Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
tak já také pojedu - od pátku.

Přeci jen místní příspěvky vyvolávají potřebu to vidět na vlastní oči ; ) A hlavně doufám, že přijde i @JardaK. Plánuji do mlíčenek u jeho kávy dávat obaly od cukrů :cool:.
JardaK asi nepřijde :)
 
Ten dostane první - přece voda do bagu je standard. No a u nás někdy teče tato voňavější voda - procento sem, procento tam...:devil:

Rád bych upozornil místní nováčky, že @mkopcak má v oblibě jen a pouze exkluzivní rum. Na pokoji a na hřišti si pijte co chcete, do hospody mi to s dovolením netahejte a objednejte si něco na baru, ať z vás taky mám nějakou korunu...
 
To jsem ale zvědav, kdo nahradí hlavní tahouny pokoje č.5. @RobertSlajs ani @Pitching nejedou. Jeden tip mám.:p

Nejdřív si nechte od @doktordee udělat na pokoj c.5 recenzi. Posledne rikal, ze je tam kriva podlaha, kratka postel, mala TV, sikmej strop, tram uprostred pokoje, mala skrin, uzkej vesak, tesnej sprchac, vedro a zima.
 
Martine, prosím zařiď na sobotu o jednu servírku víc. @doktordee je zvyklej mít jednu sám pro sebe :rolleyes:

Vzhledem k me neschopnosti sehnat personal budu za barem na 99% ja, ale uz se s Davidem zname a vime co od sebe cekat...
 
Nejdřív si nechte od @doktordee udělat na pokoj c.5 recenzi. Posledne rikal, ze je tam kriva podlaha, kratka postel, mala TV, sikmej strop, tram uprostred pokoje, mala skrin, uzkej vesak, tesnej sprchac, vedro a zima.
Zkrátka Ideální podmínky pro skvělej mejan.;)
 
Vzhledem k me neschopnosti sehnat personal budu za barem na 99% ja, ale uz se s Davidem zname a vime co od sebe cekat...
Takže mi ostatní budeme mít samoobsluhu, chápu to správně?:D:D:D
 
Nejdřív si nechte od @doktordee udělat na pokoj c.5 recenzi. Posledne rikal, ze je tam kriva podlaha, kratka postel, mala TV, sikmej strop, tram uprostred pokoje, mala skrin, uzkej vesak, tesnej sprchac, vedro a zima.
To mně připomíná kobku, v které mučili Ramba ve Vietnamu - tedy bez té TV...:rolleyes:
 
Rád bych upozornil místní nováčky, že @mkopcak má v oblibě jen a pouze exkluzivní rum. Na pokoji a na hřišti si pijte co chcete, do hospody mi to s dovolením netahejte a objednejte si něco na baru, ať z vás taky mám nějakou korunu...
Tak to dovezu jeden exkluzivní, který se těžko shání - Březinovku ;)... dá se na baru platit stravenkami?:p
 
[QUOTE="Francovka,.... dá se na baru platit stravenkami?:p[/QUOTE]
:D:D:D:D:D
 
dá se na baru platit stravenkami?:p

Netahej nám sem na západ Čech tyhle sovětský nesmysly z východu jo....
 
Netahej nám sem na západ Čech tyhle sovětský nesmysly z východu jo....
A co kdyby 19.jamka začala vydávat místo stravenek svoje pitěnky. Na vyhodnocení roku 2017 U tučňáka si @requo stěžoval že se členové málo zapojují do plnění golfových výzev. Kdyby za splnění golfové výzvy byla pitěnka, možná by to pro mnoho členů bylo motivační.:cool:
 
tak já také pojedu - od pátku.

Přeci jen místní příspěvky vyvolávají potřebu to vidět na vlastní oči ; ) A hlavně doufám, že přijde i @JardaK. Plánuji do mlíčenek u jeho kávy dávat obaly od cukrů :cool:.

Prima, doplnil jsem tě do úvodu. :)
 
Vzhledem k me neschopnosti sehnat personal budu za barem na 99% ja, ale uz se s Davidem zname a vime co od sebe cekat...
A ten kuchař, co dělá tu smetanovou cibulačku tam bude? Do tý doby, než jsem ji u vás ochutnal byla s veeeelkým náskokem moje nejoblíbenější polívka držkovka. Teď už mám nejoblíbenější polívky dvěo_O. BTW ... nedělá náhodou i držkovku?:)
 
A ten kuchař, co dělá tu smetanovou cibulačku tam bude? Do tý doby, než jsem ji u vás ochutnal byla s veeeelkým náskokem moje nejoblíbenější polívka držkovka. Teď už mám nejoblíbenější polívky dvěo_O. BTW ... nedělá náhodou i držkovku?:)

No doufam ze bude, ale slibit to nemuzu:). Drzkovku nedelame, ale urcite neni problem ji zaridit. Prosim zucastnene aby se k drzkovce vyjadrili, aby melo smysl ji delat.
 
A ten kuchař, co dělá tu smetanovou cibulačku tam bude? Do tý doby, než jsem ji u vás ochutnal byla s veeeelkým náskokem moje nejoblíbenější polívka držkovka. Teď už mám nejoblíbenější polívky dvěo_O. BTW ... nedělá náhodou i držkovku?:)

Mají naproxto excelentní smažák, jako vážně. Já si ho tam stopro dám. :) Není tedy nejlevnější, ale stojí za to!
 
Mají naproxto excelentní smažák, jako vážně. Já si ho tam stopro dám. :) Není tedy nejlevnější, ale stojí za to!

A to bude jeste drazsi;)
 
A to bude jeste drazsi;)

Nevadí. Dostal jsem loni od kuchaře tatranku za to, že jsem pravidelný konzument jeho smažáku - kdyby nebylo mě, určitě by si ho už z nabídky vyškrtl! :)) Vyhoď místo toho nějakou rybu.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom