Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech III. (20. - 22.9.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 20-09-19, 21-09-19, 22-09-19

Stav
Uzamčeno.
Taky přidám, předpřipravená tabulka na texas, please, zkontrolujte minimálně u sebe, jestli vše ok. Kdyby cokoli špatně, dejte vědět. Do pravidel k výpočtu z dřívějška jsem doplnil následující: Při shodě na čelních místech rozhoduje o výsledném pořadí nižší počet ran na posledních jamkách.

Zobrazit přílohu 8322

Odkaz na živou verzi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fe1DMJC92fxu02-mIaOiEN8xKRqMImmWZsBwmLGX0Q0/edit#gid=0
Takže pořadí už vlastně mas :D
 
ad.7. Kdyby náhodou někdo něco někam namotal kam měl, ať ho nenapadne s tím jet do sverige, ale to by si musel počkat +70/+75 a náhodou ho nenapadlo hrát tréninkové kola, pozor na to v těch H..dech aby vám nedošel dech, až vám bude “ pogolfný” kontrolovat bůhvíco obzvláště dámy,.
Jinak bando moc se nesežerte, je mi líto chtěl jsem udělat “ lítačku” nevyjde mi to. Ať vám celý víkend prší a blýská se , míčky do autu a kořalku s Mírou nebo i Vaškem .
 
Upraveno:
Do Hoře vyrážím už ráno. Máte to tak ještě
někdo v plánu, nebo budu mít celé hřiště
sám pro sebe??
 
Protože do TOP 10 můžou jen ti co se neženou do svatby po třech měsících známosti ... Tvůj parťák to holt jen nespravedlivě odnes i za tebe ... 😜 :devil:
Tak to mi ukaž, @Jerry, kde tohle najdu v propozicích turnaje :D To je normálně diskriminační kritérium pro ty, co jednou šlápli vedle:D
 
Dnes dopoledne jsem přemýšlel, čím bych ten váš pobyt u nás ještě malinko vyšperkoval. Co udělat proto, abyste si řekli "WOW"! A pak jsem na to přišel - dostanu hřiště do stavu, který odpovídá vaší hře a potřebám. A hned jsme se pustili do práce...

 
Dnes dopoledne jsem přemýšlel, čím bych ten váš pobyt u nás ještě malinko vyšperkoval. Co udělat proto, abyste si řekli "WOW"! A pak jsem na to přišel - dostanu hřiště do stavu, který odpovídá vaší hře a potřebám. A hned jsme se pustili do práce...

To zvladnem i bez těžké mechanizace .. stačí udělat vloženou soutěž :-D
 
Dnes dopoledne jsem přemýšlel, čím bych ten váš pobyt u nás ještě malinko vyšperkoval. Co udělat proto, abyste si řekli "WOW"! A pak jsem na to přišel - dostanu hřiště do stavu, který odpovídá vaší hře a potřebám. A hned jsme se pustili do práce...

Zásadní otázka je, jestli to bude bráno jako půda v opravě.:rolleyes:
 
Zásadní otázka je, jestli to bude bráno jako půda v opravě.:rolleyes:

Tos nepochopil...tohle je green pro @requo ...v těch “drážkách” mu to pojede jedna báseň!
 
Holky a kluci,
po zralých úvahách, navštívení věštkyně, hledaní v kuřecích játrech, zohlednění vzájemných patií i an jednotlivců a se zanedbatelným přihlédnutím k obsahu doručených obálek a tak, jsem připravil startovku. Plus minus byla snaha o to, aby flajty byly pokud možno vyrovnané a aby ideálně každý měl k sobě alespoň jednoho tabulkově dle hcp blízkého soupeře z vedlejšího dvojice. Takže tedy takto:

flajty.PNG


Případné změny vyřešíme na místě (obálky!).

Zároveň připomínám:
  • Přivezte, co máte, na stůl cen. Ať každý si z našeho texasu něco odnese. Poháry pro tři nejlepší dvojice už se tetelí u mě v tašce a těší na nové majitele (fotku nemám, páč jsem je zapomněl dneska v práci).
  • Kdo dorazí v pátek (velká většina) - zkusme směřovat večerní zasednutí do restaurace na sedmou hodinu, abychom si pokud možno objednali hlavní jídlo hromadně. I nějaké krátké uvítací slovo bude, včetně slavnostního tradiční přípitku Kopčákovou oblíbenou kfl!
Těším se na Vás. :)
Ahoj v pátek!
 
Upraveno:
Holky a kluci,
po zralých úvahách, navštívení věštkyně, hledaní v kuřecích játrech, zohlednění vzájemných patií i an jednotlivců a se zanedbatelným přihlédnutím k obsahu doručených obálek a tak, jsem připravil startovku. Plus minus byla snaha o to, aby flajty byly pokud možno vyrovnané a aby ideálně každý měl k sobě alespoň jednoho tabulkově dle hcp blízkého soupeře z vedlejšího dvojice. Takže tedy takto:

Zobrazit přílohu 8327

Případné změny vyřešíme na místě (obálky!).

Zároveň připomínám:
  • Přivezte, co máte, na stůl cen. Ať každý si z našeho texasu něco odnese. Poháry pro tři nejlepší dvojice už se tetelí u mě v tašce a těší na nové majitele (fotku nemám, páč jsem je zapomněl dneska v práci).
  • kdo dorazí v pátek (velká většina) - zkusme směřovat večerní zasednutí do restaurace na sedmou hodinu, abychom si pokud možno objednali hlavní jídlo hromadně. I nějaké krátké uvítací slovo bude, včetně slavnostního tradiční přípitek Kopčákovou oblíbenou Kfl!
Těším se na Vás. :)
Ahoj v pátek!

Sorry náčelníku, ale tohle je fakt luxusní volba. Jestli jdu s kyseloxichtem @Jerry a Lukášem "Zacapou" @Pitching (pro neznalé připomínám jeho vytříbený herní styl např. zde ), tak ten turnaj nikdy nedohrajeme:-D.
 
Takže přátelé,
právě jsem dokončil organizační přípravy na víkend, objednávky, atd.

  1. Původně zamluvené hřiště jsem stornoval. Vodafone sice mával statisícema, ale já nejsem žádná úplatná ku*va, takže jsem je odpálkoval a držím to pro vás. Předpokládám, že tu stejně prochlastáte víc.
  2. U popelnic nechávám ležet pár matrací, kdyby náhodou někdo ztratil klíče nebo se rozhodl, že spaní pod širákem na štěrku je lepší pro jeho pleť, tak ať má svoje pohodlí.
  3. Skořice do kapučína, cukříky do mlíčenek, anální kolíky, svislá voda a držkování na stav hřiště/ vybavení pokojů jsou pro tento víkend tabu. Každá civilizace, která se chce vyhnout zániku, se musí vyvíjet. A my se těmito věcmi bavíme už příliš dlouho a hrozí nám záhuba. Pojďme zapracovat na něčem novém.
  4. S hrůzou jsem zjistil, že mám ještě 3 sudy Aperolu a je potřeba ho vychlastat. Takže k pití není nic jiného a pokud to nepomůže, budete se v něm v sobotu i sprchovat. David má jako abstinent výjimku, pro něj tu je ještě Zacapa a Peprmintka.
  5. Na sobotní turnaj jsem připravil speciálně těžké PIN pozice, ať si užijete hřiště se vším všudy. Slibuji však, že alespoň polovina z nich bude na greenu.
  6. Dámské osazenstvo upozorňuji, že pokoje disponují pouze jedním fénem. Tzn. budete-li se chtít fénovat synchronizovaně, vezměte si druhý fén sebou.
  7. Protože s počasím to vypadá všelijak, objednal jsem od @bohumil.koval 200 metrů jeho omotávky, abychom si s tím ovázali všechno, co nechceme, aby klouzalo.
  8. Přes veškerou moji snahu dostat sem někoho z bojového komanda @ati , @Yahuu či @Trenér , jsem selhal. Takže to vypadá, že si užijeme krásný víkend.
A to nejdůležitější - asi na mě něco leze, protože se na vás docela těším a to mi rozhodně není podobné. V pátek v 19:30 sraz v hospodě.

Sorry náčelníku, ale tohle je fakt luxusní volba. Jestli jdu s kyseloxichtem @Jerry a Lukášem "Zacapou" @Pitching (pro neznalé připomínám jeho vytříbený herní styl např. zde ), tak ten turnaj nikdy nedohrajeme:-D.
jem mě mrzí, že nejdete přímo před námi. Bych to chtěl vidět v přímém přenosu 😂😂😂
 
Sorry náčelníku, ale tohle je fakt luxusní volba. Jestli jdu s kyseloxichtem @Jerry a Lukášem "Zacapou" @Pitching (pro neznalé připomínám jeho vytříbený herní styl např. zde ), tak ten turnaj nikdy nedohrajeme:-D.
Mno myslim, že ten turnaj ani nedojdem ... nas po prvnich dvou jamkách Lukáš @Pitching zastřelí 🤣 anebo ta lepší varianta. Nedorazí na start a to Jardu @Jerry rozhodí natolik, že na jedničce bude rád za 6ran ☺️☺️
 
Trochu na pobavení JAMKAŘÚ.
 

Přílohy

  • E70CF0C0-2456-4018-B554-61A5A8A2A274.jpeg
    E70CF0C0-2456-4018-B554-61A5A8A2A274.jpeg
    124,8 KB · Zobrazení: 264
  • 9B5A53A5-D06D-4BC8-B217-FEB72926D81D.jpeg
    9B5A53A5-D06D-4BC8-B217-FEB72926D81D.jpeg
    154,9 KB · Zobrazení: 276
Sorry náčelníku, ale tohle je fakt luxusní volba. Jestli jdu s kyseloxichtem @Jerry a Lukášem "Zacapou" @Pitching (pro neznalé připomínám jeho vytříbený herní styl např. zde ), tak ten turnaj nikdy nedohrajeme:-D.
Taky z toho nejsme nadšení ale nikdo jinej nenašel odvahu vzít si tě do flightu ... já si sebou beru neurol a Lukáš suspenzor, tak to snad nějak dáme ...
 
Dnes dopoledne jsem přemýšlel, čím bych ten váš pobyt u nás ještě malinko vyšperkoval. Co udělat proto, abyste si řekli "WOW"! A pak jsem na to přišel - dostanu hřiště do stavu, který odpovídá vaší hře a potřebám. A hned jsme se pustili do práce...

A co se bude sázet tady?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom