Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech V. 17. - 19.9.2021

V kalendáři akcí 19.jamky: 17-09-21, 18-09-21, 19-09-21

Stav
Uzamčeno.
Supr:up::D...........beru na vědomí a příležitostně to tam bloknu přes Teetime.....
 
No ta když už jsme u těch prudivejch příspěvků, tak taky jeden přidám:

Přijedeme v sobotu na texas minimálně ve dvou, ale velmi pravděpodobně ve třech nebo dokonce ve čtyřech navštívit turnaj mátoh, které dorazí o den dříve.🍻🥂🍾😂🤣😂🤣😂🤣🪣🪣🪣

Golfu zdar a společensky-alkoholickému zvlášť.
Tak nakonec přijedeme v lichém počtu, tzn. 3 kusy. Budeme tudíž potřebovat jednoho kubánského dobrovolníka, který by s jedním z nás protrpěl Hořehledské peklo. Anebo 3, pokud by byla preference naše auto rozebrat na jedince do příslušných texas dvojic.
Nechám na veleváženém soutěžním výboru, jak to rozhodne. My všichni tři hrajeme furt stejně dobře a to s kýmkoliv. PF
 
Tak nakonec přijedeme v lichém počtu, tzn. 3 kusy. Budeme tudíž potřebovat jednoho kubánského dobrovolníka, který by s jedním z nás protrpěl Hořehledské peklo. Anebo 3, pokud by byla preference naše auto rozebrat na jedince do příslušných texas dvojic.
Nechám na veleváženém soutěžním výboru, jak to rozhodne. My všichni tři hrajeme furt stejně dobře a to s kýmkoliv. PF
Ahoj, pošli mi prosím jména kvůli přihlášení. Díky!
 
Všem, co dorazí dříve (@zdarovka , @jumbodedek , @mirous007 ,@ligi ,...), připomínám, že restaurace má otevřeno od 17:00. Do té doby jsme schopni vám nabídnout grilovanou klobásku, naložený hermelín (utopence, buřty na pivě,...) nebo nějaký sladký koláč na recepci. A alkopivko v plechu, či točený pomelový Birell...
 
Ahoj Libore,Já vyrážím z domova brzy ráno.Chci tam dorazit do 10 hod.Takže v 11 hod na týčku :cool::cool:
Tak jak Petře.....stíháš? Dáme tu jedenáctou?.....nebo se připíšem ke klukům na 12.00 ať je nás větší banda?
 
Tak jak Petře.....stíháš? Dáme tu jedenáctou?.....nebo se připíšem ke klukům na 12.00 ať je nás větší banda?
Petr uz si zamluvil spani ze ctvrtka, takze ten stiha urcite:)
 
S @mkopcak jsem dokopali finální předpokládaný harmonogram, tak pro představu:

  • Pátek
    • v pátek zahájení v restauraci v 19:00 (otevřeno od 17:00)
    • dvojice a flajty určíme (jak se kdo domluví) v pátek v restauraci kolem 19:00 - 20:00, případné přebytky pospojujeme
  • Sobota
    • v sobotu od 10:00 na 18j. (2x9j) do cca 15:00+: (HCP obou hráčů a následně se vydělí 1/4, zaokrouhlí směrem dolů. Tento výsledek se odečítá od zahraného celkového počtu ran. Hráčům s HI 36,1 a výše se využije pro výpočet jejich hracího HI hodnota 36. Při shodě na čelních místech rozhoduje o výsledném pořadí nižší počet zahraných ran na posledních jamkách)
    • vyhodnocení: první tři místa - pohárky, plus stůl cen: připomínám prosbu pro všechny účastníky - dovezte prosím Vaše golfové přebytky, míčky, se kterými nehrajete, nepotřebné vouchery, chlast který nepijete, různé dárky, pro které nemáte využití na stůl cen. Je tradicí této akce, že ceny za texas jsou pokryty z těchto zdrojů. Taky přivezu. :) Minule to vypadalo např. takto:
      7f3b7ae9-9b7d-4492-85fd-b476bcabee5a.jpg
    • v 15:30 - 16:30 raut v restauraci + vyhlášení výsledků TEXAS
    • a následně přesun na měřený Longest Drive plus Tref si svého Kopčáka na driving range
    • večer pivo + Poker party
  • Neděle
    • od 10:00 - TURNAJ na 9 jamek jednotlivců - jedna společná kategorie - netto plus brutto STB

Tak zhruba tak, mělo by to být finální. Operativní změny předpokládány dle chuti, nálady a počasí. :)
Už tam budem. 🏌️‍♂️Zítra. :p
 
Upraveno:
Tak jak Petře.....stíháš? Dáme tu jedenáctou?.....nebo se připíšem ke klukům na 12.00 ať je nás větší banda?
ahoj Libore,já tam vyrážím už dnes po obědě ;);) tak ráno na tebe budu čekat :D:D ve 13 hod vyrážím,a už nebudu na netu..jenom na telefonu 724 693 658 ;) klidně můžeme jít s klukama ve 12 hod :):) tak zatím ahoj a budu se těšit :cool::cool: Petr
 
ahoj Libore,já tam vyrážím už dnes po obědě ;);) tak ráno na tebe budu čekat :D:D ve 13 hod vyrážím,a už nebudu na netu..jenom na telefonu 724 693 658 ;) klidně můžeme jít s klukama ve 12 hod :):) tak zatím ahoj a budu se těšit :cool::cool: Petr
Tak jsem se tam připsal ke klukům na tu 12.00, kdyžtak udělej to samý.......já mám ještě dopoledne nějaký zařizování a takhle nebudu mít aspoň zbytečnou hoňku:D
 
já mám ještě dopoledne nějaký zařizování

Není na trénink pozdě? :) To už nedoženeš. :)
 
Není na trénink pozdě? :) To už nedoženeš. :)
Na mě už je pozdě se vším:D:D.....Jinak trénink byl včera na Grabštějně......3 pary, 3 průsery, zbytek běžný bogygolf......a tak nějak to čekám i v Hoře:)
 
Tak jsem se tam připsal ke klukům na tu 12.00, kdyžtak udělej to samý.......já mám ještě dopoledne nějaký zařizování a takhle nebudu mít aspoň zbytečnou hoňku:D
ok uvidíme se tam
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom