Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech III. (20. - 22.9.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 20-09-19, 21-09-19, 22-09-19

Stav
Uzamčeno.
Tak pokud ti bude vyhovovat fotka s jakýmkoli barákem, tak pár jich tu máme...
Třeba by se našel Karlštejn u někoho na zahrádce. Rovnou i s trpaslíkem. :p
 
Na nádraží v Zadní Třebani mají model, možná by stačil.

 
Btw. o víkendu jsme pilovali soutěžní strategii!

[SHOWCASE=item, 21][/SHOWCASE]
 
Ahoj, už se na vás moc těším. A už se to blíží 😀.
Nepojedete na tuto skvělou akci někdo z Prahy v pátek až kolem 17hodin. Že bych se svezla? Děkuji a mějte se
Ahoj Týnko, my pojedeme z Prahy, v cca 16.00 budeme vyrážet z Prahy 4, tak pak tě můžeme někde nabrat;)
 
TEXAS DVOJIC v SOBOTU 21.9.2019
---------------------------------------------------

  • pravidla texasu pro náš turnaj:
    • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
    • výpočet: pro výpočet se sčítá aktuální hrací HCP obou hráčů a následně se vydělí 2/3, zaokrouhlí směrem dolů. Tento výsledek se odečítá od zahraného celkového počtu ran. Hráčům s HCP 37 a výše se využije pro výpočet jejich hracího HCP hodnota 36.
CENY A VYHLÁŠENÍ: Vyhlásíme první tři dvojice, dostanou malé pohárky a ceny - co si přineseme. Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné a nebo nevyužité golfové!

Prosím všechny zúčastněné, aby mi nahlásili sem do vlákna dvojice, kdo s kým půjde.

Původní zájemci o turnaj v sobotu z řad ubytovaných:

@requo, @kristyna, @Dana, @Jerry, @mirous007, @HonzaS, @MartinaX, @macdav, @Marklar, @doktordee, @ver.svobo, @honza62 + honza, @Paudr, @Vojtys_1, @DzejBee, @Dáša , @Pitching, @Tomáš Kloud, @RobertSlajs

Turnaj na 9j v neděli (brutto+netto) obsadíme dle zájmu v sobotu. :)
 
Upraveno:
Tak já jdu se svojí @kristyna! :) Těšte se, uvidíte sehrané duo. Dvě špičkové rány střídá double out!
 
Asi jsem neprojevil dostatečný zájem o sobotní turnaj :) kdyby náhodou někdo hledal parťáka .. ;)

Jasný, doplnil jsem si tě do tabulky. Proto to raději píšu i sem.
 
Asi jsem neprojevil dostatečný zájem o sobotní turnaj :) kdyby náhodou někdo hledal parťáka .. ;)

Pokud už někoho nemáš a mě se nic provozně nepodělá, tak můžeme hrát spolu. Celkem to tu znám, což je většinou na obtíž než ku prospěchu, ale své excesy jsem schopen kompenzovat velkým množstvím alkoholu:).
 
Ahoj náčelníku, tak ženu ti v pátek přivézt můžu, ale na turnaj mě nepustíš :D?
Jdu s @Vojtys_1 😉
Díky

Ok, mám vás jak dvojici! Doufám, že pojedeš s Týnkou opatrně! :) (dík) :up:
 
Pokud už někoho nemáš a mě se nic provozně nepodělá, tak můžeme hrát spolu. Celkem to tu znám, což je většinou na obtíž než ku prospěchu, ale své excesy jsem schopen kompenzovat velkým množstvím alkoholu:).
🤔🤔🤔🤔 Dva lidi ve flightu, co své okolí dokážou dobře mířenou poznámkou urazit na další dekádu? Tak to bude pecka! 🙃
 
Pokud už někoho nemáš a mě se nic provozně nepodělá, tak můžeme hrát spolu. Celkem to tu znám, což je většinou na obtíž než ku prospěchu, ale své excesy jsem schopen kompenzovat velkým množstvím alkoholu:).
🤔🤔🤔🤔 Dva lidi ve flightu, co své okolí dokážou dobře mířenou poznámkou urazit na další dekádu? Tak to bude pecka! 🙃

Ok, tak jsem vas právě oddal. :)
 
Pokud už někoho nemáš a mě se nic provozně nepodělá, tak můžeme hrát spolu. Celkem to tu znám, což je většinou na obtíž než ku prospěchu, ale své excesy jsem schopen kompenzovat velkým množstvím alkoholu:).
Ahoj
těším se do Hořehled na víkend jen nemám nikoho na Texas. Nějak to dopadne a věřím že bude pohoda.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom