Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Virtuální golfové konference

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Minulý týden proběhly dvě virtuální golfové konference, celé to hezky popisuje včera vydaný článek na čgf:


---
Dvě vydařená setkání golfových profesionálů v minulých dnech obohatila výměnu zkušeností v tuzemském golfu. Kvůli stávajícím opatřením se v obou případech setkání uskutečnily online formou. Novinkou bylo fórum, které pořádala společnost GolferIS, tradiční každoroční konferenci uspořádal TeeTime.
---

Že by i český golf konečně vstupoval do 21.století, alespoň co se týče komunikace?
 
Jelikož jsem jiná generace než ” NO COMENT” a zažil jsem sport bez přívlastku “ business” , proto byly dostupné sporty masovou záležitostí a každá věková kategorie měla za mne u hokeje A a také B tým a u fotbalu dokonce A,B,C,D tým a rodiče a prarodiče byli asistenti trenéra zadarmo, protože tam měli ratolesti.
Můj názor, když uvedu do pozvánky “ Virtual Golf Business Forum” co tam asi budu projednávat , metody trénování a starost o golfové prostředí? Tak to se na mne nezlobte , to by se muselo už v pozvánce na toto byť virtuální prostředí jmenovat jinak.
 
Zastavím tenhle zbytečný hate driv, než se to rozjede někam, kam to nepatri.

@bohumil.koval - obě konference jsem viděl (i když víceméně ze záznamů) a byly o golfu. Byly určené pro kluby, hřiště, první i pro všechny další subjekty více či méně obchodně nějaký způsobem přímo fungující v golfovém prostředí. Tvůj názor je tentokrát zcela mimo misu - offtopic. Prosím, přečti si krátký text na cgf, na který jsem odkazoval, je tam popsáno o co šlo a kdo se toho účastnil. Pro všechny, co byli k účasti pozváni, bylo zcela jasné o co jde a jaká golfova témata se budou řešit. A ano - konference nebyly úplně pro celou golfovou veřejnost. Pokud ti toto téma není blizke, a chceš diskutovat o naprosto nepodstatných hnidách v pojmenovaní - tak nadále toto téma prosím ignoruj.

Edit: Nadále všechny prosím, pouze k tématu.
 
Upraveno:
Za mne skvělá aktivita:

1. Napojilo mne to na konkrétního člověka na Czechtourism, takže jsem schopen připravit cílené nabídky pro konkrétní oblasti a mám k tomu podporu.
2. Získal jsem kontakt na provozovatele platební brány, kterou jsme od momentu prvního kontaktu do plné funkčnosti zvládli nasadit za 5 pracovních dní.
3. Získal jsem možnost vhledu do nové marketingové aktivity a vnímám tak golfové prostředí opět v nových pozicích a souvislostech.
4. Mohl jsem si vyzkoušet plácat svá moudra před poměrně odborným forem a nedostal jsem žádnej výhružnej dopis...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom