Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech III. (20. - 22.9.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 20-09-19, 21-09-19, 22-09-19

Stav
Uzamčeno.
Nemůžu zůstat pozadu a tak hlásím nečekanou dvojici na texas @HonzaS a @MartinaX.

Ok, prima. Jsou odvážné, kočenky (nebo jak se jmenuje ta jejich skupina :)

Mě napiš do dvojice se švárou Lukášem.

Ok, mám vás :up:

Já bych šel se synkem Honzou, takové křížení červené a modré

Mám vás. bBtw. Je vidět, že jsem mimoň. Jsem to křížení nejdřív vůbec nepochopil. Ještě že @PFP vše uvedl na právou míru. Pavle, jaktože nejedeš? :)

Tvoje společnost mě bude těšit :) Děkuji.
Potěšení na mé straně :) Jirka a Jirka flajt, to má zvuk.

Počítám s vámi. Chlapci, to nám tady nezavádějte, slušnou mluvu. Ještě by si ostatní mysleli, že je to server plný gentlemanů! :up:
 
Stihneme kolem páté ještě jednu devítku, před dvanáctkou ? :cool:
Přidá se někdo?
@mkopcak rezervace přes Teetime?
 
Stihneme kolem páté ještě jednu devítku, před dvanáctkou ? :cool:
Přidá se někdo?
@mkopcak rezervace přes Teetime?

No mě s tim nevotravuj, já mám svý práce dost:-D
 
Mozna se hecnu a prijel bych se podivat v sobotu, a to i na dosud osobne nepoznanou osobu @mkopcak . Samozrejme s nevyrcenou Kubisovo-Srstkovou otazkou: "Chcete me???" (+ A budu sudej?).
PF
 
Upraveno moderátorem:
Mám vás. bBtw. Je vidět, že jsem mimoň. Jsem to křížení nejdřív vůbec nepochopil. Ještě že @PFP vše uvedl na právou míru. Pavle, jaktože nejedeš? :)

Mozna se hecnu a prijel bych se podivat v sobotu, a to i na dosud osobne nepoznanou osobu @mkopcak . Samozrejme s nevyrcenou Kubisovo-Srstkovou otazkou: "Chcete me???" (+ A budu sudej?).
PF

Ty voe tohle není ZOO, aby ses jezdil dívat na ohrožený druhy. Vem flašku něčeho dobrýho a o postel se nestarej, protože @Pitching bude stejně spát v autě nebo pod stolem.
 
Ty voe tohle není ZOO, aby ses jezdil dívat na ohrožený druhy. Vem flašku něčeho dobrýho a o postel se nestarej, protože @Pitching bude stejně spát v autě nebo pod stolem.
Zacina me to zajimat cim dal vic....:). Placatku mam v bagu standardne plnou moravske dobroty...
Takze je rozhodnuto - @requo , prosim nekoho potrestej mou pritomnosti ve dvojici na sobotni texas.

Diky. PF
 
Stihneme kolem páté ještě jednu devítku, před dvanáctkou ? :cool:
Přidá se někdo?
@mkopcak rezervace přes Teetime?
Ja půjdu taky. Dorazim okolo 15h, takže možná stihnu obejít i 2 kola.
 
@honza62 @DzejBee
máme rezervovaný na 11:00 Karlštejn, pak přesun do země krále mlíčenek.
Takže reálně to vidím na 17:00, ale... nemůžu nic zaručit...
 
Tvl tam bude zase narváno. 👍 Chtěli jsme jít v pátek hezky po prázdném hřišti a vy tam všichni budete. Koukejte makat a ne se flákat na hřišti 😂😂😂
 
Tvl tam bude zase narváno. 👍 Chtěli jsme jít v pátek hezky po prázdném hřišti a vy tam všichni budete. Koukejte makat a ne se flákat na hřišti 😂😂😂

Já vám neřek, že je na víkend hřiště zavřený, že tu mám soukromou akci? No snad vám to nebude vadit, mělo by v noci zapršet, tak v Brdech porostou houby. Můžete je sbírat ve dvojicích, takže to rozdělení na Texas nebude zbytečný...
 
Upraveno:
Zacina me to zajimat cim dal vic....:). Placatku mam v bagu standardne plnou moravske dobroty...
Takze je rozhodnuto - @requo , prosim nekoho potrestej mou pritomnosti ve dvojici na sobotni texas.

Diky. PF
Já zatím nikoho nemám, tak tě beru.Pokud Ti nebude vadit můj hpc 26.🏌🏻‍♂️🙄
 
@honza62 @DzejBee
máme rezervovaný na 11:00 Karlštejn, pak přesun do země krále mlíčenek.
Takže reálně to vidím na 17:00, ale... nemůžu nic zaručit...
OK. Já jdu Karlštejn zítra, takže se uvidíme až v Kopřehledech :D
 
Já zatím nikoho nemám, tak tě beru.Pokud Ti nebude vadit můj hpc 26.🏌🏻‍♂️🙄
OK, dohodnuto. Pokud Tobe nevadi, ze hraju blbe s lepsim HCP...:)
Me nikdo z zadnym HCP nevadi, pokud neni idiot. A skupinka smerujici na vikendove Horedohrani je idiotfree....
 
@requo , přihlásil se mi ještě synáček, že by chtěl jet. Máš ještě na sobotu místo a nějakého jamkaře/jamkařku, se kterou by Milan šel ve dvojici???
Dost mi na tom záleží, abych měl řidiče a mohl popíjet.;)
 
@requo , přihlásil se mi ještě synáček, že by chtěl jet. Máš ještě na sobotu místo a nějakého jamkaře/jamkařku, se kterou by Milan šel ve dvojici???
Dost mi na tom záleží, abych měl řidiče a mohl popíjet.;)

On to buď dělá schváně nebo je tupý. Na co potřebuješ řidiče, když tu budeš spát? Ještě bys synovi nablil do kastlíku...
 
On to buď dělá schváně nebo je tupý. Na co potřebuješ řidiče, když tu budeš spát? Ještě bys synovi nablil do kastlíku...
Nedělá to schválně a jestli je tupý, to ať posoudí ostatní...
Každopádně si klidně auto po případné "nehodě" sám vyčistí. Nedělní turnaj v Molitorově od rána bych asi po smršti ze soboty na neděli nedal....
Vím, že nejedu do ZOO - ale riskovat hned při prvním turnaji v divokých Hořehledech ještě noc (ve dne jsem již jednou hřiště absolvoval), to už mi přijde úplný hazard. Přenocování s programem, kdy někteří potom spí mimo postel, necháme napříště. Zážitky se mají stupňovat...
 
Já a švára @Pitching se chystáme dorazit v pátek na houby tak jako bychom chtěli stihnout devítku (mezi 15. a 16.hodinou).
Ukázalo se jak jsem prozíravej, že jsem Kopčákovi nezaplatil od pátku. Tušil jsem od něj nějakou levárnu, např. že zavře hřiště. 😜. Takže cukrouši ... pokud nás na to hřiště nepustíš, nejen, že ti nedoplatím zbytek ale navíc si nenechám plivnout do kapučínka.:coffee::down: Tak si to přeber ...
 
Takže cukrouši ... pokud nás na to hřiště nepustíš, nejen, že ti nedoplatím zbytek ale navíc si nenechám plivnout do kapučínka.:coffee::down: Tak si to přeber ...

1. Preventivně jsem naflusal do všech hrnků už včera, ono když to zaschne, tak to má lepší šmak.
2. Vyhrožovat nezaplacením je lepší až zpětně, protože takhle ti nedám klíče od pokoje a můžeš si pod voknama hulákat třeba do 4 do rána.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom