Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech III. (20. - 22.9.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 20-09-19, 21-09-19, 22-09-19

Stav
Uzamčeno.
Michale? pá-ne

Jednoluzak nebo se chces s nekym tulit, pripadne jen poplatek za pripojeni k elektrine na parkovisti, kde budes zase kempovat?
 
Michale? pá-ne

Super, počítám s Tebou, napíšu ti i do zprávy, vím, že tu moc nejseš, přidám do kopie Martina.
 
Upřesňuji, na víkend je poslední volný pokoj o max kapacitě 4 lůžka.
 
Upřesňuji, na víkend je poslední volný pokoj o max kapacitě 4 lůžka.
Sice toho budu litovat :-D .. Rád bych přihlásil sebe + svou drahou polovičku + 1,5roční slečnu + jestli můžu tak moje zlatíčko hafana ;-)
Turnaj je mi celkem jedno, ale budu ho hrát jen já.

Máš nějaký tip na dětské hřiště, nebo bunker plný písku poblíž klubovny? :-D
 
Sice toho budu litovat :-D .. Rád bych přihlásil sebe + svou drahou polovičku + 1,5roční slečnu + jestli můžu tak moje zlatíčko hafana ;-)
Turnaj je mi celkem jedno, ale budu ho hrát jen já.

Máš nějaký tip na dětské hřiště, nebo bunker plný písku poblíž klubovny? :-D

SZ. Tímto je, v případě že se nedokážete domluvit s nějakým jiným ubytovaným, zcela plno.
 
Tak prozatím máme krásných 24 lidí. To vypadá na slušnou akci!
 
Já se normálně těším. :) Chtěl jsem vyjmenovat všechny zážitky, které určitě nastanou, ale pak jsem si uvědomil, že je před desátou hodinou a že to není vhodné. Vzpomněl jsem si, jak jsme s @mkopcak a @honza62 plus Honzik (oba byli v Bucích) jednou v Hoře stříleli od záchodů z klubovny ven. A nic se nerozbilo.

Doufám, že ti co nejedou na víkend, přijedou alespoň v sobotu na turnaj. :)
 
Honzu ale spíš asi zajímalo kde (nebo možná s kým) bude spát "+1":rolleyes:
 
Je to v poradku. Doufam, ze si vsichni uvedomujete, kde a kvuli komu zase vznikl pokoj cislo pet. :) zajimavy je, ze tam spime s @HonzaS - no co, neprikladam tomu vyznam. Proste nahoda. :)
 
Je to v poradku. Doufam, ze si vsichni uvedomujete, kde a kvuli komu zase vznikl pokoj cislo pet. :) zajimavy je, ze tam spime s @HonzaS - no co, neprikladam tomu vyznam. Proste nahoda. :)
Já prý spinkám sám, ale přišla mi sms kolik mám zaplatit, tak zase asi v tom autě.;) Přesto, když vzpomínám kolik jsem platil loni za bydlení v KÁŘE, tak mi tam vlastně žádný rozdíl nevzniká;):):)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom