Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech IV. 18. - 20.9.2020 - PROBĚHLO

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-09-20, 19-09-20, 20-09-20

Koukám Texas víkend se vším všudy! Takže bude v sobotu v večeři Texas chilli? 🍲🌮

Btw nice touch s tema detailama u poker obrazku!😍😍😍
 
Prosím o radu, tip... Musím něco ve čtvrtek do oběda zařídit v Českých Budějovicích, pak pojedu už do Hořehled. Cestou bych se chtěla stavit někde na golfu. Nějaké tipy? Mnich ne, tam je turnaj. Hořehledy taky ne, ty si užiju dost. 🙂
 
Prosím o radu, tip... Musím něco ve čtvrtek do oběda zařídit v Českých Budějovicích, pak pojedu už do Hořehled. Cestou bych se chtěla stavit někde na golfu. Nějaké tipy? Mnich ne, tam je turnaj. Hořehledy taky ne, ty si užiju dost. 🙂
Tak mezi Budějkama a Hořehledama je Hluboká a Písek (na Hlubokou ale hodně míčků sebou :)).....A nebo cuknout opačným směrem do Č.Krumlova.....
 
Prosím o radu, tip... Musím něco ve čtvrtek do oběda zařídit v Českých Budějovicích, pak pojedu už do Hořehled. Cestou bych se chtěla stavit někde na golfu. Nějaké tipy? Mnich ne, tam je turnaj. Hořehledy taky ne, ty si užiju dost. 🙂
Jak píše @ligi, ale dá se ještě jet kousek dál od spojnice české Budějovice - Hořehledy a je tam Bechyně a Čertovo břemeno.
Asi kdybych si měl vybrat, hodně bych rozmýšlel mezi Hlubokou a čertovým břemenem, obě hřiště jsou super, ale každé jiné.
 
Jak píše @ligi, ale dá se ještě jet kousek dál od spojnice české Budějovice - Hořehledy a je tam Bechyně a Čertovo břemeno.
Asi kdybych si měl vybrat, hodně bych rozmýšlel mezi Hlubokou a čertovým břemenem, obě hřiště jsou super, ale každé jiné.
Díky @ligi a @TP_79 , volím Hlubokou. A nenašel by se tu nějaký obětavec, který by mi při čtvrteční odpolední hře na Hluboké dělal společnost?
 
Díky @ligi a @TP_79 , volím Hlubokou. A nenašel by se tu nějaký obětavec, který by mi při čtvrteční odpolední hře na Hluboké dělal společnost?
v pátek odpoledne jedině. Je to potom výhoda projit si hřiště. jinak v pátek v kolik hodin?
 
Specialne pro @doktordee s kuchyni domluvena do rautu texasska pikantni jatra na horcici a pak klasika - tatarak, rizecky, pecene kolinko,...
 
v pátek odpoledne jedině. Je to potom výhoda projit si hřiště. jinak v pátek v kolik hodin?
Šlo o Hlubokou, ne o Hořehledy. Tam máme v pátek v 11.30 flajt už plný.
 
Dámy a pánové, připomínám:

sobota 19.9. od cca 10:00: TEXAS dvojic na 18 (2*9) jamek:

  • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
  • vyrovnání: Odečet od zahraných ran 1/4 průměru hracích HI dvojice. Hráčům s HI 36,1 a výše se využije pro výpočet jejich hracího HI hodnota 36.
  • ceny: vyhlášení prvních tří dvojic - pohárky, drobné ceny plus stůl cen: Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli (stejně jako předchozí ročníky) cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné a nebo nevyužité golfové!
  • flajty z účastníků dáme dohromady na místě v pátek večer, vyhlášení proběhne hned po turnaji.
Zahájení turnaje: 9:40 u recepce

Zároveň prosím - pokud někdo má zájem o účast a není ubytovaný, dejte sem vědět a přihlašte se TADY na Jamce (jestli sám nebo někdo s vámi), abychom s vámi počítali. Cena pro neubytované je 650 Kč/os. Napište nick + číslo čgf.
 
Dámy a pánové, připomínám:

sobota 19.9. od cca 10:00: TEXAS dvojic na 18 (2*9) jamek:

  • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
  • vyrovnání: Odečet od zahraných ran 1/4 průměru hracích HI dvojice. Hráčům s HI 36,1 a výše se využije pro výpočet jejich hracího HI hodnota 36.
  • ceny: vyhlášení prvních tří dvojic - pohárky, drobné ceny plus stůl cen: Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli (stejně jako předchozí ročníky) cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné a nebo nevyužité golfové!
  • flajty z účastníků dáme dohromady na místě v pátek večer, vyhlášení proběhne hned po turnaji.
Zahájení turnaje: 9:40 u recepce

Zároveň prosím - pokud někdo má zájem o účast a není ubytovaný, dejte sem vědět a přihlašte se TADY na Jamce (jestli sám nebo někdo s vámi), abychom s vámi počítali. Cena pro neubytované je 650 Kč/os. Napište nick + číslo čgf.
obětuje se ke mně někdo na texas? asi moc platná nebudu 🤨
 
Já bych uvítal také nějakého zkušeného parťáka, ještě jsem tento formát hry nehrál, potřebuji zasvětit ;)
 
Já bych uvítal také nějakého zkušeného parťáka, ještě jsem tento formát hry nehrál, potřebuji zasvětit ;)
Tam na nezkušeného nenarazíš ... třeba zkušenejch alkoholiků tam bude hned několik. 🤣😜😂
 
Dámy a pánové, připomínám:

sobota 19.9. od cca 10:00: TEXAS dvojic na 18 (2*9) jamek:

  • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
  • vyrovnání: Odečet od zahraných ran 1/4 průměru hracích HI dvojice. Hráčům s HI 36,1 a výše se využije pro výpočet jejich hracího HI hodnota 36.
  • ceny: vyhlášení prvních tří dvojic - pohárky, drobné ceny plus stůl cen: Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli (stejně jako předchozí ročníky) cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné a nebo nevyužité golfové!
  • flajty z účastníků dáme dohromady na místě v pátek večer, vyhlášení proběhne hned po turnaji.
Zahájení turnaje: 9:40 u recepce

Zároveň prosím - pokud někdo má zájem o účast a není ubytovaný, dejte sem vědět a přihlašte se TADY na Jamce (jestli sám nebo někdo s vámi), abychom s vámi počítali. Cena pro neubytované je 650 Kč/os. Napište nick + číslo čgf.

Zdar všem jamkařům bez rozdílu barvy, a tím nemyslím jen barvu pleti....

Hlásím se do Texasu, společně s @RomanL . Nechám na řídících orgánech, jestli nás nechají hrát společně nebo nám oběma dají do texasu spoluhráče. V této skupině lidí nemám strach, že bych já nebo @RomanL "nafasoval" do dvojice někoho nekompatibilního. Modrej/á, červenej/á, šedivej/á nebo žlutej/á, všichni/všechny jedna parta a jeden cíl - requozážitek.

@PFP 1030359
@RomanL 0220787

Golfu zdar, uvidíme se v sobotu. PF
 
tě beru za slovo
fíhá, jsem měl za to, že sis mne rezervovala... a Teď se dozvím, že mi dáváš košem.

Takže kdo chce mě?
 
fíhá, jsem měl za to, že sis mne rezervovala... a Teď se dozvím, že mi dáváš košem.

Takže kdo chce mě?
já přece, ses neozval. @mkopcak to stejně nemyslel vážně ;)
 
Tam na nezkušeného nenarazíš ... třeba zkušenejch alkoholiků tam bude hned několik. 🤣😜😂
Já teda myslel zkušeného ve formátu hry, na alkohol či umění golfu jsme ani nepomyslel 😬
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom