Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
Tedy ... co je na mě podezřelýho, to fakt netušim:eek:. To spíš ty by ses měl hluboce zamyslet nad svejma požadavkama na interní úpravy HCP :down::p. Abych tě , narozdíl od naší milované @kristyna, nezařadil do kategorie "kurvy se zadrženým hendikepem" :p:p:D:D:D
Kurvy se zadrzenym hcp, to je jak rict ze na svuj vek vypadam mlade :D
 
Beru sebou supermarket 19 jamky. Ručníky a tak. Očekávám, ze vám loňské ručníky dělají už ostudu, takže bude potřeba obměna! :)

Ty mede, těším se! Když si vzpomenu, jaká to byla loni jizda... Cukrenky v mlicenkach, malé postele, skořice ke kávě... :)
 
HonzaS pá - budeme na místě cca okolo 14. takže mohu jít jak od 15 tak od 17:20, 17:30
so turnaj Jan Šťastný 0720853 28,5
MartinaX pá - první 9 od 15 poté od 18 jóga, turnaj nepůjde, v neděli jóga od 10

pátek od 15:00 - 15:20 tedy @requo @kristyna @Marcela @Jerry @Francovka @raybit @HonzaS a @MartinaX
pátek od 17:20 - 17:30 @Jerry @Marklar @Francovka @macdav @HonzaS

je to správně, nikdo nechybí?
Můžu se ještě v pátek k někomu přidat?
Turnaj taky dávám ... Jiří Bolehovský (0942765, HCP 8.2)
 
Mám kontrolní otázku. Proč Hořehledský turnaj není zařazen alespoň mezi semi-majory Tour 19.Jamky, když ho vlastně pořádá jeden z maskotů 19.jamky ? :p:D
 
Mám kontrolní otázku. Proč Hořehledský turnaj není zařazen alespoň mezi semi-majory Tour 19.Jamky, když ho vlastně pořádá jeden z maskotů 19.jamky ? :p:D

Protože je to nesouvisejici akce, predevsim společenská a turnaj je pouze doprovodný program - v podstatě jako trochu více organizovaná pohodova spolhra. Ale hlavně - Semimajor hřiště byla vybrána 18ti jamkova hřiště, pro kterou byla Tour19 především koncipována - letos se to měnit již nebude. ;)
 
Upraveno:
5... dní. :)

Všichni přihlášení na turnaj? Kdo z členů 19.jamky by rád dorazil si s námi zahrát, je vítán - jen dejte prosím vědět sem. Cena pro neubytované nečleny Hořehled je za turnaj 650 Kč, pro členy Hořehled 150 Kč. Pojďte si zahrát s námi. :)
 
Hele, otázka, já bych byl pro, kdyby jamka číslo jedna měla žluté odpaliště na turnaj, tam kde správně má mít. Poslední dobou se to zase fláká a je na červenejch. Prostě, vy co nevíte... červené jsou za za cestičkou, žluté správně před cestičkou u "dřevěné lavičky" chechtajícího se @mkopcak . :)
 
Hele, otázka, já bych byl pro, kdyby jamka číslo jedna měla žluté odpaliště na turnaj, tam kde správně má mít. Poslední dobou se to zase fláká a je na červenejch. Prostě, vy co nevíte... červené jsou za za cestičkou, žluté správně před cestičkou. :)
Na svým turnaji si hraj třeba z parkoviště ale jinak do toho nekecej. To mám rád, nehraješ tam skoro vůbec ale vymýšlíš, jak nám to zpříjemnit:)
 
Na svým turnaji si hraj třeba z parkoviště ale jinak do toho nekecej. To mám rád, nehraješ tam skoro vůbec ale vymýšlíš, jak nám to zpříjemnit:)

Já za to nemůžu, když je to na mapce tak nakreslený, tak to tak má být. Chtěl jsem teď ještě napsat, že pro mé lehké draw hrané šestkou to není problém... ale bohužel nejsem @JanKostalCZE, abych ho uměl na povel a když chci. :-D
 
pro turnaj Milan Urbánek 0984883 , 15,6 díky Milan

Ahoj Milane, jasně. Prosím, zkus uhnat ještě Martina, jestli taky bude chtít na turnaj... dík!
 
Ahoj....snad se nám počasí umoudří, ale i tak se moc těším...

turnaj určitě půjdu - Martin Randáček 0986341 30,8

děkuji
 
Ahoj....snad se nám počasí umoudří, ale i tak se moc těším...

turnaj určitě půjdu - Martin Randáček 0986341 30,8

děkuji

Zapsáno, jasně, bude dobře. hlavně - bude nás hřát "mladí" zevnitř. :)
 
Za svého švagra podávám přihlášku na turnaj
Lukáš Nekola @Pitching 0942016 24,9
 
Za svého švagra podávám přihlášku na turnaj
Lukáš Nekola @Pitching 0942016 24,9

Ok, mezi ubytovanými ho napsaného nemám? Dojede (turnaj 650,-), nebo došlo ke změně (v ceně ubytování)?
 
@requo zaznamenal si moji přihlášku na turnaj? Každopádně dorazím v pátek kolem 14-15h, takže stíhám i tréninkové kolo či dvě :)
Půjde někdo se mnou?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom