Virtuální golftour?

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Dlouho přemýšlím nad variantou celočeské přátelské golfové túry, chcete-li ligy. Jak by to mělo vypadat? V kostce (pro představu) - co nejjednodušeji (áno, dokážu si představit za tím aplikaci, pc, mobil... - zatím ne):
  1. vybraných X hřišt
  2. každý odehraje dané hřiště kdykoli ve vyhlášené sezóně
  3. dosažený výsledek nahlásí do fóra, buď rány/STB/
  4. bez cen, jen diplom, možná pohár a nehynoucí sláva
  5. možnost na konci turnaje i na živo, s dvojnásobnou váhou
Vidím v tom několik problémů/resp. nejasností/které neumím vyřešit
  1. jaké výsledky: pouze oficiální výsledky z turnajů z daných hřišť? Libovolný jiný turnaj, který má oficiální výsledek na cgf (zajištěna snad reálnost výsledku). Na druhou stranu, ne všichni hrají turnaje - proč by nemohla být počítána pro takovéto porovnání i přátelská hra. V přátelské hře je velké riziko neobjektivnosti (neznalost pravidel, trestných ran atp). Nenapadá mě žádný způsob, jak ověřovat pravdivost poskytnuté informace, vyjma spolehnutí se na čestné slovo. Bude to dostatečné a akceptovatelné pro všechny?
  2. jaká hřiště: Pevný výběr? Nebo různé oblasti (západ, střed, východ). Všechna, nebo omezený výběr, např. 10 nejlepších výsledků z 18ti hřišt...
  3. rány / STB? Problémů celá řada
Za sebe bych to viděl, pokud ano, co nejméně svázané pravidly, ponechat na zdravém rozumu, v rámci tohoto fóra a spolehnout se na čestnost účastníka. Dokážu si představit nějaké podmínky - stylem: zveřejněné reálné jméno účastníka, včetně třeba nějakého ověření a pak se spolehnout, že je to každého z nás pověst.

Zaujalo by vás to, účastnili by jste se? Nápady?
 
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom