Víkend s 19.jamkou v Hořehledech III. (20. - 22.9.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 20-09-19, 21-09-19, 22-09-19

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,096
3,393
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Tak jestli ještě teda můžu, hlásím se i s Honzou. Zítra potvrdím. Formát nám je jedno. Nemůžu si nechat ujít atmosféru, kterou jsem nasal na Bukach
Ahoj, ok, počítáme s vámi oběma. Prima. :)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: honza62
Pokojů ještě pár mám, každopádně jsem je už pustil do prodeje, tzn. pokud někdo ještě touží po hořehledské pohostinosti, má stále možnost, ale musí rychle. Překvapuje mne, že velkohubci @Yahuu , @Trenér či @ati nejsou v účastnících...?!
O co se jedná? @mkopcak

• Nechápu, nerozumím
Reactions: Marta a mkopcak

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
763
744
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Pokojů ještě pár mám, každopádně jsem je už pustil do prodeje, tzn. pokud někdo ještě touží po hořehledské pohostinosti, má stále možnost, ale musí rychle. Překvapuje mne, že velkohubci @Yahuu , @Trenér či @ati nejsou v účastnících...?!
O co se jedná? @mkopcak
Těžko říct 😲 😲 😲 ... z úvodního příspěvku to není úplně jasný, ale asi to bude nějaká levárna ... 🧐
já bych to tipoval na pozvání k vytvoření rezervace pobytu, aby kluci konečně mohli ty Hořehledy rozstřílet :)

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,561
3,136
123
Jméno
Martin Kopčák
Tak pokud se nebude nějak schopni družit na pokojích, mám na víkend poslední pokoj. Tzn. pokud by se pak objevili další zájemci, už budeme muset začít buď nějak vymýšlet (je tu pár jednotlivců, mám vícepokojové a vícepatrové pokoje) a nebo holt budou mít smůlu:).

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,561
3,136
123
Jméno
Martin Kopčák
Ok, v tuto chvíli blokuji poslední pokoj. Dáme to s @requo během následujících dní do kupy a pak případně napíšu co by jak šlo ještě rezervovat. Díky moc!

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: kristyna

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,096
3,393
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Účastníci víkendu v Hořehledech tedy jsou aktuálně:

Pá - Ne:

So - Ne:

Tímto okamžikem předávám starost o nás @mkopcak, kdyby měl ještě někdo zájem jet, nechť dá vědět, k někomu se určitě vecpe, případně kluci @Paudr, @macdav, @Vojtys_1 - zvažte, jestli by jste nějak nechtěli spojit, smluvte se případně individuálně soukromou zprávou, a dejte Martinovi vědět. Martin se přihlášenžým účastníkům během pár dní ozve přímo na emaily ohledně dalšího postupu (zálohy, platby atd).

Martina prosím o info ohledně aktuálně volných pokojích, věřím, že by nějaká duše ještě mohla zabloudil. Co třeba @Pitching, @RobertSlajs... atd? :)

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,561
3,136
123
Jméno
Martin Kopčák
Maily a zprávy rozposlány, tzn. pokud to někdo nemá, ať se hlásí!

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,561
3,136
123
Jméno
Martin Kopčák
Prima, tak po rozřazení mám k dispozici na tento víkend ještě:

1 x jednolůžák
1 x až čtyřlůžák (tzn. klidně pro 1, 2, 3 nebo 4 fešáky)