Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech V. 17. - 19.9.2021

V kalendáři akcí 19.jamky: 17-09-21, 18-09-21, 19-09-21

Stav
Uzamčeno.
Tak jsem právě dodělal uzávěrky, douklidil poblité pokoje a parkoviště a setřel slzy z odevzdaných scorekaret. Z vašich věcí zapomenutých na pokojích jsem ošatil sebe i manželku (mám vyřešené Vánoce), sestavil dva nové zápujční bagy a ještě saturoval spálenopoříčskou charitu.

Osobně považuji tento víkend za maximálně úspěšný (mám o jeden pohár víc než loni a v pokeru jsem srovnal loňské manko -400 Kč). Takže posílám hudlana, doufám že jste všichni dojeli v pořádku domů a příští rok načneme novou pětiletku!

6E576BA8-F8A8-4398-9918-8CD306122832.jpeg
2675BAB8-ABB5-4402-A1FD-AB85CBA78135.jpeg
 
Chtěl bych poděkovat všem,kteří se podíleli na víkendu v Hořehledech :up::up::up:. Bylo to super setkání se členy 19 jamky ;);), které jsem poznal osobně.Jsou to super lidičky :):) a velké díky,že existují. A ti co se z jakýchkoli důvodů nemohli zůčastnit, mohou jenom litovat .Takže moc DĚKUJI :):):up::up:
 
Tak stejně jako loni moc pěkná akce s príma lidmi.......v pátek příjemná přátelská hra, v sobotu jsme se s @jumbodedek texasu tak nějak jen zúčastnili, neb jsme se předháněli, kdo dá horší ránu:((ale i tak za ten šrot pěkná cena formou výběru ze stolu cen.......výborně zorganizováno:D:D).....a dnes už to zase bylo z mé strany až na výjimky celkem o golfu, takže vezu domů pohár a nějaké pochutiny za 2.místo:D.........Takže se budu těšit na příští rok na - jak řekl @mkopcak - načnutí nové pětiletky:)
 
Tak já se předám k díkům za organizaci celého víkendu, zase se to povedlo. Myslím, že se tomu nedá nic vytknout, raut byl výtečný, pivo (jak jinak) vynikající. Hřiště krásně připravené, nová zkušenost s odpalem na dvojce taky potěšila (vyjma těch utopených míčů).
Líto mi je té rozbité Tullamorky, to je prostě hřích. A líto mi je hřiště, které jsem svojí hrou moc nešetřil.
Sice jsem zjistil, že neumím hrát golf, úplně se nehodím ani na poker, ale i přesto se už teď těším na další ročník.
Nicméně doufám, že se uvidíme dříve než v půlce září.
 
Co napsal abych jen neopakoval již zmíněné? Snad jen že tři dny v Hořehledech mi daly spoustu zážitků a energie do několika dalších měsíců. Bylo to super a velké díky všem za radost při hře i po ní. Už se těším na další setkání.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom