Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech IV. 18. - 20.9.2020 - PROBĚHLO

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-09-20, 19-09-20, 20-09-20

Já bych se prosím také přihlásila, ale nikoho neznám..., takže asi single pokoj a když mě k někomu šoupnete do hry ( někomu, komu neva, že nevyhrajeme)... snad to nebudu moc kazit a třeba se i něco přiučím. Díky
pátek - neděle
 
Tak to jsou skvělé zprávy, moc všechny rád uvidím. Aktualizována nástěnka akce, viz: https://www.19jamka.cz/akce/vikend-s-19-jamkou-v-horehledech-iv-18-20-9-2020.34/

Takže poznamenáni jsou v tuto chvíli tito zájemci:

---
Přihlášení členové 19jamky (mají zájem):

Pá - Ne:

So - Ne:
---

S @mkopcak jsme se domluvili, že přihlašování je do konce června. Pokud by kapacita pokojů nestačila, Martin to ukončí dříve. :)
 
Upraveno:
Tak to jsou skvělé zprávy, moc všechny rád uvidím. Aktualizována nástěnka akce, viz: https://www.19jamka.cz/akce/vikend-s-19-jamkou-v-horehledech-iv-18-20-9-2020.34/

Takže poznamenáni jsou v tuto chvíli tito zájemci:

---
Přihlášení členové 19jamky (mají zájem):

Pá - Ne:

So - Ne:
---

S @mkopcak jsme se domluvili, že přihlašování je do konce června. Pokud by kapacita pokojů nestačila, Martin to ukončí dříve. :)

Pokud by to mělo být takto, tak máme 1 poslední volný pokoj. Což by byla škoda, takze zkuste se vzajemne posparit (@macdav + @Paudr ? , @Dana + @NaBednu + @Ala Dolejší + @Marcela ?)
 
Co je to za bordel o_O? Já myslel, že už jsem dávno přihlášenej ...
 
Prosím @mkopcak o zařazení mezi účastníky zájezdu pá-ne.

Nejdřív poprosíme @requo , aby tě přidal do seznamu. A já pak po uzavření seznamu budu ladit detaily. Každopádně kdyby ses dokázal s někým zcuknout, ideálně s @Pitching (mám teď krásnou úschovnu na kola, je tam na podlaze krom myších bobků a prachu i lino), tak by to bylo super. Aperol už ti chladim, ale zrušil sem brčka. Takže chceš-li nějakou buzna sací trubičku, přibal si ji do batůžku...
 
Prosím @mkopcak o zařazení mezi účastníky zájezdu pá-ne.

Doplněno. Sorry, asi někde uniklo. .) dík za připomenutí.
 
A chceš to tedy s celou rodinou? Nebo jen sebe? Když @requo spojí do dvojice @macdav + @Paudr a @Dana + @Marcela , tak určo ještě nějaký pokoje budou. A co @Jerry , bude se s někým spojovat? @Pitching ?
Jedu tentokrát sám a pokud to @Jerry a případně @Pitching se mnou zase vydrží :)
Nechci ale nic lámat přes koleno. Pokud to nevyjde, přijedu k Tobě jindy. V tento termín je zároveň finále MIDů na Kácově, tak pojedu tam. Každopádně raději dám přednost super partě před “profi” golfem 😂
 
BUMP!

Je na čase se trochu připomenout s tímto víkendem. :) Aby @mkopcak mohl pomalu finalizovat a vybrat si zálohy, naplivat do postelí a tak. :)
Takže dámy a pánové, po všech různých soukr. zprávách a tak je aktuální účast plus rozdělení pokojů na

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech IV. (18. - 20.9.2020)

takto:

---
---

Udržováno v aktuálním stavu i v úvodním příspěvku (kde jsou i další info a ceny). Aktuálně díky spojeným osobám z jednolůžáků na dvoulůžáky jsou ještě dva pokoje volné. Kdo se přidá a má chuť jet taky? Dejte vědět co nejdříve, uzávěrka je do konce července, případně jak budeme mít obsazeno. Pokud někdo ví, z přihlášených, že nemůže, dejte vědět taky... ať se uvolní případně další místa.

Už tam budeme?
 
BUMP!

Je na čase se trochu připomenout s tímto víkendem. :) Aby @mkopcak mohl pomalu finalizovat a vybrat si zálohy, naplivat do postelí a tak. :)
Takže dámy a pánové, po všech různých soukr. zprávách a tak je aktuální účast plus rozdělení pokojů na

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech IV. (18. - 20.9.2020)

takto:

---
---

Udržováno v aktuálním stavu i v úvodním příspěvku (kde jsou i další info a ceny). Aktuálně díky spojeným osobám z jednolůžáků na dvoulůžáky jsou ještě dva pokoje volné. Kdo se přidá a má chuť jet taky? Dejte vědět co nejdříve, uzávěrka je do konce července, případně jak budeme mít obsazeno. Pokud někdo ví, z přihlášených, že nemůže, dejte vědět taky... ať se uvolní případně další místa.

Už tam budeme?
Když jsou ještě volné pokoje, tak já bych se rád přidal a měl chuť jet........šlo by? Pa - Ne, spát mohu s kýmkoli, nemám problém.......
 
Když jsou ještě volné pokoje, tak já bych se rád přidal a měl chuť jet........šlo by? Pa - Ne, spát mohu s kýmkoli, nemám problém.......

Počítám s Tebou, prima. Připsal jsem tě k ostatním na úvod. :)
 
Do konce týdne (měsíce) to uzavřeme. Měl by být ještě minimálně volný jeden pokoj, možná dva. Přidáte se? Věřte, je to pohoda a relax. :)
Kdy jindy můžete vidět fungující @mkopcak pěkně v zápřahu? Kdy jindy za potlesku obecenstva můžete skorem beztrestně nacpat cukřík do mlíčenky (nerad bych, aby se na toto pozapomnělo)? :p

Neváhejte, koukněte do kalendáře a přihlašte se. Do konce tohoto týdne - do pátku 31.7.!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom