Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Vinoř


Oživení? ;)
Oziveni asi ano, ale dle informaci ktere mam je to ve strucnosti takto:

Areal je v insolvenci, stale probiha insolvencni rizeni a je zajmem, aby se areal do konce roku prodal.
Stav hriste je katastrofalni, proto asi probehne nejaka revitalizace.
Areal a zazemi je nedokoncene (klubovna apod.), tj. novy majitel musi do arealu nalit desitky milionu Kc, aby se to nejak rozjelo

Moc tomu neverim, prijde mi to jako ekonomicka sebevrazda - dluhy jsou skoro 300 mega, za kolik se to v insolvenci proda je otazka, dalsi desitky milionu do dodelani, a pak provoz...

@doktordee Doktore jsou nejake famy, ze o to mel zajem Natland jakozto majitel Zbraslavi, nemas nejake info?
 
Ohledně Natlandu jsem slyšel, že když se dozvěděl, co všechno by musel udělat a opravit (v podstatě hřiště znovu postavit), tak z toho vycouval... ale jde o neověřenou informaci...
 
Tak mi to nedalo a na základě zdejší diskuze se vyrazil na kole podívat do Vinoře.

Viděl jsem hřiště dvou tváří: některé jamky měly posekané fairwaye, grýny (ty byly v žalostném stavu) a odpaliště. Jiné vůbec nic.

Na hřišti pracovali dva chlapíci – jeden sekal odpaliště, druhý je oséval.

Oslovil jsem ho, jak to vypadá s hřištěm. Tak prý má hřiště cca 2 týdny nového majitele, nyní sekají a osévají odpaliště a grýny a příští léto by chtěli otevřít. Stále se počítá s mistrovskou 18kou a akademickou 9kou.

Tak snad to vyjde 😊

20211001_154957.jpg 20211001_155004.jpg 20211001_155939.jpg 20211001_160357.jpg 20211001_160426.jpg
 
Tak mi to nedalo a na základě zdejší diskuze se vyrazil na kole podívat do Vinoře.

Viděl jsem hřiště dvou tváří: některé jamky měly posekané fairwaye, grýny (ty byly v žalostném stavu) a odpaliště. Jiné vůbec nic.

Na hřišti pracovali dva chlapíci – jeden sekal odpaliště, druhý je oséval.

Oslovil jsem ho, jak to vypadá s hřištěm. Tak prý má hřiště cca 2 týdny nového majitele, nyní sekají a osévají odpaliště a grýny a příští léto by chtěli otevřít. Stále se počítá s mistrovskou 18kou a akademickou 9kou.

Tak snad to vyjde 😊

Zobrazit přílohu 27225Zobrazit přílohu 27226Zobrazit přílohu 27227Zobrazit přílohu 27228Zobrazit přílohu 27229
Jestli tohle jsou greeny a staraji se o to 2 lidi, tak neotevrou nikdy!
 
Ze sekce jedna paní povídala - Natland prý skutečně Vinoř koupil. Otevírat mají příští rok a manažerem se má stát A. Babický...
 
Asi to má šanci, pokud ne, tak by do toho Alan nešel. Samozřejmě pokud je to pravda :)
 
Ve středu 13.října jsem se zajel na kole na hřiště taky podívat.Na hřišti,přesně na drainingu, byla skupinka lidí včele s panem Babickým,tak uvidíme co se bude dít:)
 
Ze sekce jedna paní povídala - Natland prý skutečně Vinoř koupil. Otevírat mají příští rok a manažerem se má stát A. Babický...
Asi to má šanci, pokud ne, tak by do toho Alan nešel. Samozřejmě pokud je to pravda :)

Před chvíli mi přišel na email (dělali jsme sunsety na Zbraslavi) zpráva od p. Babického, kde vyjma jiného je:

---
Jak možná víte, od 1.10. 2021 působím v Prague City Golfu, mám mimo jiné na starosti vážené klienty, jako jste Vy, a registrace pro vaše eventy a turnaje.
---

Což tedy se nemusí nijak vylučovat s nějakým budoucím výhledem. :)
 
Před chvíli mi přišel na email (dělali jsme sunsety na Zbraslavi) zpráva od p. Babického, kde vyjma jiného je:

---
Jak možná víte, od 1.10. 2021 působím v Prague City Golfu, mám mimo jiné na starosti vážené klienty, jako jste Vy, a registrace pro vaše eventy a turnaje.
---

Což tedy se nemusí nijak vylučovat s nějakým budoucím výhledem. :)
Naopak, to presne zapada. Mam to info uz 100% potvrzene.
 
Prinasim aktualni zpravodajství z Vinoře:

  • na hriste pravidelne pracuje 2-5 lidi, i o vikendech
  • polovina roughu a dzihadu je cerstve posekana ted z ledna
  • fairwaye se sekaly nekdy v prosinci
  • bunkery jsou vysekane a hrany orezane
Pocitove jsou na tom odpalistě velice dobre, fairwaye taky, greeny jsou na tom nejhur. Nicmene verim tomu, ze letos otevrou. Nebude to sice Oaks ci Zbraslav, ale takova Lisnice urcite (tim nechci urazet Lisnici to hriste mam rad, ale preci je to takovy vic trochu country oproti Zbraslavi, tak me za to prosim napranyrujte :) )

Jeste doplnim, ze z fotek to sice mozna tolik nevypada, ale ten pocit na tom hristi uz tam je :)
 

Přílohy

  • IMG_2967.jpg
    IMG_2967.jpg
    181,8 KB · Zobrazení: 189
  • IMG_2966.jpg
    IMG_2966.jpg
    242,9 KB · Zobrazení: 176
  • IMG_2965.jpg
    IMG_2965.jpg
    256,4 KB · Zobrazení: 181
  • IMG_2964.jpg
    IMG_2964.jpg
    210,3 KB · Zobrazení: 178
  • IMG_2968.jpg
    IMG_2968.jpg
    234 KB · Zobrazení: 180
Tohle před pár dny vyšlo v HN...

 
No, podle par let stareho zapisu ze zasedani zastupitelstva, to uplne chteny podnik neni….:(
D4B0F62B-AA92-41B1-9A26-455A3C293C53.png
 
Tohle před pár dny vyšlo v HN...

Kdo nemá zaplacený hn, tak je to i tady: https://vsudehralove.cz/precetli-jsme-nadeje-pro-vinor/
 
Má někdo novinky k té poslední aukci? :) Jinak jsem nad stavem hřiště přemýšlel, a ač si myslím, že za rozumné peníze by to bylo hratelné v rozumné kvalitě ještě letos. Obávám se, že se to stejně letos neotevře kvůli chybejícímu zázemí a stavu okolních ploch (parkoviště, příjezd, apod).

A docela mě pobavil satelitní snímek Google Maps, kde to hřiště je poskláné z různých fotek, a v jedné části z dob kdysi dávných vypadá fakt ve skvělé kondici.


1643656558281.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom