Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Vinoř

Na toto hřiště se opravdu těším, budeme ho mít kousek a bude jistě kvalitní... Jediné co to mohou pokazit jsou problémy s vodou. Golfové hřiště bez vody nejde...
ja se taky tesim, uvidime, jakou nastavi cenovou politiku, ocekavam vikendove fee 1500-1800 :(
 
jaky je provoz an te ceste Mladoboleslavske?
narazove uplne vpoho/parkoviste, neni to nijak pravidelne
 
Tak update, hriste porad neotevreno, ale uz se stavi prijezdova cesta. Je vtipne neukoncena u silnice, asi aby tam lidi neparkovali, nebo zbytecne nejezdili :) Podle vseho melo byt nejake neofiko otevreni pro cleny na podzim, ale zatim nic.
 
Tak update, hriste porad neotevreno, ale uz se stavi prijezdova cesta. Je vtipne neukoncena u silnice, asi aby tam lidi neparkovali, nebo zbytecne nejezdili :) Podle vseho melo byt nejake neofiko otevreni pro cleny na podzim, ale zatim nic.
Nedokončená a ještě úzká, že se sotva vyhnou dvě protijedoucí auta🤨
 
Nedokončená a ještě úzká, že se sotva vyhnou dvě protijedoucí auta🤨
A byl si někdy na Karlštejně? Tohle je oproti tomu úplná dálnice :D

Jinak sem slyšel, že pro členy by se mělo otevírat v září, údajně to ale právě celé visí právě na příjezdové cestě a parkovišti.
Jinak na hřišti vidím někoho makat každý den, takže se to už snad vážně blíží.
 
A byl si někdy na Karlštejně? Tohle je oproti tomu úplná dálnice :D

Jinak sem slyšel, že pro členy by se mělo otevírat v září, údajně to ale právě celé visí právě na příjezdové cestě a parkovišti.
Jinak na hřišti vidím někoho makat každý den, takže se to už snad vážně blíží.
Na Karlštejně je vedle tráva, ve Vinoři sešup dolů...ale jsou to dva týdny, co jsem jel okolo, možná se to změnilo...
 
Tak Vinor letos neotevre. Viz oduvodneni:
"S politováním Vám sděluji, že v letošní sezóně nebude golfový areál Twin Chapels otevřen z důvodu zpoždění a stále probíhajících stavebních pracích na příjezdové komunikaci, parkovišti a technickém zázemí (původní smluvní dodavatel PSJ je v likvidaci). Přestože hřiště je v dobrém stavu a připravené ke hře, nebude tak možné ani realizovat předpokládané a plánované Mistrovství klubu dne 28. září."
 
Tak Vinor letos neotevre. Viz oduvodneni:
"S politováním Vám sděluji, že v letošní sezóně nebude golfový areál Twin Chapels otevřen z důvodu zpoždění a stále probíhajících stavebních pracích na příjezdové komunikaci, parkovišti a technickém zázemí (původní smluvní dodavatel PSJ je v likvidaci). Přestože hřiště je v dobrém stavu a připravené ke hře, nebude tak možné ani realizovat předpokládané a plánované Mistrovství klubu dne 28. září."

Zajímavé...člověk by čekal, že píchnout auto do škarpy a jít si bouchnout pár jamek nemůže být takový problém...kdepak on bude zakopán pověstný pes?
 
Zajímavé...člověk by čekal, že píchnout auto do škarpy a jít si bouchnout pár jamek nemůže být takový problém...kdepak on bude zakopán pověstný pes?
No, zkusím nějakou odpověď, kdyz neplatíš, tak nemáš :) a když už neplatíš tak musíš lítat po soudech a nikdo Ti pak nic neudělá, protože to všichni vědí co jsi zač :-D
..... asi tak no, ale vlastně tomu moc možná až tak nerozumím.
 
Zajímavé...člověk by čekal, že píchnout auto do škarpy a jít si bouchnout pár jamek nemůže být takový problém...kdepak on bude zakopán pověstný pes?
Tak co jsem mel moznost se bavit s prezidentkou, tak chteji hriste otevrit az to bude hotove tak aby to bylo reprezentativni. Precjen prvni dojem udelas jen jednou. Svym zpusobem je chapu. Nechteji byt od zacatku punk hriste s parkovanim na stavbe a hrani na drivingu pod zarovkou na kabelu ve stavebni objimce.
 
Tak co jsem mel moznost se bavit s prezidentkou, tak chteji hriste otevrit az to bude hotove tak aby to bylo reprezentativni. Precjen prvni dojem udelas jen jednou. Svym zpusobem je chapu. Nechteji byt od zacatku punk hriste s parkovanim na stavbe a hrani na drivingu pod zarovkou na kabelu ve stavebni objimce.

Podle mého názoru je tohle jen PR výmluva. Není tady taková konkurence, aby první dojem s objektivním zdůvodněním opožděné stavby zanechal nějaký trvalý negativní dojem - alespoň pro danou příležitost pro jednorázové Mistrovství klubu. Zvlášt když ve výše uvedém zdůvodnění je napsáno, že hřiště je v dobrém stavu a připraveném ke hře.
 
Podle mého názoru je tohle jen PR výmluva. Není tady taková konkurence, aby první dojem s objektivním zdůvodněním opožděné stavby zanechal nějaký trvalý negativní dojem - alespoň pro danou příležitost pro jednorázové Mistrovství klubu. Zvlášt když ve výše uvedém zdůvodnění je napsáno, že hřiště je v dobrém stavu a připraveném ke hře.

Souhlas, myslim, ze mnohem horsi dojem dela to neustale oddalovani :) Takhle by tam mohli alespon v nejakem provizoriu (zkusebnim provozu) fungovat a postupne vnadit lidi na final stav.
+ Jeste ta provokace, ze hriste je pripravene pro hru :D
 
Mně se nelíbí (a vlastně mi to nějak dotváří mozaiku nedůvěry) nulová kumunikace vedení Vinoře. Web aktualizován někdy před rokem, na FB odpovědi typu "Ještě vydržte ", neodpovídání na maily...
Už začínám resit členství na příští rok (asi už vám taky chodí nabídky) a chtěl bych se s rodinou golfově usadit a Vinoř mám nejblíž. Ale situace mě asi donutí prodloužit Čerňák...
 
Mně se nelíbí (a vlastně mi to nějak dotváří mozaiku nedůvěry) nulová kumunikace vedení Vinoře. Web aktualizován někdy před rokem, na FB odpovědi typu "Ještě vydržte ", neodpovídání na maily...
Už začínám resit členství na příští rok (asi už vám taky chodí nabídky) a chtěl bych se s rodinou golfově usadit a Vinoř mám nejblíž. Ale situace mě asi donutí prodloužit Čerňák...

Nedokazu si predstavit, ze bych mel hratelne hriste, k tomu cleny, kteri mi uz x let plati vlastne za nic a nenechal je pinknout aspon 0. rocnik Mistrovstvi klubu...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom