlastník, podle mého to vzal za správný konec a chce aby hřiště šlapalo a bylo za příznivou cenu bez ztráty kvality. Plánuje i třetí devítku ( pšt. zatím tajné) :idea:
Já mám domácí a ČGK a jsem spokojenej. ;)
 
Poslední dva roky v ČGK a je to asi jediná volba pokud chcete hrát více hřišť za jednu cenu.
Letos zdražili ale pořád se mi to vyplatí víc než dost, odehraju cca. 50 kol ročně. S rezervací taky problémy nejsou, pokud člověk rezervuje hru cca. týden dopředu tak vždy hraje tam kde chce. Jako bonus lze za nižší ceny dokupovat nevyužitá místa.
 
čgk je muj ,,sen'', koukam na to kazdy rok, ale prijde mi to hrozne drahe, asi 24K za 10her (2xP), to je mazec, a v lete by mi to asi nestacilo a s dokupovanim bych se dostal na 30K :(
 
Tak chvili pockej a bude to zas za pulku. :)

Btw. Kolik rocne kdo zahucite za feecka / pocet her?
 
ja moc nechodim na jiná hriste, jen v zime (kdyz jsou domaci zavrena), ale nejvice utracim za hriste v cizine na dovolenych, rekl bych tak 30K/rok, spise trochu vic
 
Skoda ze Morava virtualy není pokryta. Mam teda clenstvi na Horalu a tento rok jsem se teda odhodlal koupit si rakouske clenstvi, ale takove co ma 100% reciprocitu na obe hriste v Celadne. Takze mam 4 hriste s "neomezenou" hrou
Predpokladam, ze tento rok uz nebudou ruzne hriste na turnaje, ale budu chodit vicemene jen na tyto hriste, max tam kde budou specialni cenove nabídky
 
JanKostalCZE řekl:
ja moc nechodim na jiná hriste, jen v zime (kdyz jsou domaci zavrena), ale nejvice utracim za hriste v cizine na dovolenych, rekl bych tak 30K/rok, spise trochu vic

A kolik her cca?
 
rekl bych tak mozna 20-30
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom