Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech VI. 16. - 18.9.2022

V kalendáři akcí 19.jamky: 16-09-22, 17-09-22, 18-09-22

Stav
Uzamčeno.
Kdyby to měl být problém, tak zvládnu dvoják. Jen nesnáším chrápání :D : D
Tomu z jednoho naprosto konkrétního důvodu (@roman007 ) velmi dobře rozumím🤣. Nahlaste jak si to představujete a uvidíme, jak to dopadne…
 
Milí singl kamarádi ;) Martin @mkopcak má bohužel v Hořehledech už jen vícelůžkové pokoje,aby zvedl kapacitu. Přesto,že jsem to věděl,tak jsem to zkusil na jednolůžák :D Ty už tam nemá.Takže se musíme nějak spárovat ;) Já pokud mne veme k sobě,budu spát s Pavlem @Paudr ;)
 
Milí singl kamarádi ;) Martin @mkopcak má bohužel v Hořehledech už jen vícelůžkové pokoje,aby zvedl kapacitu. Přesto,že jsem to věděl,tak jsem to zkusil na jednolůžák :D Ty už tam nemá.Takže se musíme nějak spárovat ;) Já pokud mne veme k sobě,budu spát s Pavlem @Paudr ;)
Vezmu.
 
Já jsem taky nějak zapomněl podat "přihlášku".......takže 1 kus pa-ne
 
musim probrat s Dejvem, do kdy je uzaverka prihlasek?

a co Tucek&Slajs?
@Pitching @RobertSlajs

Zatím dobrý. Projevte závažný zájem, @mkopcak pak vyhodnotí, kdo se k němu ještě vejde. Asi se mužeme operativně i nějak na pokojích případně zdrcnout. ;)

Martine, jak jsme na tom s pokoji? Ještě volno, nebo plno, už? V úvodním přispevku by měl být aktuální stav...
 
Tak přátelé, poslední šance na jisté přihlášení. Po víkendu otevřu neobsazené pokoje pro volný prodej a už za nic neručím…
 
Podle počtu přihlášek to vypadá,že nás moc nebude :(
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom