Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
UWAGA! Tak já nakonec nedorazím. Teď jsem si to chtěl zapsat do kalendáře a vidím, že tam mám půl maraton Karlovy Vary. Takže si to užijte beze mě. A hlavně to foťte! [emoji6]
Omluva se neprijima!! o_O:mad: Zarid si letadlo do Varu na beh a pak hezky rychle zpatky :D
 
Ja jedu, upresnim zda od patku ci od soboty.

Fajn, přidáno na úvod, jak budeš vědět, upřesni. :)
 
Děkuji za tip a nabídku. Já ale nerad létám. Výšky mi nevadí. Děsí mě ty pády... [emoji53]
 
Děkuji za tip a nabídku. Já ale nerad létám. Výšky mi nevadí. Děsí mě ty pády... [emoji53]
Zatím vždycky přistál :)
 
UWAGA! Tak já nakonec nedorazím. Teď jsem si to chtěl zapsat do kalendáře a vidím, že tam mám půl maraton Karlovy Vary. Takže si to užijte beze mě. A hlavně to foťte! [emoji6]
Tyjo, vždyť je to asfaltová placka po kolonádě, neblbni, já ten den běžím kopcovitej ŠUTR a taky přemýšlím přijet aspoň na večerní pijatiku:) hecni to, doraž a můžem zamachorvat a pokecat o běžeckých zážitcích;-)
 
Ach jo, já si tu už druhý týden lámu hlavu jak to nakombinovat...už to vypadalo, že kluci nejspíš budou mít soustředění na Malevilu, a to by byla pecka, víkend bychom měli s chlapem sami pro sebe, i varianta, že by měli jen turnaj na Malevilu už měla řešení...ale můj ředitel naplánoval nějakou agenturní akci, zrovna na tento víkend, tak nevim nevim...vypadá to bledě.:cry:
 
Prosím o rezervaci většího pokoje - příjedu ve třech, pátek a že neděle. Díky.
 
Prosím o rezervaci většího pokoje - příjedu ve třech, pátek a že neděle. Díky.

Prima. :) Poznamenáno.
 
Ahoj. Prosím také o přihlášení golfista + negolfista pá-ne. Díky
 
Ahoj. Prosím také o přihlášení golfista + negolfista pá-ne. Díky

Paráda, počítám s Tebou. Už jsem si říkal, kde je tě konec. :)
 
Zobrazit přílohu 3659

19.jamka v Hořehledech 2018 - II.ročník

Kdy? víkend 18. - 20.5.2018
Kam? PilsnerGolf Resort Hořehledy (http://www.golf-horehledy.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v sobotu turnájek 19.jamky
  • relax :)
Cena za 2 noci (pá - ne): 2.250,- Kč/os
  • neomezené fee pá - ne
  • 80 míčků (4 žetony) na driving
  • turnaj na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
  • ubytování pá - ne ve dvoulůžkovém pokoji (2 noci)
  • večeře v sobotu formou společného rautu
  • snídaně v sobotu a neděli formou švédského stolu
Cena za 1 noc (so - ne): 1.550,- Kč/os
  • neomezené fee so - ne
  • 80 míčků (4 žetony) na driving
  • turnaj na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
  • ubytování so - ne ve dvoulůžkovém pokoji (1 noc)
  • večeře v sobotu formou společného rautu
  • snídaně v neděli formou švédského stolu
Cena za turnaj (so): 650 Kč/os
  • turnaj na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
---
Společné body:
  • cena je stejná jak pro golfistu/negolfistu tak pro členy/nečleny/reciprocity Hořehled a děti nad 3 roky
  • obědy a páteční večeře každý individuálně v restauraci z denní nabídky a jídeláku (jak kdo a hlavně KDY chce)
  • info o hře a turnaji plus rezervace teetime atp později.
  • přihlásit se je třeba tady do vlákna do 28.2.
  • záloha v plné výši splatná do 10.3. (storno do 1.5.) - pokyny později
Jsou nějaké podmínky? Přihlášený musí být registrovaný na 19.jamce (alespoň jeden z rodiny, dvojice, skupiny). Aby nabídka platila, musí se najít alespoň 10 účastníků celkem.
Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!
Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu! A napište variantu (od pátku, od soboty, jen turnaj).


Zobrazit přílohu 3670Zobrazit přílohu 3660Zobrazit přílohu 3661Zobrazit přílohu 3669Zobrazit přílohu 3663Zobrazit přílohu 3664Zobrazit přílohu 3665Zobrazit přílohu 3666Zobrazit přílohu 3667Zobrazit přílohu 3668


---
Přihlášení členové 19jamky (mají zájem):

Pá - Ne:
So - Ne:
Jen So turnaj:
  • ?
Ahoj, hlasim se od Pa do Ne, tesim se Milan
 
Ahoj, hlasim se od Pa do Ne, tesim se Milan

Prima, nebudeš litovat, dostaneš na Hořehledských vrcholcích na prdel! :) To jsem se ale po ránu rozvášnil. Jedeš sám, nebo bereš Martina či někoho jiného?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom