Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech V. 17. - 19.9.2021

V kalendáři akcí 19.jamky: 17-09-21, 18-09-21, 19-09-21

Stav
Uzamčeno.
Ahojte,

všichni byste měli ve svých soukromých zprávách nalézt info o ceně a platbě, zároveň posílám finální rozdělení pokojů:
 
Ahojte,

všichni byste měli ve svých soukromých zprávách nalézt info o ceně a platbě, zároveň posílám finální rozdělení pokojů:

Dost se těším. Letos je to už popáté. Takové malé jubileum. Copak si pro nás Hoře připraví? :-D
 
V každém případě bych rád věděl, kdo si s námi půjde zahrát v pátek po příjezdu - cca 14:30-15:00 ?
 
V každém případě bych rád věděl, kdo si s námi půjde zahrát v pátek po příjezdu - cca 14:30-15:00 ?
Taky tam - stejně jako loni - hodlám být už od dopoledne. Takže jsem k dispozici:)
 
texes-horehledy-2-jpg.14172


OFIKO INFO:
(to: @requo, @kristyna, @mkopcak, @doktordee, @ver.svobo, @macdav, @DzejBee, @TP_79, @ligi, @zdarovka, @HonzaS, @MartinaX, @jumbodedek, @Paudr, @Marklar, @mirous007, @roman007, @Revan)

Dámy a pánové, kamarádi. Víkend se nám blíží - už za pár dní tam budem. Jsou tu poslední informace:
  • příjezd - jak si kdo domluvil a zajistil
  • pátek 17.9.2021:
    • samostatná hra, samostatně se rezervujte přes teetime
    • večeře po 17:00 individuálně
    • cca 19:00 sraz všech a ofiko přivítání + překvápko
  • sobota 18.9.2021:
    • snídaně
    • od cca 10:00: TEXAS dvojic:
      • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
      • vyrovnání: Odečet od zahraných ran 1/4 průměru hracích HI dvojice. Hráčům s HI 36,1 a výše se využije pro výpočet jejich hracího HI hodnota 36.
      • ceny: vyhlášení prvních tří dvojic - pohárky, drobné ceny plus stůl cen: Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli (stejně jako předchozí ročníky) cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné a nebo nevyužité golfové!
      • flajty z účastníků dáme dohromady na místě v pátek, vyhlášení proběhne po turnaji.
    • VEČEŘE: společný raut 17:00
    • 18:30 - Golfová ostřelovačka na recepci, aneb tref si svého... :)
    • 20:00+ - Kurz a hra Texas Hold'em Poker od speciálního hosta (Ročník II.)
  • neděle 19.9.2021:
    • od cca 10:00: TURNAJ na 9 jamek jednotlivců - jedna společná kategorie - netto plus brutto STB
      • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
      • ceny: vyhlášeni budou první tři místa - ceny drobné golfové příp. poživatelné ze zbytků z kuchyně a tak
    • oběd od 13:00
Myslím, snad to pro představu takhle stručně stačí. Více info najdete v úvodu. Vše ohledně financí a ubytování by již každý z nás měl mít vyřešeno s panem domácím - @mkopcak. Kdyby někomu se uvolnil čas a byla by chuť dorazit, optejte se nejprve jeho, zda-li má v pokojích místo (myslím, že by ještě mohlo být). Pokud by někdo z Jamkařů chtěl dorazit jenom na turnaj (Texas dvojic, nebo nedělní jednotlivci), dejte vědět, určitě to bude po domluvě možné.

A to je vše. Takže obligátní - a už tam budem? A ještě přidám pár vzpomínkových fotek z roku 2019:

6163D3C1-0B5C-4561-A6BA-2FFB31B9AF3F.jpeg 8E155FF5-882E-4FC4-B964-9217C4336EF2.jpeg 24DE76DD-ECC1-4EF2-8186-438FD0FFC0B5.jpeg F178D65E-6DA2-45A1-AE2D-C832817A7ECC.jpeg
9C030EF7-4734-4283-BF8E-A311AD81B3A4.jpeg AA82ED4A-70A8-4AC8-BEA8-682165966E2A.jpeg E29DD299-3F35-44EF-8732-F391BF2921BB.jpeg 99B9ECE4-255B-4D78-AAFC-B798004B9A67.jpeg

A loňský rok 2020:

5d347b7f-dab1-4e9b-867e-7123ea2e1266.jpg 7f3b7ae9-9b7d-4492-85fd-b476bcabee5a.jpg 665a932c-f425-467b-b23a-3707fa8c781f.jpg

Těším se na Vás. :)
 
Upraveno:
K pokeru pro zájemce - připomenutí pravidel dopředu:

 
Nemá někdo nějaký nápad, co bychom mohli jako překvápko provést panu domácímu - něco pěkného, je poslední dobou nějakej kyselej? Martine, nečti to. :)
 
Nemá někdo nějaký nápad, co bychom mohli jako překvápko provést panu domácímu - něco pěkného, je poslední dobou nějakej kyselej? Martine, nečti to. :)
Nacpěte mu papírky od cukru do mlíčenek, to má rád!;)
 
Nemá někdo nějaký nápad, co bychom mohli jako překvápko provést panu domácímu - něco pěkného, je poslední dobou nějakej kyselej? Martine, nečti to. :)
Nejvíc ho asi překvapí, že se budete chovat slušně, nikde nebude zablito, přede hrou uspořádáte mši svatou, za všechno s úsměvem poděkujete a necháte ho vyhrát. Klidně, ať si to přečte.
 
Nejvíc ho asi překvapí, že se budete chovat slušně, nikde nebude zablito, přede hrou uspořádáte mši svatou, za všechno s úsměvem poděkujete a necháte ho vyhrát. Klidně, ať si to přečte.
Nebo možná naopak. Je spruzelej, že nemá koho buzerovat, protože jsou všichni vzorní.
 
V každém případě bych rád věděl, kdo si s námi půjde zahrát v pátek po příjezdu - cca 14:30-15:00 ?
Nechci se vnucovat,ale domluvil jsem si na pátek volno a pojedu tam dopoledne :):) tak pokud mne vemete,budu potěšen ;);)
 
Nemá někdo nějaký nápad, co bychom mohli jako překvápko provést panu domácímu - něco pěkného, je poslední dobou nějakej kyselej? Martine, nečti to. :)
Já pevně věřím,že pokud mu tam dovezeme pěkné počasí a dobrou náladu,bude pan domácí potěšen ;);)
 
No ta když už jsme u těch prudivejch příspěvků, tak taky jeden přidám:

Přijedeme v sobotu na texas minimálně ve dvou, ale velmi pravděpodobně ve třech nebo dokonce ve čtyřech navštívit turnaj mátoh, které dorazí o den dříve.🍻🥂🍾😂🤣😂🤣😂🤣🪣🪣🪣

Golfu zdar a společensky-alkoholickému zvlášť.
 
No ta když už jsme u těch prudivejch příspěvků, tak taky jeden přidám:

Přijedeme v sobotu na texas minimálně ve dvou, ale velmi pravděpodobně ve třech nebo dokonce ve čtyřech navštívit turnaj mátoh, které dorazí o den dříve.🍻🥂🍾😂🤣😂🤣😂🤣🪣🪣🪣

Golfu zdar a společensky-alkoholickému zvlášť.

Super, budeš počet vědět v pátek? 4 ideál. :-D
 
  • Ok, četl jsem...
Reactions: PFP
Pojedete do Hořehled někdo v pátek kolem 13.hodiny z Prahy?
Michal bude v Hořehledech už dřív a já bych chyběla svým žáčkům ve škole:). Děkuji.
 
Pojedete do Hořehled někdo v pátek kolem 13.hodiny z Prahy?
Michal bude v Hořehledech už dřív a já bych chyběla svým žáčkům ve škole:). Děkuji.
12:30 vyzvedávám Martinu na Štiříně, tak by se to asi dalo zvládnout ...
 
Bude tam už někdo na takovou "předobědovou" devítku:)......cca tee kolem 11.00?
 
Pojedete do Hořehled někdo v pátek kolem 13.hodiny z Prahy?
Michal bude v Hořehledech už dřív a já bych chyběla svým žáčkům ve škole:). Děkuji.
Tak nějak si to přibližně plus mínus půl hodiny plánuji také, ale stopro to budu vědět až ve čtvrtek 🙄🙄
 
Bude tam už někdo na takovou "předobědovou" devítku:)......cca tee kolem 11.00?
Ahoj Libore,Já vyrážím z domova brzy ráno.Chci tam dorazit do 10 hod.Takže v 11 hod na týčku :cool::cool:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom