Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,140
Hodnocení
2,412
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
@requo zaznamenal si moji přihlášku na turnaj? Každopádně dorazím v pátek kolem 14-15h, takže stíhám i tréninkové kolo či dvě :)
Půjde někdo se mnou?
Přehlédl jsem. Doplníme, počítáme s Tebou.

Turnaj vypsán, kontrola zde.
Je to ok. Prosím ještě doplnit @DzejBee. Moje chyba, hlásil se, někde mi utekl v přepisu. A longest bude taky společný, stejne jako nearest. M plus Ž. Žádné separovani! :)

Díky za přípravu.

Tedy pro všechny: Hodnocení bude první tři místa netto, doplňkové vyhlášení: vítěz brutto, nearest a longest. Malé poháry pro umístěné a ceny ze stolu cen pro všechny. A potlesk a obdivné pohledy! :)

Upraveno:

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,679
Hodnocení
1,817
123
Jméno
Martin Kopčák
Přehlédl jsem. Doplníme, počítáme s Tebou.

Je to ok. Prosím ještě doplnit @DzejBee. Moje chyba, hlásil se, někde mi utekl v přepisu. A longest bude taky společný, stejne jako neštěstí. M plus Ž. Žádné separovani! :)

Díky za přípravu.

Tedy pro všechny: Hodnocení bude první tři místa netto, doplňkové vyhlášení: vítěz brutto, nearest a longest. Malé poháry pro umístěné a ceny ze stolu cen pro všechny. A potlesk a obdivné pohledy! :)
Doplněno, upraveno.

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,491
Hodnocení
1,450
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Děkuji za starost :), ale nestíhám ... musím ještě zítra dopoledne do práce. Přijedu po 14.hod.

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,679
Hodnocení
1,817
123
Jméno
Martin Kopčák
Hoj,

aktuální dopravní info - (z doslechu, oficiálně nejsem schopen dohledat nějaký harmonogram) je nárazově uzavírána silnice I. třídy z Příbrami přes Rožmitál p. Třemšínem k nám do Hořehled, stejně jako cesta z Rokycan přes Mirošov. Na základě tohoto doporučuji cestovat po dálnici D5 až do Plzně, kde u Olympie sjedete na Nepomuk/ Písek a hned za Losinou odbočíte na Nezvěstice, Spálené Poříčí a Hořehledy. Držím palce, ať na tý cestě trpíte co nejmíň.

M.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,140
Hodnocení
2,412
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Přiznání!

Drobnost ze zákulisí příprav víkendové akce. Rozmocily se mi štítky na pohárkach! To je tak, když omylem koupíte tištěné a pak je chcete umejt, aby se leskly. Takže zítra podruhé a lépe a znovu. Gravirovane štítky. Ach jo! :)

Už tam budem?

Upraveno:

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,679
Hodnocení
1,817
123
Jméno
Martin Kopčák
A bude platno na hokej??
Plátno mám, ale že bych ti nosil pivo přes celej resort až do salonku a navíc kvůli tomu celej salonek stěhovat a pak znova kvůli snídaním, na to ti kašlu. Čumět na TV můžeš doma, tady si s náma budeš povídat!

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,679
Hodnocení
1,817
123
Jméno
Martin Kopčák
Přiznání!

Drobnost ze zákulisí příprav víkendové akce. Rozmocily se mi štítky na pohárkach! To je tak, když omylem koupíte tištěné a pak je chcete umejt, aby se leskly. Takže zítra podruhé a lépe a znovu. Gravirovane štítky. Ach jo! :)

Už tam budem?
Dyť jsem ti je gravíroval...?!

macdav

Mazák fóra
7.12.2016
812
Hodnocení
686
103
Jméno
David Machač
Plátno mám, ale že bych ti nosil pivo přes celej resort až do salonku a navíc kvůli tomu celej salonek stěhovat a pak znova kvůli snídaním, na to ti kašlu. Čumět na TV můžeš doma, tady si s náma budeš povídat!
Koukam, ze ono to nebude treba.

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,491
Hodnocení
1,450
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Hoj,

aktuální dopravní info - (z doslechu, oficiálně nejsem schopen dohledat nějaký harmonogram) je nárazově uzavírána silnice I. třídy z Příbrami přes Rožmitál p. Třemšínem k nám do Hořehled, stejně jako cesta z Rokycan přes Mirošov. Na základě tohoto doporučuji cestovat po dálnici D5 až do Plzně, kde u Olympie sjedete na Nepomuk/ Písek a hned za Losinou odbočíte na Nezvěstice, Spálené Poříčí a Hořehledy. Držím palce, ať na tý cestě trpíte co nejmíň.

M.
dík za info :)

raybit

Aktivní člen
17.2.2018
119
Hodnocení
96
28
Vis ze je neslusne o dary si rikat. Mno ja mam placatku plnou rumu diplomatico takze ocekavam zajimavej flight

Stav
Uzamčeno.