Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech III. (20. - 22.9.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 20-09-19, 21-09-19, 22-09-19

Stav
Uzamčeno.
Tak jestli ještě teda můžu, hlásím se i s Honzou. Zítra potvrdím. Formát nám je jedno. Nemůžu si nechat ujít atmosféru, kterou jsem nasal na Bukach

Ahoj, ok, počítáme s vámi oběma. Prima. :)
 
Pokojů ještě pár mám, každopádně jsem je už pustil do prodeje, tzn. pokud někdo ještě touží po hořehledské pohostinosti, má stále možnost, ale musí rychle. Překvapuje mne, že velkohubci @Yahuu , @Trenér či @ati nejsou v účastnících...?!

O co se jedná? @mkopcak

Těžko říct 😲 😲 😲 ... z úvodního příspěvku to není úplně jasný, ale asi to bude nějaká levárna ... 🧐

já bych to tipoval na pozvání k vytvoření rezervace pobytu, aby kluci konečně mohli ty Hořehledy rozstřílet :)
 
Tak pokud se nebude nějak schopni družit na pokojích, mám na víkend poslední pokoj. Tzn. pokud by se pak objevili další zájemci, už budeme muset začít buď nějak vymýšlet (je tu pár jednotlivců, mám vícepokojové a vícepatrové pokoje) a nebo holt budou mít smůlu:).
 
Náčelníků, nějak si zapoměl na mě s Honzou. Nejsme na seznamu

Ok, dik za kontrolu, doplneno. Počítám s vámi od pátku.
 
Ok, v tuto chvíli blokuji poslední pokoj. Dáme to s @requo během následujících dní do kupy a pak případně napíšu co by jak šlo ještě rezervovat. Díky moc!
 
Účastníci víkendu v Hořehledech tedy jsou aktuálně:

Pá - Ne:

So - Ne:

Tímto okamžikem předávám starost o nás @mkopcak, kdyby měl ještě někdo zájem jet, nechť dá vědět, k někomu se určitě vecpe, případně kluci @Paudr, @macdav, @Vojtys_1 - zvažte, jestli by jste nějak nechtěli spojit, smluvte se případně individuálně soukromou zprávou, a dejte Martinovi vědět. Martin se přihlášenžým účastníkům během pár dní ozve přímo na emaily ohledně dalšího postupu (zálohy, platby atd).

Martina prosím o info ohledně aktuálně volných pokojích, věřím, že by nějaká duše ještě mohla zabloudil. Co třeba @Pitching, @RobertSlajs... atd? :)
 
Maily a zprávy rozposlány, tzn. pokud to někdo nemá, ať se hlásí!
 
Ideálně bych chtěl @Pitching , který bude spát za plnou Kopčákovu cenu venku v autě. Ale i s @RobertSlajs to máme nacvičené.
Případně, jestli někdo z těch solistů mě chce....
 
Ideálně bych chtěl @Pitching , který bude spát za plnou Kopčákovu cenu venku v autě. Ale i s @RobertSlajs to máme nacvičené.
Případně, jestli někdo z těch solistů mě chce....
Můžeme spát spolu. Tedy každý zvlášť, ale
v jedné místnosti. Co ty na to?
 
Prima, tak po rozřazení mám k dispozici na tento víkend ještě:

1 x jednolůžák
1 x až čtyřlůžák (tzn. klidně pro 1, 2, 3 nebo 4 fešáky)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom