Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,587
1,907
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
@requo zaznamenal si moji přihlášku na turnaj? Každopádně dorazím v pátek kolem 14-15h, takže stíhám i tréninkové kolo či dvě :)
Půjde někdo se mnou?
Přehlédl jsem. Doplníme, počítáme s Tebou.

Turnaj vypsán, kontrola zde.
Je to ok. Prosím ještě doplnit @DzejBee. Moje chyba, hlásil se, někde mi utekl v přepisu. A longest bude taky společný, stejne jako nearest. M plus Ž. Žádné separovani! :)

Díky za přípravu.

Tedy pro všechny: Hodnocení bude první tři místa netto, doplňkové vyhlášení: vítěz brutto, nearest a longest. Malé poháry pro umístěné a ceny ze stolu cen pro všechny. A potlesk a obdivné pohledy! :)

Upraveno:
1.3.2016
1,493
1,513
123
Jméno
Martin Kopčák
Přehlédl jsem. Doplníme, počítáme s Tebou.

Je to ok. Prosím ještě doplnit @DzejBee. Moje chyba, hlásil se, někde mi utekl v přepisu. A longest bude taky společný, stejne jako neštěstí. M plus Ž. Žádné separovani! :)

Díky za přípravu.

Tedy pro všechny: Hodnocení bude první tři místa netto, doplňkové vyhlášení: vítěz brutto, nearest a longest. Malé poháry pro umístěné a ceny ze stolu cen pro všechny. A potlesk a obdivné pohledy! :)
Doplněno, upraveno.

Shoty: DzejBee
1.3.2016
1,493
1,513
123
Jméno
Martin Kopčák
Hoj,

aktuální dopravní info - (z doslechu, oficiálně nejsem schopen dohledat nějaký harmonogram) je nárazově uzavírána silnice I. třídy z Příbrami přes Rožmitál p. Třemšínem k nám do Hořehled, stejně jako cesta z Rokycan přes Mirošov. Na základě tohoto doporučuji cestovat po dálnici D5 až do Plzně, kde u Olympie sjedete na Nepomuk/ Písek a hned za Losinou odbočíte na Nezvěstice, Spálené Poříčí a Hořehledy. Držím palce, ať na tý cestě trpíte co nejmíň.

M.

Shoty: requo

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,587
1,907
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Přiznání!

Drobnost ze zákulisí příprav víkendové akce. Rozmocily se mi štítky na pohárkach! To je tak, když omylem koupíte tištěné a pak je chcete umejt, aby se leskly. Takže zítra podruhé a lépe a znovu. Gravirovane štítky. Ach jo! :)

Už tam budem?

Upraveno:
1.3.2016
1,493
1,513
123
Jméno
Martin Kopčák
A bude platno na hokej??
Plátno mám, ale že bych ti nosil pivo přes celej resort až do salonku a navíc kvůli tomu celej salonek stěhovat a pak znova kvůli snídaním, na to ti kašlu. Čumět na TV můžeš doma, tady si s náma budeš povídat!

1.3.2016
1,493
1,513
123
Jméno
Martin Kopčák
Přiznání!

Drobnost ze zákulisí příprav víkendové akce. Rozmocily se mi štítky na pohárkach! To je tak, když omylem koupíte tištěné a pak je chcete umejt, aby se leskly. Takže zítra podruhé a lépe a znovu. Gravirovane štítky. Ach jo! :)

Už tam budem?
Dyť jsem ti je gravíroval...?!

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,100
991
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Hoj,

aktuální dopravní info - (z doslechu, oficiálně nejsem schopen dohledat nějaký harmonogram) je nárazově uzavírána silnice I. třídy z Příbrami přes Rožmitál p. Třemšínem k nám do Hořehled, stejně jako cesta z Rokycan přes Mirošov. Na základě tohoto doporučuji cestovat po dálnici D5 až do Plzně, kde u Olympie sjedete na Nepomuk/ Písek a hned za Losinou odbočíte na Nezvěstice, Spálené Poříčí a Hořehledy. Držím palce, ať na tý cestě trpíte co nejmíň.

M.
dík za info :)