Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend - MS v hokeji, svátek matek a golf :)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Milí golfisté, kecací auditko tohoto víkendu tu. Páč já bohužel nebudu mít to štěstí strávit tento víkend na hřišti, tak doufám, že mě a i sebe navzájem budete patřičně obdarovávat fotkami a zážitky ze hřiště. Btw. a počasí napovídá, že bude konečně na hřišti vidět sukně. :) Kam se kdo chystáte?
 
Já doufám, že krátké sukýnky. V Krumlově je v neděli turnaj, tak by se mohlo urodit....
 
Jardo, budu držet palce, úplně Vás tam vidím! :)))

 
Já mám víkend plný golfu! Zbraslav. Klasika. Asi žádné překvapení. Ale žádný turnaj. Si nebudu kazit svůj solidní hcp, neasi... ale asi se půjdu podívat na výstaviště na Sport. Už chci vidět ty Garminy!
 
Sobota Zbraslav s dcerkou, nedele asi Brandys s manzelkou :) 

Mam novej putter, takze snad to bude 49 :D
 
Vzhledem k tomu že jsem dneska na Publicu zahrál drive 190 carry do kopce paskvilem co jsem zkombinoval doma(Ping K15 12° a o 2" uražený shaft Fujikura Rombax stiff), tak to půjdu zítra a v neděli zkusit znova  :D, pro někoho žádná vzdálenost, pro mě nejdelší drive na dvojce  :D.
 
Karlos: jak rika Bubba... vetsina lidi hraje prilis dlouhym shaftem a maji moc nizky loft!! :) 
 
No akorát nevím jestli je dobré že ten shaft chybí dole(myslím že špatné), ale nezahrál jsem jediný slice a to jsem na ně odborník  :D
 
V sobotu odpolko první kolo Líšnické jamkovky.  Soupeř HCP cca 7 :eek:   To budu zase bit.   :oops: 
Je to dlouhodobá soutěž otevřená pro všechny. Kdo si chce zahrát je vítán. Hraje se na " férofku " Žádné odpočty. Letos už bez profíků, tak šance jsou pro všechny. Hraje se o laser Nikon. :idea:
 
karlos řekl:
No akorát nevím jestli je dobré že ten shaft chybí dole(myslím že špatné), ale nezahrál jsem jediný slice a to jsem na ně odborník  :D
Tuzsi shaft rovne rany podporuje.
Jestli to funguje, lepe neresit. ;)

Jinak dnesni rano na Zbraslavi se Sarinkou super. Jako obvykle jsme byli prvni. Zajimave je, ze na fairway 17ky jsem nasel lezet 6 micu!! Coz mi jakozto prvnimu flightu prijde podezrele... :)
 
Taky je tam občas najdu. Tuším, že to dělá údržba když seká a najde. Tak je hodí takhle k dobru :) já dnes Zbraslav. 82. Z černých. Neskutečná dálka a neskutečná prdel! :-D fakt mě to bavilo.
 
To by smysl davalo a je to velmi mile.
Ja mel 53 na druhe 9tce. Hodne vody a pisku, jinak na me pomery ok. Navic jsem hlidal punkacku.

Dneska jsem byl se zenou na Dymaci a hezky to tam prodlouzili a znesnadnili. Pry to bude co nevidet znormovane. Nakonec 41.
 
prodlouzili Dymac?? jak to ted vypada?? kolik par a nejaky par4 konecne??
 
2x Par4 (212 a 258m) z 1. a 5. jamky. Zejmena 5tka je asi neuzsi par4 co jsem kdy hral, navic vlevo out. :)
Celkem to meri 1370m, par 29. Nejkratsi jamka je 110m jamka c. 9, kde je zase voda.
 
pekny, kolik chtej za fee??
 
O vikendu 300. Bez omezeni jamek.
Popravde na potrenovani to neni vubec zle. Neni to chip&putt. Prvni jamu jsem "kosil" driverem :))
 
jan: Dýmač za 300 zní skvěle, hodně lidí o víkendu?
David: Zbraslav - nj, černý, to jsou takové ty kameny, které vidím někde v dáli z místa, kde pravidelně odpaluji. Btw. na některých jamkách na Zbraslavi se mi libí, že jednotlivá barevné odpaliště jsou občas i trochu posunutá do jiného směru a ne "jen" protažena do dálky. Byť z těch vzdálenějších zatím nehraju (žlutá, někdy klidně i červená), tak se mi zdá, že to nabízí krásně jiné možnosti hry a dovedností. :)
 
Michal: byl jsem v nedeli v 10:00 a pred nami jeden flight, za nami jeden. Jinak mezera cca 3 jamky na obe strany. Uplna pohoda. Jen skoda, ze jsme meli hlidani dohodnute jen na chvili, takze jsme to sli pouze jednou.
Z meho pohledu je tu pokus z toho udelat opravdove male, technicke hriste. Coz se dari, i greeny nejsou spatne a ani uplne jednoduche. Pro hrace jako ma zena (podruhe na hristi byt kartu ma) ideal, neb se to da zahrat i s 50m ranami.
Jeste jedna vec me bavi: to hriste neni namapovane v hodinkach. Tzn. hrajes bez GPS. K tomu tam nemaji ani zadne koliky, takze je to "pure odhad". Ja jsem si posledni dobou na GPS tak zvykl, ze defakto vubec nepremyslim o holi bez pohledu na hodinky. 

Zbraslav je aktualne v naprosto excelentni kondici (hlavne kdyz srovnam minula leta). A jak rikas: maji odpaliste uplne pro kazdeho. Nedavas driver? Nevadi, jdes z modrych ci cervenych.
 
Requo řekl:
jan: Dýmač za 300 zní skvěle, hodně lidí o víkendu?
David: Zbraslav - nj, černý, to jsou takové ty kameny, které vidím někde v dáli z místa, kde pravidelně odpaluji. Btw. na některých jamkách na Zbraslavi se mi libí, že jednotlivá barevné odpaliště jsou občas i trochu posunutá do jiného směru a ne "jen" protažena do dálky. Byť z těch vzdálenějších zatím nehraju (žlutá, někdy klidně i červená), tak se mi zdá, že to nabízí krásně jiné možnosti hry a dovedností. :)
Běž schválně někdy z černých. Já se toho taky docela bál a nakonec jsem byl hodně mile překvapený. Díky té větší vzdálenosti jsem přestal podvědomě počítat rány,netlačil jsem se na green a nakonec jsem hrál max. double bogey (ale je pravda,že jsme šli asi jen 4-5 jamek). Někdy to zkusím celé....ale tuším,že skóre nikomu neřeknu :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom