Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
No jo, ale na navsteve nemusis platit :p

Pravda, ale taky si muzes vybrat, koho pozves...
 
Joga v
IMG_5277.JPG
Hořehledech
 
Vážení přátelé, musím říct, že starat se víkend o takovou bandu nevychovanejch hulvátů bylo skutečný potěšení a pevně doufám, že přestože vás teď nechci hodně dlouho vidět, tak se tu za rok zase potkáme. Moc děkuju za parádní 3 dny!
 

Přílohy

  • 3113BF59-8F95-497A-94D7-27B3DA3B4EB2.jpeg
    3113BF59-8F95-497A-94D7-27B3DA3B4EB2.jpeg
    100,3 KB · Zobrazení: 412
Vážení přátelé, musím říct, že starat se víkend o takovou bandu nevychovanejch hulvátů bylo skutečný potěšení a pevně doufám, že přestože vás teď nechci hodně dlouho vidět, tak se tu za rok zase potkáme. Moc děkuju za parádní 3 dny!
Jako ještě horší než banda cyklistů s paní Šedivou?:eek:
 
Vážení pánové a milé dámy :)

Víkendové Hořehledy podruhé - to už je skorem základ pěkné tradice. Pár čísel a zajímavostí z víkendu, telegraficky:
  • celkem 18 účastníků akce, 17 ubytovaných + jeden spinkající v autě :)
  • 316 piv, 40 tulamorek, 20 smažáků, 17 diplomatic, 9 láhví vína, 7 kg masa na rautu
  • 1 golfový turnaj (viz výsledky čgf), 1 přerušení kvůli bouřce, ze které nepršelo, ale asi 20 blesků
  • 3 hráči z 15ti neškrtali ani jednu jamku, zhrošovalo 8 lidí, zlepšil jeden, nejlepší výsledek 82 ran
  • asi milion ztracených míčků ...
No, co budu povídat, jsem rád, že jsme se sešli, mnoho zajímavých chvil, okamžiků, historek a tak. Věřím, že každý z nás si společný víkend užil, nováčci, že ztratili ostych a že se znovu nejpozději za rok na víkendovém dýchánku v Hořehledech uvidíme. Byť do té doby nás čeká i spousta dalších, zajímavých akcí, kde po všech stránkách můžeme tužit kolektiv... (RequoCup, spolhry... atp.)

Díky @mkopcak za pozvání a vůbec za to, že se o nás staral, jako o vlastní. Metodou biče! :-D
 
K Michalovu telegrafickému shrnutí jen pár doplňujících informací utkvělých ze soboty - nikdy bych nevěřil jak dokáže rozesmát půda v opravě, hledání nejbližšího místa úlevy a pravidlová novinka "svislá voda"
Díky za neobyčejný víkend
 
Vážení pánové a milé dámy :)

Víkendové Hořehledy podruhé - to už je skorem základ pěkné tradice. Pár čísel a zajímavostí z víkendu, telegraficky:
  • celkem 18 účastníků akce, 17 ubytovaných + jeden spinkající v autě :)
  • 316 piv, 40 tulamorek, 20 smažáků, 17 diplomatic, 9 láhví vína, 7 kg masa na rautu
  • 1 golfový turnaj (viz výsledky čgf), 1 přerušení kvůli bouřce, ze které nepršelo, ale asi 20 blesků
  • 3 hráči z 15ti neškrtali ani jednu jamku, zhrošovalo 8 lidí, zlepšil jeden, nejlepší výsledek 82 ran
  • asi milion ztracených míčků ...
No, co budu povídat, jsem rád, že jsme se sešli, mnoho zajímavých chvil, okamžiků, historek a tak. Věřím, že každý z nás si společný víkend užil, nováčci, že ztratili ostych a že se znovu nejpozději za rok na víkendovém dýchánku v Hořehledech uvidíme. Byť do té doby nás čeká i spousta dalších, zajímavých akcí, kde po všech stránkách můžeme tužit kolektiv... (RequoCup, spolhry... atp.)

Díky @mkopcak za pozvání a vůbec za to, že se o nás staral, jako o vlastní. Metodou biče! :-D
i já děkuji za všechny příjemné chvilky, které jsme prožili. Ještě dnes mě bolí dlaně za 2 údery na druhé jamce, našeho již střízlivého GURU Michala. Který mi slíbil, za již uvedený potlesk, první místo na sobotním turnaji:). Tak se nestalo:confused:. A co z toho plyne?Již nikdy nepolezu Michalovi do prdele, už vždy jen na nervy!!!!
A teď k tomu spaní v autě. Až jednou budete mít štěstí taky si pořídíte obytný vůz s nízkou střechou. Malé upozornění v zimě je to velmi nepraktické, proto Vám všem přeji víc štestí, na vysoký obytňák.
Nyní k bouřce, až nyní mi dochází jak příjemná pauza to byla. Hezky vypočítaná hned v kiosku po deváté jamce povinná přestávka.
Tam pár kelíšků odvahy a následně birdie, pak dva pary. Následně mi došla sice šťáva, ale malá radost byla.
Ještě jednou díky moc, přeji všem úspěšné hledání místa nejbližší úlevy a ještě předtím doporučuji navštívit svislou vodu, aby úleva stála za to.
P.S. když je půda v opravě, tak chlapi neotravujte a hajdy spát.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom