Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech III. (20. - 22.9.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 20-09-19, 21-09-19, 22-09-19

Stav
Uzamčeno.
Tak vstávat, trénovat a jde se na to!!!!
P_20190921_072651_vHDR_Auto_HP.jpg
 
Přátelé,

moc vám všem děkuji. Bylo to lepší než nejlepší a já si to konečně mohl užít taky z jiného pohledu než přikovanej za barem. A užil jsem si to náramně a pevně doufám, že vy také. Nejpozději za rok opět v Hořehledech na viděnou!
 
Pokud bych mohl poprosit, tak příští rok 11.-13.9., tedy o týden dřív. Třetí víkend máme na Mělníku vinobraní a čtvrtý spolupořádám mělnický vinařský běh.

Ale jen kdybych mohl poprosit 🤪
 
Pokud bych mohl poprosit, tak příští rok 11.-13.9., tedy o týden dřív. Třetí víkend máme na Mělníku vinobraní a čtvrtý spolupořádám mělnický vinařský běh.

Ale jen kdybych mohl poprosit 🤪

Prosit muzes, ale to je druhy vikend v zari a tam je uz 16 let mistrovstvi klubu...
 
No, myslím, že z Hořehled by děti měly větší zážitky než z pouti. 😂
Alexander III. bohužel nehraje, tak asi ne. Navíc na pouti byly atrakce, jejichž názvy připomínaly jména filmů z marvelovské produkce, a to nenahradíš. A já si zas užil celkem kvalitní hudební program.
 
Alexander III. bohužel nehraje, tak asi ne. Navíc na pouti byly atrakce, jejichž názvy připomínaly jména filmů z marvelovské produkce, a to nenahradíš. A já si zas užil celkem kvalitní hudební program.

Takze:

1. Myslim ze minimalne polovina ucastniku by ti odprisahla, ze sice neco hrala, ale golf to rozhodne nebyl. A dalsi cast si vubec nepamatuje, co se tu vlastne delo.

2. Pojmenovat muzeme cokoli jakkoli. Napr. Hulkovo Hudrovadlo by dle meho melo velky uspech!

3. Tezko soudit, ale @Pitching zvlada velmi decentni oneman show, @requo krasne prednasi pred sirsim obecenstvem, @RobertSlajs porada prehlidky svatebnich satu, @Dana krasne kasle do rytmu a ja umim skvele hrat na nervy...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom