Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech V. 17. - 19.9.2021

V kalendáři akcí 19.jamky: 17-09-21, 18-09-21, 19-09-21

Stav
Uzamčeno.
@Coubie by prijel v sobotu na texas, je mozne ho jeste dozapsat?

@mkopcak @requo


edit: federacni cislo 09809142
edit2: koukam ze na startovce nejsem ani ja, moje cislo 09809143 :)
 
Upraveno:
@Coubie by prijel v sobotu na texas, je mozne ho jeste dozapsat?

@mkopcak @requo


edit: federacni cislo 09809142
edit2: koukam ze na startovce nejsem ani ja, moje cislo 09809143 :)
Ahoj, prihlaseno. Zadaval jsem jen ty, u kterych jsem si vzpomnel na jmena. Zbytek se doladi dnes vecer.
 
Jaké máme PIN pozice? Doufám, že ne ty, co minulý týden. Protože tím pádem dneska na večeři nejspíš nedojdu a najdete mě stále na grýnu jedna, jak patuju 522, 523, 524...
 
Jaké máme PIN pozice? Doufám, že ne ty, co minulý týden. Protože tím pádem dneska na večeři nejspíš nedojdu a najdete mě stále na grýnu jedna, jak patuju 522, 523, 524...
A je rozumné se dnes nechat deprimovat před zítřkem? :D:D
 
Správně @requo . Je to trénink na Texas a tam se musi jamky dohrávat. Snad tu jedničku stihneš dopatovat do zítřka 10:00.🤣🤣🤣
No, v tomto případě si položme otázku, co je lepší. Pivo nebo golf? 🤔
A moc nevěřím, že se najde někdo, kdo Ti to pivo bude nosit na ten green jedničky :D
🍺🥃
 
Uf! :) Texas a stůl cen! Gratulace vítězům!

53E52EBA-8936-4DAC-B348-64170839781D.jpeg


AA117EAD-103A-4C10-969D-3F061D90A5FB.jpeg
 
No a kdo má nejdelšího?

Prvním soutěžním pokusem to @mkopcak rozstřelil hned tím skoro nejlepším pokusem, později ho trumfnul na cca 297 m (total, tzn s doběhem). Pak už všechny další pokusy ostatních byly kratší. Zkoušelo nás to asi deset lidí? 5 testovacích, 10 soutěžních ran do výseče 40 m vlevo, 40 m vpravo. Pár z nás mělo pokusy nad 270, taky mi tam jeden doputoval, ale k těm 297 jsme se už bohužel nikdo nepřiblížil. A ani těch 300 nepadlo - i když se pan domácí snažil už po soutěži ještě chvilku snažil. :) Příště.

Ale máme výmluvu, bylo to těsně po rautu. Takže řízky a tatarák v břiše. ;) bylo to fajn. Díky @doktordee, že jsme měli možnost a udělali si takové malé mistrovství - které pořádá imgolf na Zbraslavi - na stejné měřící mašince. Prima to bylo!
 
Upraveno:
Prvním soutěžním pokusem to @mkopcak rozstřelil hned tím skoro nejlepším pokusem, později ho trumfnul na cca 297 m (total, tzn s doběhem). Pak už všechny další pokusy ostatních byly kratší. Zkoušelo nás to asi deset lidí? 5 testovacích, 10 soutěžních ran do výseče 40 m vlevo, 40 m vpravo. Pár z nás mělo pokusy nad 270, taky mi tam jeden doputoval, ale k těm 297 jsme se už bohužel nikdo nepřiblížil. A ani těch 300 nepadlo - i když se pan domácí snažil už po soutěži ještě chvilku snažil. :) Příště.

Ale máme výmluvu, bylo to těsně po rautu. Takže řízky a tatarák v břiše. ;) bylo to fajn. Díky @doktordee, že jsme měli možnost a udělali si takové malé mistrovství - které pořádá imgolf na Zbraslavi - na stejné měřící mašince. Prima to bylo!
Jen bych upřesnil, že Flightscope u volby „range ball” přidává cca 10% na délce. Vychází z toho, že „range ball” létá díky své konstrukci méně, než míčky pro hru 😉
To ale nic nemění na pořadí a faktu, že je @mkopcak oficiální DeŠampón 19. jamky 🤭😂
Doufám, že trofej za tuto disciplínu byla lahvička březového nebo kopřivového šampónu 🤭
Ale jinak vitězi gratulace 👍
 
Upraveno moderátorem:
Byla to velmi zajimava zkusenost, protoze k podobnym technologiim a cislum se dostanu vetsinou jen na fittingu nebo indooru. A ani v jednom z takovych pripadu se clovek vetsinou nesnazi si urvat ruce v zapesti. Takze diky @doktordee za tuhle paradu, moc me to bavilo!
 
Byla to velmi zajimava zkusenost, protoze k podobnym technologiim a cislum se dostanu vetsinou jen na fittingu nebo indooru. A ani v jednom z takovych pripadu se clovek vetsinou nesnazi si urvat ruce v zapesti. Takze diky @doktordee za tuhle paradu, moc me to bavilo!
Rádo se stalo. Jsem rád, že to zaujalo a pobavilo. Z těch 10 % navíc si nic nedělejte, všichni jste to měli nastavené stejně, takže jste hráli za stejných podmínek :cool: (sorry drivingové Pro V1 mi došly). Kdyby měl někdo zájem uspořádat třeba klubový longest, domluva je možná. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom