Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech IV. 18. - 20.9.2020 - PROBĚHLO

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-09-20, 19-09-20, 20-09-20

AKTUALIZACE STAVU Podzimního víkendu v Hořehledech!

Tímto okamžikem předávám starost o nás @mkopcak, kdyby měl ještě někdo zájem jet, nechť dá vědět, k někomu se určitě vecpe. Martin se přihlášeným účastníkům během pár dní ozve přímo na emaily ohledně dalšího postupu (zálohy, platby atd).

Martina prosím o info ohledně aktuálně volných pokojích, věřím, že by nějaká duše ještě mohla zabloudil. Co třeba @RobertSlajs, @Vojtys_1, @PFP, @sob1662 a další z Jamky, co třeba ještě neznáme? Jeden pokoj, možná i dva jsou ještě volné. :)
 
Tak aktuálně tu mám 2 volné, až čtyřlůžkové, pokoje. Važení a milí neváhejte. 1. budu dost nasranej, když nebude hotel plnej, protože ho držim booklej už od ledna a obsadil bych ho mezitím tak 4x. 2. si tu u nás užijete kopec srandy, poznáte kdekterého xichta osobně a budete překvapeni, že ač ve virtuálním prostoru jde o lidi blbé, často až debilní a nesnesitelné, tak v reálu se s nimi krásně chlastá. Sobotní odpoledne věnované troubleshotům na hořehledské terase je v podstatě už legendární, kde jinde si budete moci zahrát rány ze stolu, květináče či skrze otevřené okno a přitomu budete ještě povzbuzováni manažerem...tak šup!
 
A uvolnim se další jednolůžák, kdyby někdo toužil po samotce...
 
Mám v plánu dorazit v pátek kolem třetí. Určitě nebudu sám, kdo bude chtít jít hrát.
Dotaz 1 : máte někdo podobný plán a snesete mě do flightu?
Dotaz 2 (pro @mkopcak) : máme si rezervovat TT přes TeeTime nebo přes tebe. Nebo to máš vyblokováno a nemusíme se tím trápit?
 
Mám v plánu dorazit v pátek kolem třetí. Určitě nebudu sám, kdo bude chtít jít hrát.
Dotaz 1 : máte někdo podobný plán a snesete mě do flightu?
Dotaz 2 (pro @mkopcak) : máme si rezervovat TT přes TeeTime nebo přes tebe. Nebo to máš vyblokováno a nemusíme se tím trápit?
ad 1) a bude hra o pětikoruny?
 
ad 1) a bude hra o pětikoruny?
Nenutím ale vítám :) ... rozhodně ale ne formou nějaké čárkované :down: ... hezky pěkně cash po každé jamce ;)
 
Nenutím ale vítám :) ... rozhodně ale ne formou nějaké čárkované :down: ... hezky pěkně cash po každé jamce ;)
V tom případě si mě napiš do flightu ;) a do té doby budu sbírat 5kč
 
Mám v plánu dorazit v pátek kolem třetí. Určitě nebudu sám, kdo bude chtít jít hrát.
Dotaz 1 : máte někdo podobný plán a snesete mě do flightu?
Dotaz 2 (pro @mkopcak) : máme si rezervovat TT přes TeeTime nebo přes tebe. Nebo to máš vyblokováno a nemusíme se tím trápit?
Mám úplně stejný plán.......a do flihgtu snesu kohokoli :)
 
Mám úplně stejný plán.......a do flihgtu snesu kohokoli :)
V tom případě si mě napiš do flightu ;) a do té doby budu sbírat 5kč
Krásná práce ... takže máme zatím tříčlenný flight na 15:30. Vyhovuje nebo to dáme dřív... :)
 
Krásná práce ... takže máme zatím tříčlenný flight na 15:30. Vyhovuje nebo to dáme dřív... :)
S 15:30 nemám problém........ale klidně mohu i kdykoli dříve bude-li to vůle většiny... :)
 
Já mám v plánu vyrazit už ráno ( důchodce 😜) tak že v11 bych tam mohl být. Oběd pivko a po 12 té nástup
na hřiště. Má někdo podobný plán ?? 😃
 
Krásná práce ... takže máme zatím tříčlenný flight na 15:30. Vyhovuje nebo to dáme dřív... :)
A ja budu čtvrtý ;-)
 
Já mám v plánu vyrazit už ráno ( důchodce 😜) tak že v11 bych tam mohl být. Oběd pivko a po 12 té nástup
na hřiště. Má někdo podobný plán ?? 😃
Člověče....to zní taky dobře. Důchodce sice ještě nejsem, ale už nemám v plánu ten pátek pracovat..........Takže bych mohl dát po poledni jednu 9-ku....a od 15:30 (viz předchozí domluvy) druhou.......lákavé :D
 
Já mám v plánu vyrazit už ráno ( důchodce 😜) tak že v11 bych tam mohl být. Oběd pivko a po 12 té nástup
na hřiště. Má někdo podobný plán ?? 😃
Asi já. Důchodce.
 
OK flight na 15:30 (nebo tak nějak ;) ) domluven ve složení @Jerry , @macdav , @ligi , @DzejBee. Třikrát za sebou jsem zkasíroval šváru, tak mám nějaký mince na rozdávání ;). Už se na vás těším, borci.
Rány navíc navrhuji na polovinu rozdílu HI. Praktikovali jsme to takhle na třítýdením tripu na Floridě a na konci jsme tom byli výsledkově všici zhruba stejně, tak to asi funguje.
 
Já mám v plánu vyrazit už ráno ( důchodce 😜) tak že v11 bych tam mohl být. Oběd pivko a po 12 té nástup
na hřiště. Má někdo podobný plán ?? 😃
Tak dáme s @Dana + případně někdo další jednu popolední hru? Nejpozději by to chtělo tak v 12:30......od 15:30 jsem již zadán :)
 
Tak dáme s @Dana + případně někdo další jednu popolední hru? Nejpozději by to chtělo tak v 12:30......od 15:30 jsem již zadán :)
Já se přizpůsobím. Dík.
 
Tak dáme s @Dana + případně někdo další jednu popolední hru? Nejpozději by to chtělo tak v 12:30......od 15:30 jsem již zadán :)
Jsem pro.
 
Tak dáme s @Dana + případně někdo další jednu popolední hru? Nejpozději by to chtělo tak v 12:30......od 15:30 jsem již zadán :)
Tak to budeš mít za odměnu na každé jamce jednu ráno navíc, neb budeš rozehrán.... :p nebo rozebrán?
 
Tak to budeš mít za odměnu na každé jamce jednu ráno navíc, neb budeš rozehrán.... :p nebo rozebrán?
No....jestli mi do září vydrží moje současná "forma", tak můžu bejt rozehrán jak chci......a stejně budu solit pětikoruny jak divej :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom