Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech VI. 16. - 18.9.2022

V kalendáři akcí 19.jamky: 16-09-22, 17-09-22, 18-09-22

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Hořehledy.2022.png


19.jamka v Hořehledech 2022 - VI. ročník
Předchozí ročníky:
2017, 2018, 2019, 2020, 2021

Kdy? víkend 16. - 18.9.2022
Kam? PilsnerGolf Resort Hořehledy (http://www.golf-horehledy.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v sobotu turnájek 19.jamky - TEXAS dvojic
  • v neděli dopo - turnaj na 9.jamek
  • relax :)
Cena za 2 noci (pá - ne): 2.700,- Kč/os - 2 osoby na pokoji (cena za singl - 2.900,- Kč), (3 osoby na pokoji: 2.400 Kč/os).
  • neomezené fee pá - ne
  • 80 míčků (4 žetony) na driving
  • turnaj TEXAS na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
  • turnaj navíc pro ty, co budou chtít/moct - individuál na 1x9 jamek v neděli
  • ubytování pá - ne ve dvou/vícelůžkovém pokoji (2 noci)
  • večeře v sobotu formou společného rautu
  • snídaně v sobotu a neděli formou švédského stolu
Cena za 1 noc (so - ne): 1.950,- Kč/os - 2 osoby na pokoji (cena za singl - 2.050,- Kč)
  • neomezené fee so - ne
  • 80 míčků (4 žetony) na driving
  • turnaj TEXAS na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
  • turnaj navíc pro ty, co budou chtít/moct - individuál na 1x9 jamek v neděli
  • ubytování so - ne ve dvou/vícelůžkovém pokoji (1 noc)
  • večeře v sobotu formou společného rautu
  • snídaně v neděli formou švédského stolu
Cena za turnaj (so): 650 Kč/os
  • turnaj TEXAS na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
Cena za turnaj (ne): 650 Kč/os
  • 1x9 jamek - na rány STB - brutto+netto + sváča (voda, suška, ovoce)
---
Společné body:
  • cena za pobyt je stejná pro všechny - jak pro golfistu/negolfistu, tak i pro děti nad 3 roky (nečleny Hořehled)
  • TURNAJ V SO 17.9.2022 (2x9 jamek - TEXAS) - od 10:00 start předpokládáme postupný, pro ubytované v rámci pobytu, kolemjdoucí (kamarádi - nečleni z Hořehled) za 650 Kč,
  • TURNAJ V NE 18.9.2022 (1x9 jamek - na rány STB - brutto+netto) - od 10:00 start předpokládáme postupný (pro zájemce)
  • v případě, že jste členem Hořehled a jste z Jamky - kontaktujte pro více info k Vaší ceně individuálně @mkopcak pomocí soukromé zprávy (zaslat mail, mobil a členské číslo), stejně tak, pokud vás bude na pokoji víc, než 2... případně když si věříte, že to u Martina ukecáte.
  • obědy a páteční večeře každý individuálně v restauraci z denní nabídky a jídeláku (jak kdo a hlavně KDY chce)
  • více info o hře a turnaji plus rezervace teetime atp později
  • přihlásit se je třeba tady do vlákna do konce června + účast na turnaji
Jsou nějaké podmínky? Přihlášený musí být registrovaný na 19.jamce (alespoň jeden z rodiny, dvojice...). Aby nabídka platila, musí se najít do konce června alespoň 10 účastníků celkem.
Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!
Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu! A napište variantu (od pátku, od soboty, jen turnaj).

IMG_3943.JPG IMG_3944.jpg IMG_6962.jpg IMG_6969.jpg IMG_6972.jpg 1252-12.png 1252-13.png 1252-14.png IMG_6965.jpg IMG_6966.jpg

---
Přihlášení členové 19.jamky (mají zájem):

Pá-Ne:

 
Upraveno:
Tak já se hlásím, pá - ne, oba turnaje :D:D:D

Už tam budem?
Už melu maso na tatarák, ať je uleželej!

Btw. doufám, že se letos zúčastní @Jerry , mám tu přebytek buzerantskýho kapučína a aperolu z loňskýho roku, kdy to zazdil...
 
Už melu maso na tatarák, ať je uleželej!

Btw. doufám, že se letos zúčastní @Jerry , mám tu přebytek buzerantskýho kapučína a aperolu z loňskýho roku, kdy to zazdil...
Odleželý tatarák ok, jen bych poprosil zahustit, ať neteče, kdo to má pít, že :D:D:D
 
Tak já se prosím také hlásím na PA-Ne ;);) Hra na oba turnaje :):) Děkuji
 
Tyjo, tak to mě zaujalo :)
Bude stačit zelená karta, nebo to chce HCP 36?

Osvědčení golfové způsobilosti (zelená karta) není podmínkou účasti, ale je fajn. Resp. nikdo se nebude smát nikomu za strašidelné skóre, ať se zelenou kartou nebo bez ní, ale dobre je, když většina výsledků na jamkách neni dvojciferných především s ohledem na tempo hry a vůbec nějakou znalost a respektování pohybu po hřišti. Jinak Hoře zvládnou všechno. Je to poměrně těžké hřiště - spousta autů, trestné oblasti a tak. Takže být kratší a držet se ferveji je tu zpravidla výhoda, než machrovat dlouhou nepřesnou hrou, což se pak díky zmíněným autům a překážkám hrozivě projevuje na vysledném skóre a leckdy zkažené náladě. ;)

Neboj, s chutí do hry, dobrou náladou, touhou se společensky družit a ne za každou cenu brát vše úplně vážně jsi vítán mezi námi! :)
 
Upraveno:
Osvědčení golfové způsobilosti (zelená karta) není podmínkou účasti, ale je fajn. Resp. nikdo se nebude smát nikomu za strašidelné skóre, ať se zelenou kartou nebo bez ní, ale dobre je, když většina výsledků na jamkách neni dvojciferných především s ohledem na tempo hry a vůbec nějakou znalost a respektování pohybu po hřišti. Jinak Hoře zvládnou všechno. Je to poměrně těžké hřiště - spousta autů, trestné oblasti a tak. Takže být kratší a držet se ferveji je tu zpravidla výhoda, než machrovat dlouhou nepřesnou hrou, což se pak díky zmíněným autům a překážkám hrozivě projevuje na vysledném skóre.

Neboj, s chutí do hry, dobrou náladou, touhou se společensky družit a ne za každou cenu brát vše úplně vážně jsi vítán mezi námi! :)


Tak to mám zájem. Snad seženu i nějakou dvojici :)
 
Já taky, jeden člověk zatím, sólo pokoj, pátek až neděle.

V kolik se v pátek začíná?

V pátek úplně kdykoli. Jak kdo dojede. :) organizovaný program na pátek neni. Hlava bolí až v sobotu - všechny! ;)
 
Rád bych doplnil,že bych chtěl jednolůžák prosím.Děkuji
 
Hlásím že mám 13 pokojů, tzn. bude-li vás 20 a každý budete chtít svůj pokoj, neklapne to:)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom