Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
Aco máš jako proti mě, žes mě nepožádal ????? :mad::p
vůbec nic. trapně jsem dle TT předpokládal, že půjdeš v 15h s Michalem. Jestli se chceš přidat na druhé kolo v 17:20 budu poctěn .-)
 
vůbec nic. trapně jsem dle TT předpokládal, že půjdeš v 15h s Michalem. Jestli se chceš přidat na druhé kolo v 17:20 budu poctěn .-)
No tak jestli se budeš cítit poctěn, tak to nemohu odmítnout ;):up:
 
Já bych se objevila v sobotu večer, pokud by bylo možno zaplatit zvlášť raut, ráda bych se přidala

U mě bez problémů
 
Díky všem za rcyhleé reakce, zájemce o turnaj a jógu doplňuji do úvodního příspěvku tohoto vlákna, viz https://www.19jamka.cz/threads/vikend-s-19-jamkou-v-horehledech-18-20-5-2018.1420/, ať to je pohromadě.

Všem, co jsem dal shot/lajk, tak jsem dopsal i snad všechny další. :) Zbytek se dohlašte, příští týden to @mkopcak nadatluje na federaci. Samozřejmě, kdo chce jít jen tak volně neturnajově, může taky. Před nebo po. :)
 
Holky, kluci: Organizační pokyny - už se to blíží! Takže finalizujeme!
  • všechny nás má na starosti @mkopcak, finance všechny řešit s ním (mělo by být vyřešeno - každý individuálně), hlavní organizační pokyny viz úvodní příspěvek tohoto vlákna
  • HRACÍ FEE NA BĚŽNOU HRU PÁ/SO/NE - jak se kdo domluvíte, tak si rezervujte flajty, ideálně pomocí teetime jmenovitě, na recepci pak nahlásit, že hru máte v ceně v rámci naší akce 19.jamky (platí jen pro ubytované!),
  • TURNAJ V SO (2x9 jamek) - od 10:00 start postupný, nahlaste se mi tu - (jméno, čgf číslo, hcp) pro ubytované v rámci pobytu, kolemjdoucí (kamarádi, známí) za 650 Kč. Kategorie budou připraveny dle přihlášených. Cílem je především zábava - ceny pro každého ve stylu "Tradiční stůl cen" - to znamená, přivezte golfové přebytky, co kdo máte a nehodí se vám, přidáme do balíku cen na tuto či další akce 19.jamky!
  • Jóga - zájemci o jógu - aneb ne všichni musí furt hrát golf, možné termíny: Pátek 18:00 a neděle 10:00. Dejte vědět přímo @kristyna do soukromé zprávy. Já na jógu s Týnkou jdu! Cena za osobu 100 Kč/hodina, musí se nás sejít pět, aby se konalo! Tak šup, šup!
  • V pátek jídlo individuální, po jídle kecání u piva, v sobotu organizovaný turnaj, odpo volno až do večeře formou společného rautu od 20:00...
Já budu s @kristyna na místě v cca 15:00, tel na mě je 777 236 099. :)
Těšíme se na Vás!
Michal a Kristýna Šatalovi
Tak ja také doplňují: Miroslav Černík,reg.číslo: 180-3438, hcp 36
 
Já bych se objevila v sobotu večer, pokud by bylo možno zaplatit zvlášť raut, ráda bych se přidala. @mkopcak ( Bydlení mám u sousedů ve Spáleném Poříčí....u Kopčáků bylo narváno :cool:.) V neděli bych si šla zahrát. Vezme mě někdo do flajtu?

Určitě tě v neděli k sobě rádi vezmeme, domluvíme se na místě. :) Raut prosím s Kopčákem se domluvit individálně a zaplatit jemu, prosím. Budeme rádi!

Jógu nedám, ale v 15 jedno kolo a v 17.20 druhé bych dal. Dá se to stihnout?

Mělo by se to zvládnout, ale jen tak tak, ofiko 2.20 je cas, pod dve hodiny, kdyz se jde svizne a spise ve dvou a dobri hraci. Tak muzeme se urcite rozdelit i nejak na dvojice, az budeme na miste, od tech 15:00. My budeme vyrazet z Prahy, tak jak se to stihne, hned po praci.
 
Muzu dat jako ceny do turnaje pobytu u me v hotelu?:D
Jestli má alespoň ****, je pro dva a nebudou na recepci chtít občanky, tak jo ... :p:p:p
 
Muzu dat jako ceny do turnaje pobytu u me v hotelu?:D

Díky! To je skvělá nabídka. Ono nás bude nejspíše poměrně málo dle zatím přihlášených (uzavřený turnaj pro nás a přátele, být možnost z Jamky se přihlásit má každý, kdo si udělá jednodenní výlet?) tak to vypadá zatím na jednu společnou kategorii. 54 je zatím přihlášena je jedna - a kdo o ni prohlásí, ze je zadržená, se zlou se potáže! :-D

Takže pokud se to nějak výrazně do středy nezmění, tak jedna spol. kategorie, StB netto, tzn první tři místa. Případě spec vyhlášení jednoho nejlepšího brutare. Uvědomuji si, ze pro některé je to složitější, ale pro deset patnáct lidi více kategorii - to by pak vyhrál každý!

?
 
Od podezrelejch typu jako ses ty ji budu chtit vzdycky :D
Tedy ... co je na mě podezřelýho, to fakt netušim:eek:. To spíš ty by ses měl hluboce zamyslet nad svejma požadavkama na interní úpravy HCP :down::p. Abych tě , narozdíl od naší milované @kristyna, nezařadil do kategorie "kurvy se zadrženým hendikepem" :p:p:D:D:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom