Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Vinoř

Dorazila reklama na email, tak sdílím, nabídka jak oslavit Ryder CUP levnější hrou na Vinoři resp. Zbraslavi. Pro některé z nás určitě slušná :)

---
Během čtyř dnů můžete hrát na Vinoři a Zbraslavi za 1 200 Kč. Od čtvrtka 28. září až do neděle 1. října je cena jednoho hracího fee na 18 jamek na hřištích Vinoř a Zbraslav 1 200 korun.*

Viz více zdroj: https://www.pcg.cz/aktuality/vaclav-nadeluje-vinor-a-zbraslav-za-1-200/
 
Upraveno:
Když je ten svátek a z domu propustka, plánuji zavítat na Vinoř 28.9. Ještě jsem ji nehrál. Přidá se někdo?
 
Ahoj Vašku, vítej na Jamce. :)

Původně jsem ti chtěl poradit, že pro golf je dobrý, když si sám, bezdětný a bez ženy. Nicméně, tuhle fázi jsem viditelně prošvihl - jsem na tom úplně stejně a bylo to, když jsem před lety s golfem začal, podobně jak u Tebe, teď ten genetické potenciál, pravda, už trochu vyrostl. Každopádně jde to! Grabštejn je určitě dobrá volba na členství, jednou ročně tam jako 19.jamka pořádáme někdy v květnu menší turnaj - tak máš alespoň motivaci, vezmeme tě do hry do party! Možná konkrétně poradí nebo doporučí někoho @HonzaS, ten je Grabštějnovským členem.

Každopádně, držím palce, ať se do toho pořádně opřeš a vydržíš možná někdy ne tak příjemné počáteční chvíle, kdy se nebude ta zapeklitá poďobaná bílá věc pořádně trefit, to přejde. :) A staneš se na golfu závislým po zbytek svých dnů, je to krásně trávený čas a jde to pěkně i s rodinou :up:

A kdyby cokoli, neboj se zeptat, rádi ti konkrétně poradíme, kdo zrovna bude vědět.
Takže ještě jednou - vítej na Jamce, ať se Ti mezi námi líbí! 🏌️‍♂️⛳
Ahoj "Bohužel" rodiny se už zbavit nemůžu :) A proto bych to chtěl využít i trochu jako aktivitu, kterou budeme s děckama dělat mimo ježdění na kole nebo chození po horách. Na to mě i motivovala stránka "bav se golfem".
Každopádně jsi vzbudil zájem na turnaj na Grabštejně a doufám, že za těch pár měsíců něco už odehraju a už teď se těším. Když ne jako hráč, tak alespoň jako divák, abych trochu pochytil něco z toho, jak takový turnaj probíhá.
Děkuji moc za vřelá slova a za motivaci :)
 
Vinoř
Dnes jsem hřiště hrál poprvé a pravděpodobně i naposledy.
1. zkušenost - driving range
cenu 150,- Kč za 50 míčků (opravdu mají v ceníku) považuji za absurdní.
2. zkušenost - pomalá hra
Místní hráči, i když hrají pomalu, vas před sebe prostě sami nepusti, i když na každou svou ránu čekáte klidně 5 min.
3. zkušenost - maršál
šel jsem sám, přede mnou 4 hráči, kteří mě ani na 6. jamce před sebe nepustili, zavolal jsem proto na recepci, zda by se jich maršál mohl zeptat, zda by mě nepustili. Maršál přijel za mnou a zeptal se mě, zda vím, že pokud je hráč sám, nemá žádná práva. Potvrdil jsem mu, že to vím a zda by se jich tedy zeptal pouze pokud bychom byli alespoň dva, na což souhlasně pokýval hlavou. Reagoval jsem, že tu zřejmě o hráče moc nestojí, na což se jel flightu přede mnou zeptat a vrátil se s absurdním vysvětlením, že kdybych jim řekl, pustili by mě. Totéž mi pak řekli i ti hráči, tak jsem se zeptal, zda jsem na ně opravdu měl ze 100 a více metrů křičet...
4. zkušenost - hřiště
za mě osobně velká nuda, nic zajímaveho. Hřiště je nové, nevím, zda ještě chystají nějaká vylepšení, min. by měli dát do bunkrů písek.
Závěr - osobně pochybuji, že sem ještě někdy zavítám.
 
Zvlastni. Ja tedy hraju velmi kratce, ale casto sam. Ale nikdy se mi jeste nestalo, ze by me nekdo zdrzoval a pritom bych se k nemu nedostal bliz jak na sto metru. Kdyz jsem je dosel na odpalisti, tak me az na jednu vyjimku pustili. Jednou jsem o to poprosil a pratelsky me pustili taky. Letos mnohokrat i na Vinori.
 
Já taky neměl nikdy takový problém, minulý víkend na plné Vinoři 18 za 3 hodiny.
 
Vinoř
Dnes jsem hřiště hrál poprvé a pravděpodobně i naposledy.
1. zkušenost - driving range
cenu 150,- Kč za 50 míčků (opravdu mají v ceníku) považuji za absurdní.
2. zkušenost - pomalá hra
Místní hráči, i když hrají pomalu, vas před sebe prostě sami nepusti, i když na každou svou ránu čekáte klidně 5 min.
3. zkušenost - maršál
šel jsem sám, přede mnou 4 hráči, kteří mě ani na 6. jamce před sebe nepustili, zavolal jsem proto na recepci, zda by se jich maršál mohl zeptat, zda by mě nepustili. Maršál přijel za mnou a zeptal se mě, zda vím, že pokud je hráč sám, nemá žádná práva. Potvrdil jsem mu, že to vím a zda by se jich tedy zeptal pouze pokud bychom byli alespoň dva, na což souhlasně pokýval hlavou. Reagoval jsem, že tu zřejmě o hráče moc nestojí, na což se jel flightu přede mnou zeptat a vrátil se s absurdním vysvětlením, že kdybych jim řekl, pustili by mě. Totéž mi pak řekli i ti hráči, tak jsem se zeptal, zda jsem na ně opravdu měl ze 100 a více metrů křičet...
4. zkušenost - hřiště
za mě osobně velká nuda, nic zajímaveho. Hřiště je nové, nevím, zda ještě chystají nějaká vylepšení, min. by měli dát do bunkrů písek.
Závěr - osobně pochybuji, že sem ještě někdy zavítám.
Tak ono je to vždycky tak trochu o lidech. To hřiště za nic nemůže. Ani za těch 150,-, ani za tu nudu. S tou ale absolutně nesouhlasím! Že je tam rovina ještě neznamená, že jamky jsou nezajímavé. Byl jsem tam hrát podruhé zrovna náhodou taky dnes. Čtyřčlenný flight za 4 a půl hodiny a to jsme ještě stihli před sebe pustit dvě dvojice a jednoho jednotlivce, což nás možná tak dvacet minut zdrželo!😂 Mimochodem: To že nemá jednotlivec právo předběhnout skupinu před sebou už dávno není pravda, bejvávalo! Maršál nemá pravdu a pokud si to myslíš i ty ( že nemáš jako jednotlivec možnost někoho předběhnout, tak nechápu, proč se tak zlobíš🤭). Všechno bylo vlastně ok.👍 Dnes byl ve Vinoři přenádherný, podzimní den na kvalitním hřišti, vzhledem k tomu, jak je čerstvé a co máme za roční období. Spoluhráči tady byli poprvé a všem se nám moc líbí. Jen bude třeba v červnu o hodně těžší 😭
 
Maršál přijel za mnou a zeptal se mě, zda vím, že pokud je hráč sám, nemá žádná práva.
Skutečně by mne zajímalo, kde tenhle nesmysl vznikl a proč se čas od času pořád objevuje?! Každý hráč má stejná práva bez ohledu na velikost skupiny. Pokud je provoz na hřišti takový, že jeden 4členný flight brzdí další méně obsazené, měl by to maršál řešit. Samojistě, pokud je člověk sám mezi plnými flighty, je to trochu jiný problém, ale taky se to dá vymyslet. A pokud plná skupina za sebou vidí jednotlivce, kterého může pustit před sebe a neudělá to, jsou to idioti a nemají na golfu co pohledávat.
 
Hrál jsem včera podruhé. Poprvé někdy květen/červen a to bylo hřiště určitě těžší, protože HEAVY ROUGH. Včera bylo posekáno a ne tráva nad kolena jako na jaře. Jsem moc rád, že se dá Vinoř hrát v rámci ČGK, protože mě zatím hodně baví. Greeny byly bezva, FW jsem čekal podmáčené, ale nebyly vůbec a příští rok budou jistě o něco kvalitnější, ale už letos se jim s přimhouřeným okem moc vytknout nedalo! Okolojdoucí nevadili a chovali se ohleduplně. Říká se mi to těžko, aby mě golfový bůh nepotrestal😆, ale není to nejtěžší hřiště, jaké jsem hrál! To ale neznamená, že nedokáže náležitě rafat, jen jeho délka je vcelku přívětivá ( myšleno ze žlutých ).👍
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom