Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
Turnaj vypsán, kontrola zde.
 
@requo zaznamenal si moji přihlášku na turnaj? Každopádně dorazím v pátek kolem 14-15h, takže stíhám i tréninkové kolo či dvě :)
Půjde někdo se mnou?

Přehlédl jsem. Doplníme, počítáme s Tebou.

Turnaj vypsán, kontrola zde.

Je to ok. Prosím ještě doplnit @DzejBee. Moje chyba, hlásil se, někde mi utekl v přepisu. A longest bude taky společný, stejne jako nearest. M plus Ž. Žádné separovani! :)

Díky za přípravu.

Tedy pro všechny: Hodnocení bude první tři místa netto, doplňkové vyhlášení: vítěz brutto, nearest a longest. Malé poháry pro umístěné a ceny ze stolu cen pro všechny. A potlesk a obdivné pohledy! :)
 
Upraveno:
Přehlédl jsem. Doplníme, počítáme s Tebou.



Je to ok. Prosím ještě doplnit @DzejBee. Moje chyba, hlásil se, někde mi utekl v přepisu. A longest bude taky společný, stejne jako neštěstí. M plus Ž. Žádné separovani! :)

Díky za přípravu.

Tedy pro všechny: Hodnocení bude první tři místa netto, doplňkové vyhlášení: vítěz brutto, nearest a longest. Malé poháry pro umístěné a ceny ze stolu cen pro všechny. A potlesk a obdivné pohledy! :)

Doplněno, upraveno.
 
Hele @Jerry , co to tvoje spani dneska?
 
Děkuji za starost :), ale nestíhám ... musím ještě zítra dopoledne do práce. Přijedu po 14.hod.
 
Hoj,

aktuální dopravní info - (z doslechu, oficiálně nejsem schopen dohledat nějaký harmonogram) je nárazově uzavírána silnice I. třídy z Příbrami přes Rožmitál p. Třemšínem k nám do Hořehled, stejně jako cesta z Rokycan přes Mirošov. Na základě tohoto doporučuji cestovat po dálnici D5 až do Plzně, kde u Olympie sjedete na Nepomuk/ Písek a hned za Losinou odbočíte na Nezvěstice, Spálené Poříčí a Hořehledy. Držím palce, ať na tý cestě trpíte co nejmíň.

M.
 
Přiznání!

Drobnost ze zákulisí příprav víkendové akce. Rozmocily se mi štítky na pohárkach! To je tak, když omylem koupíte tištěné a pak je chcete umejt, aby se leskly. Takže zítra podruhé a lépe a znovu. Gravirovane štítky. Ach jo! :)

Už tam budem?
 
Upraveno:
A bude platno na hokej??

Plátno mám, ale že bych ti nosil pivo přes celej resort až do salonku a navíc kvůli tomu celej salonek stěhovat a pak znova kvůli snídaním, na to ti kašlu. Čumět na TV můžeš doma, tady si s náma budeš povídat!
 
Přiznání!

Drobnost ze zákulisí příprav víkendové akce. Rozmocily se mi štítky na pohárkach! To je tak, když omylem koupíte tištěné a pak je chcete umejt, aby se leskly. Takže zítra podruhé a lépe a znovu. Gravirovane štítky. Ach jo! :)

Už tam budem?

Dyť jsem ti je gravíroval...?!
 
Plátno mám, ale že bych ti nosil pivo přes celej resort až do salonku a navíc kvůli tomu celej salonek stěhovat a pak znova kvůli snídaním, na to ti kašlu. Čumět na TV můžeš doma, tady si s náma budeš povídat!
Koukam, ze ono to nebude treba.
 
Na víkend v Hořehledech ne. Nebyly v té "velké" objednávce.

To si beru osobně!
 
No, zhruba tak nějak to bylo. :)
 
Hoj,

aktuální dopravní info - (z doslechu, oficiálně nejsem schopen dohledat nějaký harmonogram) je nárazově uzavírána silnice I. třídy z Příbrami přes Rožmitál p. Třemšínem k nám do Hořehled, stejně jako cesta z Rokycan přes Mirošov. Na základě tohoto doporučuji cestovat po dálnici D5 až do Plzně, kde u Olympie sjedete na Nepomuk/ Písek a hned za Losinou odbočíte na Nezvěstice, Spálené Poříčí a Hořehledy. Držím palce, ať na tý cestě trpíte co nejmíň.

M.
dík za info :)
 
Rad bych upozornil, ze na navstevu se jezdi s darem, coz napr. @Francovka pochopil bezchybne! Co ostatni?

8B090357-5893-4B46-B29E-FDD9429A6721.jpeg
 
Vis ze je neslusne o dary si rikat. Mno ja mam placatku plnou rumu diplomatico takze ocekavam zajimavej flight
 
Vis ze je neslusne o dary si rikat. Mno ja mam placatku plnou rumu diplomatico takze ocekavam zajimavej flight

Ty už mi dlužíš míčky, takže ššššt!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom