Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Vinoř

To je jako hrací karta pro člena nebo kohokoli? Protože jen letmým náhledem do ceníku mám pocit, že Vinoř se inspirovala cenami Karlových Varů z roku cca 2000.

Ještě jsem neviděl horší nastavení cen, aspoň ne v momentě, kdy otevírá Oaks a ostatní hřiště jsou všechna levnější. Odkaz nemám jen jsem to četl přes rameno, moje přítelkyně je tam členka. Nicméně vstup na driving 100,- Kč, míče 80,- Kč/48 míčů. Pro běžně trénujícího golfistu cca 300 za návštěvu, to je dost.
 
Ještě jsem neviděl horší nastavení cen, aspoň ne v momentě, kdy otevírá Oaks a ostatní hřiště jsou všechna levnější. Odkaz nemám jen jsem to četl přes rameno, moje přítelkyně je tam členka. Nicméně vstup na driving 100,- Kč, míče 80,- Kč/48 míčů. Pro běžně trénujícího golfistu cca 300 za návštěvu, to je dost.

Tak pokud mají precizně propracovaný marketing včetně průzkumu mezi potenciálními klienty, tak je všechno v pořádku. Ale něco mi říká, především vzhledem k procesu samotného otevření areálu, že to je dost stříleno naslepo. A v konkurenci Čerňáku, Kácova a Lorety je tohle hodně odvážná střelba!
 
Tak pokud mají precizně propracovaný marketing včetně průzkumu mezi potenciálními klienty, tak je všechno v pořádku. Ale něco mi říká, především vzhledem k procesu samotného otevření areálu, že to je dost stříleno naslepo. A v konkurenci Čerňáku, Kácova a Lorety je tohle hodně odvážná střelba!
Na Vinoř to mám 10 km,těšil jsem se moc,ale tohle nastavení je masakr.Ona i cena 3. veřejné devitky(Public) za 690 Kc respektive 790 Kc o víkendu moc nových potencionálních hráču nepřitáhne.A za odpálení 48 míčkú 180 Kč,no jsou celkem odvážní v konkurenci co je kolem.
 
Na Vinoř to mám 10 km,těšil jsem se moc,ale tohle nastavení je masakr.Ona i cena 3. veřejné devitky(Public) za 690 Kc respektive 790 Kc o víkendu moc nových potencionálních hráču nepřitáhne.A za odpálení 48 míčkú 180 Kč,no jsou celkem odvážní v konkurenci co je kolem.

No zas na to lze nahlížet tak, že při těhle cenách jim stačí nalákat zhruba 5x menší počet troubů než ostatním. A to by klapnout mohlo:-D.
 
Tak pokud mají precizně propracovaný marketing včetně průzkumu mezi potenciálními klienty, tak je všechno v pořádku. Ale něco mi říká, především vzhledem k procesu samotného otevření areálu, že to je dost stříleno naslepo. A v konkurenci Čerňáku, Kácova a Lorety je tohle hodně odvážná střelba!
Mstětice jsou od Vinoře 10 minut jízdy a roční hrací karta stojí 15-20 tisíc.
A jako bonus už je to hřiště postavené 😎
 
Tak pokud mají precizně propracovaný marketing včetně průzkumu mezi potenciálními klienty, tak je všechno v pořádku. Ale něco mi říká, především vzhledem k procesu samotného otevření areálu, že to je dost stříleno naslepo. A v konkurenci Čerňáku, Kácova a Lorety je tohle hodně odvážná střelba!

Musím s Tebou souhlasit, i když mi to rve srdce...
 
Upraveno:
Při pohledu na kalendář ČGF a to, že v polovině května plánovali soutěž ve Vinoři (Mezinárodní Mistrovství ČR středoškolských družstev (14. května 2020, Vinoř) – přesunuto na 16. září 2020 ), jsem se podíval na jejich stránky a avizují otevření v červnu pro veřejnost. https://twinchapels.cz/uvod
 
Musím říct, že nevěřím ani tomu červnu. Pro členy mělo být hřiště od března, pro veřejnost od dubna. To cca týden nazpět změnili a teď je to hold červen. Nejsmutnější je, že i přes příznivou zimu a obecně pěkné počasí se tam snad s ničím nehlo od podzimu.
 
Kolem Vinoře jsem jel o víkendu na kole a od podzimu se tam nezměnilo snad nic...dokonce stále chybí dodělat posledních 5 metrů prijezdove cesty na hlavní silnici...
Trochu se bojím, aby současná situace nebyla hřebíkem dorakve tohoto hřiště, na které se jinak moc těším...
 
Dnes jsem jel opět kolem Vinoře a udělal pár fotek...
Parkoviště se dostavuje.
Příjezdová cesta stále není komplet (možná schválně)
Hřiště jsem projel po cestě pro bugyny a byl mile překvapen- je připravené...stačí posekat FW, dát kameny na odpaliště a vzdálenostní kolíky, vyvrtat jamky...
Tak snad v červnu 😉
 

Přílohy

  • 20200418_170621.jpg
    20200418_170621.jpg
    67 KB · Zobrazení: 455
  • 20200418_170533.jpg
    20200418_170533.jpg
    102,7 KB · Zobrazení: 436
  • 20200418_170708.jpg
    20200418_170708.jpg
    95,9 KB · Zobrazení: 450
  • 20200418_170813.jpg
    20200418_170813.jpg
    113,5 KB · Zobrazení: 457
  • 20200418_152941.jpg
    20200418_152941.jpg
    167,7 KB · Zobrazení: 449
Tak od 30.5. je Vinoř otevřena pro členy!
Samozřejmě sem to nevydržel a šel si tam včera zahrát. Hřiště není ještě rozhodně stoprocentní a je tam kupa práce, ale bylo super si to projít. Jinak obecně mi prislo zajímavé, hodně hratelné a je až překvapivě rozlehlé. Na to ze je to relativně placka, tak jsou ferveje pekne oddelene a clovek ma pocit soukromí.
Dneska ve tři jdu zase, kdyby se chtel nekdo z mistnich vinorskych clenu pridat :)
 
Tak od 30.5. je Vinoř otevřena pro členy!
Samozřejmě sem to nevydržel a šel si tam včera zahrát. Hřiště není ještě rozhodně stoprocentní a je tam kupa práce, ale bylo super si to projít. Jinak obecně mi prislo zajímavé, hodně hratelné a je až překvapivě rozlehlé. Na to ze je to relativně placka, tak jsou ferveje pekne oddelene a clovek ma pocit soukromí.
Dneska ve tři jdu zase, kdyby se chtel nekdo z mistnich vinorskych clenu pridat :)
A ta cesta je tam už dodělaná nebo je potřeba SUV? Funguje klubovna, recepce, nějaká restaurace? Díky předem za info
 
Na cestu se dá normálně jet, ale jinak není nic v provozu. Jak jsem psal, možnost hry je zatím jen pro členy, ostatní si budou muste ještě počkat.
Pokud jsi člen tak ti přišly do mailu instrukce, tam je vše popsáno.
 
Na cestu se dá normálně jet, ale jinak není nic v provozu. Jak jsem psal, možnost hry je zatím jen pro členy, ostatní si budou muste ještě počkat.
Pokud jsi člen tak ti přišly do mailu instrukce, tam je vše popsáno.
Diky za Info. Člen nejsem. Jelikož bydlím blízko, tak jsem o členství uvažoval. Bohužel celá ta situace kolem dostavby, otevření a hlavně podle mého špatně vedená komunikace na webu, mně přesvědčuje, že bude lepší počkat jak se to tam vyvine. Je to škoda. Hřiště má dobrou polohu a z fotek to vypadá pěkně
 
A nevíte někdo, kdy se to má otevřít pro nečleny?
 
Ty fotky pomalu vypadají jak z Nové Ameriky. Koukal sem na google mapy a to mělo být 36 jamkove hřiště ?
 
Podle webu mělo být 27 jamek - Mistrovské hřiště Gold 18 jamek a 9 jamek Veřejné hřiště Blue.
 
Nedalo mi to a včera jsem se stavil na kole ve Vinoři.
Nikdy jsem nebyl na ostrovních linksech, ale tady jsemsi tak připadal. Upravené byly jengrýny a FW. Zbytek? Těžký džihád 😕
Příjezdová cesta je v úplně stejném stavu jako vloni na podzim (porovnal jsem své fotky).
Co mě ale děsí víc je to, že klubovna na mě působí dojmem, že je cílem rozkrádačů...
A přitom hřiště, layout, poloha, klubovna, všechno by mohlo být hooodně dobré...snad to dobře dopadne s tímto hřištěm!
20200726_155434.jpg 20200726_155241.jpg 20200726_155833.jpg 20200726_165335.jpg 20200726_161138.jpg 20200726_155548.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom