Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
Prima, nebudeš litovat, dostaneš na Hořehledských vrcholcích na prdel! :) To jsem se ale po ránu rozvášnil. Jedeš sám, nebo bereš Martina či někoho jiného?
Martin jede taky no doufam ze Horehledske vrcholky budou přívětivé a me golfove ego neutrpi zadne zasadni sramy
 
Martin jede taky no doufam ze Horehledske vrcholky budou přívětivé a me golfove ego neutrpi zadne zasadni sramy

Vem si hodně míčků. :)
 
@requo mrzí mě to, ale musím se odhlásit, máme celostátní kongres.... potřebuju body :mad:
 
@requo mrzí mě to, ale musím se odhlásit, máme celostátní kongres.... potřebuju body :mad:

V pohodě, díky za zprávu. Škrtnuto.
 
Hola hej, přátelé,

doba na rezervaci na tenhle super nejlepší víkend v roce se pomalu chýlí ke konci. Pokoje jsou ještě k dispozici, takže pokud ještě přemýšlíte, tak přestaňte a bez váhání si to zablokujte. Protože jen o tomto víkendu máte šanci vidět:

- jedno z nejtěžších hřišť v ČR (pro ty, co hledají výzvy)
- jedno z nejlehčích hřišť v ČR (pro ty, co je nehledají)
- @requo , jak hystericky pláče nad svými putty
- jeden z nejkrásnějších golfových hotelů
- manažera, který vám osobně natočí a až pod nos přinese orosenou 12ku

Pro již přihlášené doporučuji zvážení (protože je vás dost jednociferných), zda se nějak na pokoje nespojíte (zvládnu i dvoulůžkáče s oddělenými lůžky), pánč za jednolůžko je příplatek 200 Kč/ noc. Kdo dřív příjde, ten dřív mele...maže...mydlí...bydlí...
 
Mě to tak štve, že se této akce nemůžeme zúčastnit, ale zase na druhou stranu, budeme tam 14 před tím, tak snad okusim i to NEJ hřiště a snad i to pivo natočené osobně managerem dostanu ;) Až narveme do našeho Fokouše 4 kola a výbavu na 4 dny na ně pro 4 lidi a nacpu k tomu alespoň 2 bagy a vozik - tak vám to vyfotím :D:D
 
Já se snesu s každym, dokonce jsem byl ochotnej sdílet pokoj v Turecku s @RobertSlajs, tak mě klidně s někým spáruj.:p
 
Sice zelena karta prijde az na jare. Ale jestli muzou na turnaj muzou i novacci (golfove lamky). Tak bych rad prijel, plus negolfovi doprovod.
 
Sice zelena karta prijde az na jare. Ale jestli muzou na turnaj muzou i novacci (golfove lamky). Tak bych rad prijel, plus negolfovi doprovod.

Jsi vítán, všichni jsme začínali, někteří i nedávno. Počítám s tebou, přidáno na úvod. :)
 
Jsi vítán, všichni jsme začínali, někteří i nedávno. Počítám s tebou, přidáno na úvod. :)
Jenom dotazek, kdybychom nahodou prijeli ve ctvrtek, jak by byl priplatek?:)
 
Jenom dotazek, kdybychom nahodou prijeli ve ctvrtek, jak by byl priplatek?:)

Ozve se ti někdy buď koncem tohoto týdne, nebo příští týden @mkopcak, který všechny upřesnění vyřídí. Vyřidím mu to, podle toho se pak rozhodnete, kdy. V tomhle případě, víkend v Hořehledech půjde přímo přes něj, jako manažera resortu.
 
Jenom dotazek, kdybychom nahodou prijeli ve ctvrtek, jak by byl priplatek?:)

Lehce zlevněných 700 Kč/ osoba a noc, včetně snídaně.
 
Dámy a pánové, uzavíráme fázi přihlášek. Během dnešního dne pošlu seznam přihlášených @mkopcak, který se vám ozve pomocí emailu - vyřešit všechna přání s ním - je to pan Hořehledský domácí. Aktuálně přihlášení jsou na víkend 18. - 20.5.2018:

Pá - Ne:
So - Ne:
Pozn: Záloha je splatná v plné výši do 15.3. (storno do 1.5.)

K dnešnímu dni jsou finálně zablokované/odblokované pokoje, další přidání k akci bude možné už jen, pokud bude volno - tzn. neukradne pokoje někdo jiný. Jestli máte někdo chuť se ještě přidat, jste vítání - napište sem do vlákna ideálně obratem.
 
@mkopcak co jsem Ti udělal? :eek: otevřel jsem excel s platbou a vidím u sebe ...... pokoj č.5. :devil: to byla prakticky má jediná žádost k pobytu - aby pokoj č.5 byl co nejdále od toho mého - nejlépe v úplně jiné budově :cool: ještě, že nejede @RobertSlajs a @Pitching. Ostatní, věřím prominou, že na pokoji č.5 spí "skoro"abstinent a budeme muset zrušit tak slibně rozjetou tradici z Kuňky. Na druhou stranu.....třeba půjde Michal na snídani obutý :p:p:p
 
Ahoj mne jeste nedorazil zadnej email jak jsi psal.

Zkontroluj si spam, slo to hned zacatkem mesice! Kdyz to nenajdes, napis mi SZ.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom