Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech IV. 18. - 20.9.2020 - PROBĚHLO

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-09-20, 19-09-20, 20-09-20

Já celou akci začínám mít dost na vodě( manželka po úrazu v nemocnici ), ale ješte jsem to nevzdal. Držte mi palce, třeba ji převezou rovnou do lázní a pak by to šlo. Uvidíme.
hořehledy jsou skoro jako lázně. Palec držím :up:
 
Já celou akci začínám mít dost na vodě( manželka po úrazu v nemocnici ), ale ješte jsem to nevzdal. Držte mi palce, třeba ji převezou rovnou do lázní a pak by to šlo. Uvidíme.
Taky ti držím palce ať to vyjde......ať tam ty ženský na mě v pátek nejsou v přesile :D
 
Taky ti držím palce ať to vyjde......ať tam ty ženský na mě v pátek nejsou v přesile :D
Dík uvidíme
 
Tak jsem se trochu ztratila v tom, kdo kdy s kym ... Takze jen potvrzuji ze se casove v patek prizpusobim, idealne po te 11 h.
tak už mám rezervaci TT na 11.30, kdo chce ať se přidá
 
tak už mám rezervaci TT na 11.30, kdo chce ať se přidá
Tak mě tam máte též.... :)
 
tak už mám rezervaci TT na 11.30, kdo chce ať se přidá
Já jsem tak pade na pade, jestli se k Vám přidá nékdo, kdo to ví na tuti, tak
mu místo přenechám.
 
Tak už mám TT na 12:30 jen nevim proč mně aplikace tee time nabízí pouze 18 jamek?
 
Tak už mám TT na 12:30 jen nevim proč mně aplikace tee time nabízí pouze 18 jamek?

Něco málo jsme přistavěli...
 
T
tak už mám rezervaci TT na 11.30, kdo chce ať se přidá
Tak mi to nejspíš vyjde. Manželku povezou z nemocnice rovnou do lázní.
Tak se na 11.30 připíšu k Vám.
 
Texes-Hořehledy-2.jpg


OFIKO INFO:
(to: @requo, @kristyna, @mkopcak, @doktordee, @ver.svobo, @Marklar, @Marky137, @Paudr, @macdav, @HonzaS, @MartinaX, @Dana, @Marcela, @Jerry, @DzejBee, @mirous007, @ligi, @Revan ...)

Dámy a pánové, kamarádi. Víkend se nám blíží - už za pár dní tam budem. Jsou tu poslední informace:
  • příjezd - jak si kdo domluvil a zajistil
  • pátek 18.9.2020: samostatná hra, samostatně se rezervujte přes teetime
  • sobota 19.9.2020:
    • od cca 10:00: TEXAS dvojic:
      • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
      • vyrovnání: Odečet od zahraných ran 1/4 průměru hracích HI dvojice. Hráčům s HI 36,1 a výše se využije pro výpočet jejich hracího HI hodnota 36.
      • ceny: vyhlášení prvních tří dvojic - pohárky, drobné ceny plus stůl cen: Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli (stejně jako předchozí ročníky) cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné a nebo nevyužité golfové!
      • flajty z účastníků dáme dohromady na místě v pátek, vyhlášení proběhne po turnaji.
    • VEČEŘE: společný raut
    • PO VEČEŘI PRO ZÁJEMCE - MOŽNOST EXKLUZIVNÍHO PROGRAMU: Kurz a hra Texas Hold'em Poker od speciálního hosta - pravidla, výuka, hra.
  • neděle 20.9.:
    • od cca 10:00: TURNAJ na 9 jamek jednotlivcůjedna společná kategorie - netto plus brutto STB
      • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
      • ceny: vyhlášeni budou první tři místa - ceny drobné golfové příp. poživatelné ze zbytků z kuchyně a tak
Myslím, snad to pro představu takhle stručně stačí. Více info najdete v úvodu této akce. Vše ohledně financí a ubytování by již každý z nás měl mít vyřešeno s panem domácím - @mkopcak. Kdyby někomu se uvolnil čas a byla by chuť dorazit, optejte se nejprve jeho, zda-li má v pokojích místo (myslím, že by ještě mohlo být). Pokud by někdo z Jamkařů chtěl dorazit jenom na turnaj (Texas dvojic, nebo nedělní jednotlivci), dejte vědět, určitě to bude po domluvě možné.

A to je vše. Takže obligátní - a už tam budem? A ještě přidám pár vzpomínkových fotek z loňského roku:

6163D3C1-0B5C-4561-A6BA-2FFB31B9AF3F.jpeg 8E155FF5-882E-4FC4-B964-9217C4336EF2.jpeg 24DE76DD-ECC1-4EF2-8186-438FD0FFC0B5.jpeg F178D65E-6DA2-45A1-AE2D-C832817A7ECC.jpeg
9C030EF7-4734-4283-BF8E-A311AD81B3A4.jpeg AA82ED4A-70A8-4AC8-BEA8-682165966E2A.jpeg E29DD299-3F35-44EF-8732-F391BF2921BB.jpeg 99B9ECE4-255B-4D78-AAFC-B798004B9A67.jpeg


Těším se na Vás. :)
 
Upraveno:
Koukám Texas víkend se vším všudy! Takže bude v sobotu v večeři Texas chilli? 🍲🌮
 
Koukám Texas víkend se vším všudy! Takže bude v sobotu v večeři Texas chilli? 🍲🌮

Mohu tě před startem polechtat texaskou wedgí na holeni:)

P.S.: Velká omluva @Jerry, buzerantskej aperol letos nebude...
 
P.S.: Velká omluva @Jerry, buzerantskej aperol letos nebude...
Jak myslíš ... nebudeš mi mít do čeho plavat ...přivezu si vlastní ... jo a taky kofolu si přivezu
 
Jak myslíš ... nebudeš mi mít do čeho plavat ...přivezu si vlastní ... jo a taky kofolu si přivezu

Tak si nezapomen privizt i postel a hriste...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom